SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie


Heh, pierwszy absurdalny kawał jaki w życiu słyszałem (pewnie z kilkanaście lat temu) to: wchodzi facet do windy, a tam schody :P
Od tego się chyba zaczęło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale u mnie pierwszym dowcipem z tej "serii" to chyba było:
Idzie baba do windy, a tam wąż myje nogi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z takich dłuższych dowcipów absurdalnych znam to:
Wchodzi facet do windy a tam schody. Jaki z tego morał? Nie zostawiaj roweru przy wannie bo ci kisiel skiśnie.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak jesteśmy przy absurdalnych kawałach, to ja zapodam jeden:
Siedzą dwa gołębie na drzewie, jeden grucha, drugi jabłko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 22:25, witkab napisał:

No to jak jesteśmy przy absurdalnych kawałach, to ja zapodam jeden:
Siedzą dwa gołębie na drzewie, jeden grucha, drugi jabłko. ;)

Ten kawał mnie zawsze rozwala. Bez względu na sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee......

Komentarz zbędny, a tu taki mały kawał....


Zając, Wilk i Niedźwiedź siedzą przy wódce w kryjówce niedźwiedzia, nagle przychodzi listonosz i daje dla zająca list. Zając otworzył i mówi- chłopaki dostałem wezwanie na komisje wojskową!
Na to niedźwiedź i Wilk- Kurde stary przecież Ty nie możesz iść do wojska!, ale mamy na to wytestowany patent, Obetniemy Ci uszy i będzie po sprawie.
-Nie chłopaki, tylko nie moje uszy, jak mnie będzie później widać na polu, to jedyne co mam!
Wilk i niedźwiedź spili królika, następnie obcieli mu uszy i gdy ten wytrzeźwiał posłali go na komisje.
Po 3 godzinach królik wraca zadowolony i pokazuje papier, "kategoria D- nie przydatny do służby wojskowej z powodu braku uszu".
Po jakimś czasie listonosz przynosi taką samą przesyłkę dla Wilka, ten również nie wiedząc co zrobić poprosił o poradę kolegów. Na to królik odpowiedział,
-Wilku, uszy masz małe, chodź Ci ogon obetniemy!
-Zwariowaliście!, a czym ja będę machał i merdał cały czas jak robiłem to do tej pory?!
Po długim czasie picia alkoholu, Niedźwiedź i Królik obcieli Wilkowi ogon i posłali go na komisję. Po 4 godzinach Wilk wraca zadowolony i pokazuje zaświadczenie-"kategoria D- nie przydatny do służby wojskowej z powodu barku ogona".
Po niedługim czasie ta sama sytuacja zdarza się dla niedźwiedzia który zdezorientowany i zdesperowany pyta się swoich kolegów co ma robić. Na to Wilk mówi
-Niedźwiedź słuchaj ogona to ty nie masz, uszy masz małe, chodź Ci Fiuta obetniemy!
Niedźwiedź popadał w histerię i zaczął motać- Chłopaki tyyylkkko nie Fiut, Bbbo cco ja będdddę robić zzzz niedźwiedziccccą?
po Bardzo wyczerpującym piciu alkoholu, Wilk i Zając spili do nieprzytomności niedźwiedzia i obcieli mu fiuta.
Ten poszedł i nie wracał przez godzinę, dwie, trzy, cztery. Zaniepokojeni koledzy postanowili poszukać kolegi. Idąc przez las napotkali niedźwiedzia, który się powiesił, pod nim leżała kartka z następującą treścią" kategoria D nieprzydatny do służby wojskowej z powodu płaskostopia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 23:50, Oleksander napisał:

Z takich absurdalnych to na przykład:
Babka siedzi na ławce, a dziadek ma klapki.
Babka jedzie na rowerze i cieszy się, że kółka się kręcą.


a ja na to, twoja stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam podobny, ale pewnie ciężko będzie go zrozumieć. Lepiej brzmi "mówiony" ;P

Siedzą dwa gołębie na dachu. Jeden grucha drugi jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 23:53, LuQeMaStEr napisał:

Siedzą dwa gołębie na dachu. Jeden grucha drugi jabłko.

Było kilka postów wyżej, ale to nie zmienia faktu, że jak na razie jest to najlepszy kawał z tego typu, który tutaj przeczytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normą stało się już, że pod wiadomościami sportowymi na Wirtualnej Polsce do każdego newsa jakiś baran dopisuje komentarz "Kto myślał, że chodzi o Rasiaka?". Jakie moje było zdziwienie jak zobaczyłem rano tytuł nowej informacji sportowej :D Ale jak widać, kretyni dalej wypisują te komentarze :/

20090309072402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 07:25, choper napisał:

Ale jak widać, kretyni
dalej wypisują te komentarze :/

Niektórzy prędko nie zapominają ;). Najgorsze, że tym "zapobiegawczym" gestem tylko ich podjudzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się