SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2009 o 22:01, trombocylek napisał:

Nobla autorowi tego streszczenia. Albo nagrodę Darwina xD

Wszystko na raz... z drgugiej strony, zobaczcie ile wyników xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagorzałe fanki szukają streszczeń odcinków, których nie obejrzały. To prawie szukanie igły w stogu siana, przy takim tasiemcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:39, Rumcajs52 napisał:

To co koledzy. Jutro u mnie po kotku? :>


Obowiązkowo. Może nawet po dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zazwyczaj tego nie robię, ale dzisiaj w drodze wyjątku- mamy bardzo owocny czas na bashu, odpalcie najnowsze, bo warto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem nieźle. Imo kiedyś więcej tam tego dodawali.

<i> typiary w autobusie robią sobie bekę z kolesia
<barbi> ej koleżko może chciałbyś mnie podymać?
<kolezanki> hihihihi
<gostek> a wyglądam na zoofila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, tego cytatu nie pobije NIC ! :D

<wolf> to co? pykamy na łikend jakis meczyk w cs`a? =)
<kodi> no jasne tylko zeby Jabbar skołował kase na bro xD
<Beti> miśku a co to ten cs`a?
<Beti> tam co sie chodzi i zabija?
<wolf> heheh no mniej więcej
<kodi> nom
<Beti> aaa o tam gdzie gdzie się bąbe podkłada i takie ludki prześwitują przez ściane?
<kodi> ??
<Beti> no widziałam jak Paweł grał w to. chodzisz po takiej planszy i strzelasz i widac jak ludziki przez sciane biegaja
<kodi> eee czekaj beata...
<Beti> czy to nie to?
<wolf> yyy nie widac ich Słońce :*
<wolf> idz pogadaj z marta
<kodi> ej k**wa
<kodi> jak k**wa PRZESWITUJA??
<wolf> pewnie sie jej cos pomyliło. to co z jabarem?
<kodi> ty je*any cziterze...

EDIT: i tego xD

<sęku> czytałem jakiś cytat na bashu i się śmiałem bardzo, ale zobaczyłem że ma sporo głosów na minus i przestałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bash byl niezly dopoki nie zrobil sie popularny. potem zalala go fala takich wkretow jak ten powyzej i znowu zeby sie troche rozerwac trzeba odwiedzic charonboata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowem wstępu, cytat jet fragmentem dłuższego i całkiem ciekawego tekstu traktującego m.in. o tym, jak to tzw. wolny świat zmienia się w totalitaryzm w wersji soft pod płaszczykiem ochrony ludzi (np. przed terroryzmem). Sam tekst opisuje jak w praktyce działa wprowadzony po 11września przez Busha Patriot Act, który miał walczyć z terroryzmem. Mamy tu przypadki komiczne, tragikomiczne i tragiczne, wśród 208 osób skazanych na podstawie Patriot Act, była aż jedna osoba którą w jakikolwiek sposób można powiązać z terroryzmem... "butowy terrorysta" Richard Reid....
Angora Nr11(978) przedruk z Nie Nr 8 (19.II.) "Milczenie latających owiec"
"... Niejaki Carl Persing z Lakewood w Kalifornii został uznany za winnego zakłócenia lotu linii Southwest Airlines z Los Angeles do Raleigh, ponieważ - cytat z raportu FBI- zaobserwowano go z twarzą wciśniętą w okolicach waginalnych jego przyjaciółki Dawn Sewell, na której twarzy zaobserwowano uśmiech. Pershing nie zaprzestał tego groźnego zachowania mimo dwukrotnego polecenia ze strony stewardessy - co więcej, wysunął wobec niej groźby karalne, mówiąc "zejdź ze mnie" i "porozmawiajmy o tym po wylądowaniu". Sędziowie przysięgli uznali Persinga za winnego zakłócenia bezpieczeństwa lotu, mimo iż para ani na chwilę nie wstała z foteli, zaś Persing tłumaczył, że położył głowę na kolanach przyjaciółki, ponieważ jest w trakcie chemioterapii i było mu niedobrze. ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:39, Rumcajs52 napisał:

To co koledzy. Jutro u mnie po kotku? :>


No jasne :D

No, ale faktycznie Queen to zespół satanistyczny. No w końcu Bohemian Rhapsody ma Diabła:

Mama mia, let me go. Belzebub has a devil put aside for me,

for me, for me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kretyn.com

<x> ale dzisiaj dostalem ;O
<y> od kogo!?
<x> a od laski...
<y> a za co? O.o
<x> no jestemy u mnie na lozku, Ona od pasa w gore rozebrana i ja Ja tak masuje, ciemno i wogole...
<y> no i za to dostales?
<x> nie no, i sobie mysle ze takie dziwne uczucie ze jak przesuwam rece po brzuchu w gore to nie ma tam stanika..
<y> ?
<x> no i Jej powiedzialem : "takie dziwne uczucie jak jade rekami w gore a tam nic niema"
<y> uu epic fail ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde nie zdążyłem edytować :D...

<kolo> było śmianie z krzysia dzis :D
<kolo> Polonista rozdawał próbne matury no i zawołał go. Wstał podał mu rękę, pogratulował i z tekstem "Dwa procent, Krzysiu, nawet piwo ma więcej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Zapewne gdzieś wcześniej to już było, ale że zobaczyłem to przed chwilą po raz pierwszy i dosłownie powaliło mnie to na kolana, postanowiłem wrzucić. :-D

20090319162408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się