SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2009 o 14:10, demigod93 napisał:

ale jakby nie patrzeć, ich celem jest raczej rozśmieszanie....

Nie, tak po prostu się przyjęło, Czy jeżeli cię ktoś zdemotywuje to masz ochotę na śmiech? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 14:13, Rick napisał:

Problem w tym, że większość
demotywatorów to wklejone zdjęcia z jakichś portali z głupim opisem

Cóż... ostatnio nastała "moda" na wklejanie "demotywatorów", które wywołują obrzydzenie. Smutek także, ale to pierwsze znacznie się wywyższa. Przykład? Wielokrotnie wklejanie zdjęcia różnie zranionych psów przez ludzi.
Ale szczerze, co lepsze: zażenowanie, czy obrzydzenie? W tych "śmiesznych" demotkywatorach może się znaleźć coś co chociaż sprawi, że się uśmiechniesz, a w tych drugich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 15:01, Przedlack napisał:

Cóż... ostatnio nastała "moda" na wklejanie "demotywatorów", które wywołują obrzydzenie.
Smutek także, ale to pierwsze znacznie się wywyższa. Przykład? Wielokrotnie wklejanie
zdjęcia różnie zranionych psów przez ludzi.

Fakt, takie "coś" to rzeczywiście głupota i żenada ale nie wszystkie demotywatory są takie - są takie które i nie rozśmieszają i nie wzbudzają przy tym przywołanego przez ciebie obrzydzenia - choćby takie:
http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_31/20090802113827.jpg

http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_31/20090802114046.jpg

Dnia 02.08.2009 o 15:01, Przedlack napisał:

Ale szczerze, co lepsze: zażenowanie, czy obrzydzenie? W tych "śmiesznych" demotkywatorach
może się znaleźć coś co chociaż sprawi, że się uśmiechniesz, a w tych drugich?

W tych "psich" w sumie nic dobrego nie ma, w tych które widać poniżej ... cóż, czasami powodują zadumę czy jakieś rozmyślania na dany temat. Czyż nie? ;-)

2 obrazek już tu na 99 % był więc proszę się nie bulwersować i powstrzymać od komentarzy: "żal.pl / było / co za shit" ;-P

20090802151649

20090802151659

20090802151718

20090802151744

20090802151802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 16:15, Massa napisał:

A ja z kolei pochwalę się moim jedynym demotywatorem który przyjęli mi na stronę główną
:) Oto i on:

heh, ja bym napisał raczej
1L czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można i tak :) A na poważnie... od lat zastanawiało mnie jak oni to robią że od samego początku produkują soki 2 litrowe za normalną cenę 2 litrowego soku i bezczelnie piszą że gratis... A jak jest sok jakiś inny 2l bez promocji, to kosztuje tyle samo :D Więc nie wiem... Może ta "Costa" to najdroższy sok na rynku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 16:50, Rozrobiony napisał:

Tadadadam.

Tak... a oto i najlepszy demotywator który pokazuję całą prawdę o kobietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2009 o 23:39, RamiroPL napisał:

BTW. Co to jest korka


No najprościej to taki dwukołowe taczki/wózek do przewożenia różnych pierdół, na przykład snopków siana itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się