SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 16:23, Piciambeer napisał:

Niby symboliczne, a już zaczął się spam ^^''

Tylko ciekawe czemu wrzucają to w większości ludzie piszący "pokemonem", wrzucający dziennie 10 bezsensownych zdjęć i mający w znajomych 3/4 fanclubów ... Dlatego nie ma mnie na NK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 16:23, Piciambeer napisał:

Niby symboliczne, a już zaczął się spam ^^''

Ale wole już bardziej to, niż te typu: Ku czci JPII lub "dodając to zdjęcie wspomagasz akcje -----" oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 17:31, wsaadman napisał:

> Niby symboliczne, a już zaczął się spam ^^''
Tylko ciekawe czemu wrzucają to w większości ludzie piszący "pokemonem", wrzucający dziennie
10 bezsensownych zdjęć i mający w znajomych 3/4 fanclubów ... Dlatego nie ma mnie na
NK...


To chyba nie jest argument żeby kogoś nie było na naszej-klasie. W większości piszą tak osoby, które nie do końca znają przeznaczenie naszej-klasy. A służy ona do [ogólnie pojętego] odnajdywania starych znajomych [w moim wypadku również znajomych z imprez itd] i sprawuje się bardzo dobrze pod tym względem, a jeżeli ktoś tego nie rozumie i na siłę próbuje wykorzystywać te oceno-podobne funkcje, patrzeć na te fan-cluby itd. to jego zmartwienie, ale niech nie mówi, że z tego powodu go nie ma na nk, bo są to rzeczy, które zwyczajnie da się zignorować i wykorzystywać tylko potrzebne nam funkcje. Pozdro joł.

20090418182500

20090418182546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kwas, czy też nie, ale dzisiejszy mój własny autentyk.

Gadałem z dziewczyną na temat miłości, miła konwersacja, w paru kwestiach się nie zgadzaliśmy, ale muszę powiedzieć, że dziewczyna ma poczucie humoru. Już w sumie temat wyczerpany, a tu nagle słuszna argumentacja z jej strony: "Miłość można przyrównać do kupy, prawdziwe uczucie jest rzadkie jak sraka.". No tak, jakie to urocze i romantyczne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<radzik> kuzwa
<radzik> myślałem, że emo-era już mineła
<radzik> tymczasem dzisiaj w jakiejś knajpie pożeram obiad
<radzik> i stolik obok siadają dwie takie emo dziewczyny
<radzik> i słysze jak jedna do drugiej:
<radzik> "weź się pomaluj bo wyglądasz szczęśliwie"
<radzik> O.o


mnie to rozszczepiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 12:50, Markush napisał:

A i jeszcze ból dla zabawy: Czyli coś z czego się śmiałem z bratem tak długo, ze nie
mogłem oddychać.

http://www.youtube.com/watch?v=f1OxaVSlY-U
Polecam oglądanie w HQ


Chciałem wypisać momenty, które są najbardziej bolesne, ale musiałbym wypisywać każdą scenę tego filmu.
Jeeeez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się