SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Kłócą się dwie blondynki:
To on!
Nie on!
To on!
Nie on!
To chodź zapytamy!
Podeszły, pytają się.
To ty?
Eee...No tak to ja.
A nie mówiłam!!!

********************************

Żona Adama Małysza mówi:
Adam weź skocz do sklepu.
Za blisko, niech Schmit skoczy!

********************************

Czemu krasnoludki śmieją się gdy idą przez las?
Bo mech łaskocze je pod pachami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ wip_01
@ Baluk25

NIE! nie chodziło o liczbę pi i wiem co to jest.
Czy myślicie że jeżeli jestem jeszcze młody to myślę tylko o pierdołach typu "Musze porozrabiać z chłopakami na przerwie"? A co do tej liczby 135797531 to w średniowieczu wierzono że odstrasza ona złe duchy i demony (przynajmniej tak mieliśmy na teście.)
A wiec następnym razem, gdy usłyszycie "szóstoklasista" to nie znaczy że osoba ta jest jakimś bezmózgiem niewiedzącym o niczym.

I żeby nie było spamu:

20090303152507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:58, Baluk25 napisał:

Ty udajesz, nie? Kolega poda3 link, by ,,drugi kolega" sprawdzi3 sobie co to znaczy.


Jasne, że udaję. :/ Co ja, muszę przed każdym postem pisać "UWAGA, DOWCIP"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ironia, ale trochę niepotrzebna...

Obrazek 1: Ehh ta religia...

Obrazek 2: Po przeczytaniu wpisu u Prosiaq nie wiedzieć czemu strasznie się śmiałem z tego komiksu...

Obrazek 3: Fotka.pl !

20090303174124

20090303174223

20090303174252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na lekcji kolega pożyczył od innego kolgi zeszyt, żeby coś uzupełnic. Przegląda, przegląda i po chwili mówi do kolegi, ale w stronę dziewczyn, co wyglądało jakby do nich mówił: "nie chcę, masz dziurę w tym samym miejscu co ja!". Wszyscy leżeli, nawet nauczycielka z tego nie mogła. Spytała się ile kolega z biologii ma :P

Starsza sytuacja, bo jeszcze z gimnazjum. Rzecz się dzieje na historii, okres drugiej wojny światowej. Nauczycielka pyta się o słynnego w tych czasach Polskiego pisarza. Kolega do mnie po cichu "Adolf Hitler" i się brechta. Pech chciał, że historyczka to usłyszała i powiedziała: "Paweł, masz dodatkowe zadanie domowe: ''Przygotuję inforamcje na temat Polskiego pisarza, A. Hitlera''. Brak zadania, pała". Najlepsze jest to, że kolega zrobił to zadanie tłumacząc, że Hiltler miał w rodzinie Polaka (pradziadka? nie chcę nikogo wprowadzic w błąd, a szukac mi się nie chce), więc w pewnym sensie był trochę Polakiem, a jako że napisał Mein Kampf, to wychodzi na to, że jest Polskim pisarzem. Nauczycielka była pod wrażeniem, że w ogóle wpadł na takie coś, jednak jakby nie patrzec Hitler nie jest Polskim pisarzem, więc w nagrodę nie dostał tej jedynki :P

P.S.
Ja wiem, że takie sytuacje szkolne mało kogo śmieszą, bo to trzeba zobaczyc, ale ktoś może ma jako tako wyobraźnię i wczuje się w sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe informatyczno-genetyczne rozważania : ;)

1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych (tyle miejsca potrzeba by zapisać informacje zawarte w jednej komórce według G-NOME project)

Podążając tym tokiem:
2. Dlatego jeden plemnik 37,5 MB
3. W jednym ml nasienia jest 100 milionów plemników
4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml nasienia
5. Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę!
6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Petabajtów na sekundę, a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware´owy firewall na świecie
7. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.... o_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 23:23, LuQeMaStEr napisał:

Nie łatwiej było dać linka z basha ? :P

0_o nie wiedziałem
To z innego bliskiego mi forum a autor nie napisał źródła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 23:25, RavenSoul napisał:

0_o nie wiedziałem
To z innego bliskiego mi forum a autor nie napisał źródła ;)


Nie no luz :P
Myślałem, że z basha skopiowałeś, bo ostatnio właśnie to przeczytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


tak z ciekawości, mógłbyś zobaczyć na bashu z kiedy to jest? bo to z postu naszego modka:" z 2009-01-08 12:56:07 (2 miesiące temu)" i z ciekawości chciałbym wiedzieć kto od kogo zrzyna ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co pamiętam, to ten z basha został chyba napisany wcześniej, ale głowy nie dam.
A ogólnie, to na bashu ciężko znaleźć konkretny tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się