SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Ponieważ to jest taki temat teoretycznie o wszystkim to ja mam takie pytanie, odbiega one od tego tematu ale nie chcę zaśmiecać forum nowymi tematami a potrzebuję szybko informacji, otóż ostatnio ujawnił się news o tych targach (czy jak to tam nazwać) gier w Krakowie które będą trwać jutro i pojutrze. Przejrzałem teraz archiwalne newsy ale nie mogę tego znaleźć a zapomniałem jaki miał tytuł news. Przejrzałem archiwalne newsy tydzień wstecz i nie znalazłem a chcę sobie spisać adres do tych targów.
Przepraszam, że mój post odbiega od tematu ale po co miałem nowy temat zakładać a jakiegoś innego tematu do którego mógłbym się dopisać chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do miasteczka liczącego 500 mieszkańców przyjechał zamachowiec na swojej czerwonej motorynce, zostawił bombę i uciekł. Zostało 100 mieszkańców. Kolejnego dnia ten sam zamachowiec na tej samej motorynce rzucił granat w tłum ludzi. Zostało 10 mieszkańców. I znowu ostatniego dnia przyjechał ten sam zamachowiec na tej samej czerwonej motorynce, strzelił z bazooki, został jeden mieszkaniec. Gość się wkurzył siadł na swoją zieloną motorynkę, dogonił gościa i zabił zamachowca.
Jaki z tego morał?
Zielone motorynki są szybsze od czerwonych.


Córeczka budzi się o trzeciej w nocy i mówi:
- Mamo, opowiedz mi bajkę.
- Zaraz z balangi wróci tatuś to nam opowie.


- Tata, tata! Ruscy polecieli na Księżyc!!
- Wszyscy?
- Nie, trzech.
- To co mi małolacie głowę zawracasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się