SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2009 o 20:31, Igor FCBayern napisał:

> ...
Nie ma sie czym chwalia. Drugiego mo?na jeszcze nie wiedziea, ale nie znaa skrótu ZSRR?!
Pora?ka...
Edit: Hmm... Czy tylko mi szwankują polskie znaki na forum? :/


Jak obrazki/zdjęcia wkładasz do postów to polskie znaki się krzaczą , a co do ZSRR to może do podstawówki chodzi ?
Chociaż i u mnie w klasie (3 gimnazjum ) do niedawno były takie osóbki :)
Ale, są lepsze kwasy. Nasz pan ma zwyczaj pytać co lekcje więc koleżanka ( średnia 5,3 -> nie żart )zgłasza się do odpowiedzi no i jedzie z tematem ostro ( II WW) No i na początku glebę ostrą sprzedała tzn. Ładnie mówi że 1 września niemcy zaatakowali Polskę i dalej ( ładnie mowe miała przygotowana wkonću 6 z polaka) no i na chwile nauczyciel jej przerywa i pyta się kto we wrześniu oprócz rzeszy zaatakował Polskę ? A ta kompletnego zgona dostała no nie wiedziała nic nie potrafiła powiedzie słychać tylko było pomruki fin... nie nie japo..... no nie wiem.
Jak można tego nie wiedzieć ?Skrót ZSRR to przy tym nic. Na następnej lekcji odpowiada inna koleżanka ( w klasie na 3 miejscu pod względem średniej, czerwony będzie mieć ) no i doszła do wojny o Anglię się zaczęło.
Ładnie wszystko mówiła, że to bitwa powietrzna miedzy Anglią a III rzeszą i naglę zapytał ją a kto wygrał ? I tu kolejny zgon ;] No jak to kto ? No kto ? Chwila na mysłu i BAM bitwę powietrzną o Anglię miedzy niemcami wygrywa Rosja ( nie ZSRR :P). Idąc dalej bierze ją do mapy i tłumaczy jak ZSRR mogło by to niby wygrać :P. I kolejne pytanie : pokarz niemcy, koleżanka szuka gdzieś po mapie ( dobrze że w europie) szuko i szuko gdzieś po Polsce gdy nagle nauczyciel, no Justyna no przecież to ci niebiescy są, AAAAAA. Dalej pokaż mi Pearl Harbor tu taj koleżanka miała problem z tym, że zapomniało się jej że ziemia jest okrągła. Na koniec pokaż mi USA tu już kompletny zgon pokazała najpierw Binlandie a potem WB bo się jej połwyspy (LOL) pomyliły.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, to przypomniała mi się jedna autentyczna historia:

Otóż 7 grudnia 41 roku Hitler zareagował euforią na wieść o japońskim ataku na Pearl Harbor, po chwili zaczął równo op*** swoich sztabowców. Powód? Żaden nie wiedział gdzie owe Pearl Harbor się znajduje....

Co do błędów to chyba konsule sami generują te błędy żeby nam się nie nudziło i było na co bluzgać :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:31, Igor FCBayern napisał:

> ...
Nie ma sie czym chwalia. Drugiego mo?na jeszcze nie wiedziea, ale nie znaa skrótu ZSRR?!


Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich... Nie pamiętałem, bo nie było mnie na ostatniej lekcji, a zapomniałem odrobić zaległości...
I żeby offtopa nie było:
Przychodzi baba do lekaża, a lekaż też baba.;)


edit: Tak, chodzę do podstawówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:50, franko113 napisał:

Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich... Nie pamiętałem, bo nie było mnie na
ostatniej lekcji, a zapomniałem odrobić zaległości...

Cóż, ja to wiedziałem kilka lat przed pierwszą lekcją historii na ten temat :P To jedna z tych rzeczy, które po prostu się wie i nieobecność na lekcji jest raczej marnym usprawiedliwieniem. Nie wiem w jakie grasz gry, ale w większości strategii czy FPS-ów o tematyce 2 Wojny Światowej pojawia się ten termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:54, Igor FCBayern napisał:

Cóż, ja to wiedziałem kilka lat przed pierwszą lekcją historii na ten temat :P To jedna
z tych rzeczy, które po prostu się wie i nieobecność na lekcji jest raczej marnym usprawiedliwieniem.
Nie wiem w jakie grasz gry, ale w większości strategii czy FPS-ów o tematyce 2 Wojny
Światowej pojawia się ten termin ;)



Ale ja go już znałem, tylko mi z głowy wyleciał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:56, Budo napisał:

We built it for the lulz!

Coś chyba obrazki powtarzasz :P jak ostatnio wrzuciłeś to mnie właśnie ten ostatni rozbroił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Cholera, aż 3 sie powtórzyły, mój system selekcji wrzuconych obrazków zawiódł :O
Nic to, natychmiastowa rehabilitacja poniżej.

20090311220302

20090311220310

20090311220322

20090311220335

20090311220353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 22:04, Budo napisał:

/.../

Cholera, aż 3 sie powtórzyły, mój system selekcji wrzuconych obrazków zawiódł :O
Nic to, natychmiastowa rehabilitacja poniżej.

Bueee, po czwartym zdjęciu ciarki mnie przeszły :/ Nie znoszę żadnych pająków, a przy takim to bym się... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 22:17, M3rc3n0r napisał:

Spójrz na to z lepszej strony. Ma pasek życia, dzięki któremu wiadomo kiedy się go zabije na amen :D.

Gorzej, jak Ci się mana skończy.
[E]: Głupie znaki.

20090312003228

20090312003540

20090312003616

20090312003630

20090312003702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się