SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2009 o 11:59, Talionis napisał:

Chce ktoś? tylko nie wiem jakiej p3ci i czy od pasa w góre czy w dó3

Dzisiaj ide do kumpla na urodziny to tam zadzwonimy:D beda niezle jajca:D.

<Kolarz> udało mi się za 3 próbą zainstlowac urządzenie wielofunkcyjne hp psc 1210 all-in-one
<Flash>rotfl
<Flash> a co wcześniej nie wychodziło?
<Kolarz> stary
<Kolarz> za pierwszy razem
<Kolarz> to dup w ogóle jakiś błąd, drukarka wyskoczyła jakiś error
<Kolarz> wszystkie lampki się zaświeciły, i zaczeła migac xD
<Kolarz> za drugium razem
<Kolarz> komp jej nie widział^^
<Flash> a za 3 razem
<Flash> postanowiłeś
<Flash> honor odstawić w kąt
<Flash> i postąpić zgodnie ze wskazówkami.
<Kolarz> skąd wiedziałeś?

<niemier>ja już nie ustawiam brzydkich opisów bo ostatnio mnie ksiądz opierniczył przy spowiedzi...;/


<gurken> Międzynarodowy wyścig kolarski. Peleton właśnie zbliża się do ostatniego odcinka wyścigu. Lecz nagle... Co to?! Ktoś, nie wiadomo dlaczego rozlał na tor beczkę oleju, teraz na zakręcie czeka na kolarzy duża śliska plama…
<gurken>Ależ się będzie działo! Wpadają pierwsi zawodnicy. Oto właśnie reprezentant Rosji z gromkim okrzykiem i gracją rzuconej cegły pędzi na spotkanie Matuszki Ziemi. Zaraz po nim Niemiec atakuje kierownicę roweru, bierze szturmem, przelatuje nad nią i po krótkiej powietrznej walce solidnie grzmoci o ziemię. Sekundy później Anglik ze stoickim spokojem, flegmatycznie zsuwa się z roweru i zajmuje pozycję horyzontalną pod kołami swego bicykla. Następnie Francuz, jak na prawdziwego kochanka przystało, chwilę balansuje wyprostowany po czym pada brzuchem na wyczekującą go tęsknie ulicę. Włoch zdążył tylko krzyknąć "Mamma mia!" i już leży rozpłaszczony na asfalcie jak dobra pizza na patelni. Amerykanin chwilę walczył próbując utrzymać się na siodełku wierzgającego roweru, jednak podobnie jak poprzednicy zostaje zmieciony z rumaka niczym kowboj na rodeo. Wszyscy dają pokaz prawdziwie sportowej determinacji, walki i fantazji, tylko Polak, wjeżdżając zresztą jako jeden z ostatnich, wziął i zwyczajnie się wyj**ał…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 21:59, Kirabaxior napisał:

Zrobione przeze mnie zdjecie og3oszenia, w którym facet sprzedaje... sami zobaczcie.
Gwarantuje total-own ;]

Ktoś robił sobie jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 21:59, Kirabaxior napisał:

Gwarantuje total-own ;]

To mnie rozwaliło jeszcze bardziej niż samo zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 22:11, Arkads napisał:

Niemo?liwe!

ten obrazek mnie rozwala ;p


No niezły obrazek. Boją się jak jakieś panienki heh :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo zabawne, nie ma co. Primo: było coś podobnego już parę razy, a secundo to co? Mamy się teraz przez miesiąc turlać ze śmiechu jak to gram nie może awarii [ bo jak to inaczej nazwać? ] usunąć? Może na początku to było śmieszne ale już nie jest ;-P.

20090424231715

20090424231740

20090424231815

20090424231828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się