SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 22:14, Kirabaxior napisał:

Czepiasz się :P Następnym razem to się dogadamy o kieckę, kolory i te sprawy, ok? ;P


koniecznie.

Dnia 20.09.2009 o 22:14, Kirabaxior napisał:

A Booba? A Booba tam jest, bo być musiała, o.


wszystko pięknie i oczywiście - co to za impreza beze mnie? tylko "booba" nie "Booba", jeśli łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:17, Rumcajsev napisał:

Jak już kończysz zdania kropką, to może zacznij je z wielkiej litery? ;)


zasady są po to, żeby je łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:21, Rumcajsev napisał:

żeczyfiźcie!


a widzisz? życie od razu staje się prostsze! a o ile bardziej nieprzewidywalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:34, Markush napisał:

Chłopak Boxxy?


Nie, Philip DeFranco. Jeden z najpopularniejszych i najzabawniejszych ludzi na YT. Oczywiście, o ile jesteś zaznajomiony z jego poczuciem humoru i obejrzysz więcej niż jeden jego filmik =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:40, booba napisał:

Nie, Philip DeFranco. Jeden z najpopularniejszych i najzabawniejszych ludzi na YT. Oczywiście,
o ile jesteś zaznajomiony z jego poczuciem humoru i obejrzysz więcej niż jeden jego filmik
=P


1. To, ze facet ma na nazwisko Pfilip DeFranco to nie może być chłopakiem Boxxy?
2. Nie wiem jak to odebrałaś, ale jakby nie patrzeć, to to było pytanie retoryczne.
3. Najzabawniejszy czy nie ja więcej jego filmików nie obejrzę, gdyż facet za szybko gada, a moje władanie językiem angielskim nie jest jeszcze na tak wysokim poziomie, abym mógł tak na poczekaniu przetłumaczyć sobie tyle tekstu. Tzn. ten filmik sobie cały przetłumaczyłem, ale nie chcę i się kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2009 o 22:47, Markush napisał:

1. To, ze facet ma na nazwisko Pfilip DeFranco to nie może być chłopakiem Boxxy?


Po prostu cię wtajemniczam, nie ma nic złego w poszerzaniu zasobu wiedzy choćby o społeczności YouTuba =)

Dnia 20.09.2009 o 22:47, Markush napisał:

2. Nie wiem jak to odebrałaś, ale jakby nie patrzeć, to to było pytanie retoryczne.


Tak też to odebrałam =)

Dnia 20.09.2009 o 22:47, Markush napisał:

3. Najzabawniejszy czy nie ja więcej jego filmików nie obejrzę, gdyż facet za szybko
gada, a moje władanie językiem angielskim nie jest jeszcze na tak wysokim poziomie, abym
mógł tak na poczekaniu przetłumaczyć sobie tyle tekstu. Tzn. ten filmik sobie cały przetłumaczyłem,
ale nie chcę i się kolejnych


Fakt, że pewna bariera językowa może tu zaistnieć =P Ale szkoda, bo facet bywa przekomiczny (w pozytywnym tego słowa znaczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i polecam poniższy link. :-D

http://www.tvn24.pl/-1,1620002,0,1,dziennik-prezydent-otworzyl-aleje-ofiar-kaczynskich,wiadomosc.html

Jeśli już było to przepraszam, ale mi dosłownie przed chwilą pokazał to kolega z biurka obok i co tu dużo pisać ... nieomal spadłem z krzesła. ;-) Polecam cały artykuł.

Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 02:22, Yorrickus napisał:

W zeszłym roku miałem praktyki i mnie trafiła się posada w domu starców. Pewnego dnia zapakowaliśmy wszystkich staruszków do kilku vanów i zabraliśmy ich na wycieczkę poza miasto. Oczywiście godziny szczytu, korki itp. w związku z czym podróż w jedną stronę trwała niecałą godzinę. Staruszkom już po kilku minutach zaczęło się nudzić więc któryś z nich wpadł na niesamowity pomysł - "zaśpiewajmy coś!". Dzięki temu przez bite dwie godziny musiałem słuchać klasyków country i starych szkockich pieśni, udając jednocześnie że strasznie mi się to podoba... Tak więc takie wykonanie "Highway to Hell" jest dla moich uszu niczym poezja śpiewana w porównaniu do tamtych... kawałków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 02:22, Yorrickus napisał:

Nie wiem czy to było, ale chyba nie...więc...bez dalszego owijania w bawełnę, dla tych
wszystkich, którzy uważają, że ludzie z AC/DC, The Rolling Stones itd. są naprawdę stetryczali...here
you are:)

http://www.youtube.com/watch?v=uFI9lCaii3E&feature=fvst


Pro-fa-na-cja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 02:22, Yorrickus napisał:

Nie wiem czy to było, ale chyba nie...więc...bez dalszego owijania w bawełnę, dla tych
wszystkich, którzy uważają, że ludzie z AC/DC, The Rolling Stones itd. są naprawdę stetryczali...here
you are:)

http://www.youtube.com/watch?v=uFI9lCaii3E&feature=fvst

Taa. Tekst piosenki nabiera nowego wydźwięku -wykonawcy raczej zjeżdżają z tytułowej autostrady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 11:35, Fumiko napisał:

> Nie wiem czy to było, ale chyba nie...więc...bez dalszego owijania w bawełnę, dla
tych
> wszystkich, którzy uważają, że ludzie z AC/DC, The Rolling Stones itd. są naprawdę
stetryczali...here
> you are:)
>
> http://www.youtube.com/watch?v=uFI9lCaii3E&feature=fvst

Pro-fa-na-cja...


Oj tam, profanacja. Wykonanie nie najlepsze, ale to nie o to tu chodzi. Fajnie jest patrzeć, że ludzie w takim wieku, gdzieś w Europie, robią i cieszą się z tego, robić takie rzeczy. Wyobraź sobie coś takiego w naszej pięknej Polszcze. Czyż to nie jest piękne w porównaniu z tym, co wyczynia "Rodzina Radia Ma ryja"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się