SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2009 o 19:20, MaccCry napisał:

Wiesz, właśnie takie popisy psują dobrą fotkę czy taki komiks.

Właśnie dlatego, przestałem oglądać demotywatory. Poziom tak spadł nisko, że zamiast z wątpliwej przyjemności z demotywowania, tracisz tylko czas :P

PS. Koniec offtopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 19:04, PAPISHON napisał:

[zdjęcie ładnej kobiety] + podpis "I właśnie musiałeś się obudzić" :P


Właśnie miałem to dzisiaj rano, zaraza. Demoty czasem fajne się trafią, ale dzisiaj w "Poczekalni" jakieś 85% jest zrąbanych przez podpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź, na poczekalnie już nawet nie wchodzę, bo jest tam tyle śmiecia, że się żyć odechciewa. Jak już to zaglądam tylko na główną, ale i tam rzadko coś fajnego się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 21:59, Baluk25 napisał:

Whoah! Ty dopiero losuxa odkryłeś? W latach świetności komiks miał ponad 200 odcinków, niestety autor większość usunął bezpowrotnie. :( Wujek google nie kłamie. Jest pełno toplist z komiksami. Od siebie polecam Virgin warrior, choć to zupełnie inny klimat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 10:11, Rozrobiony napisał:

NK i adekwatny komentarz do fotki jednej z moich znajomych ...


Głupota ludzka na prawde nie zna granic. BTW zastanawiam się czy ci którzy zawsze piszą do każdego zdjęcia komentarz "ślicznie" i inne takie tam duperele czy nie mają jakiegoś bota, bo do jasnej cholery jak ktosma 370 znajomych i do każdego zdjęcia miały wpisywać jedno i to samo to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Student medycyny odbywa staż w Pogotowiu Ratunkowym. Odbiera telefon, zgłoszenie do wypadku. Po chwili mkną w karetce - on, pielęgniarka i oczywiście kierowca-sanitariusz. Stres, trema, wilgotne dłonie.......... W pewnej chwili kierowca kurczowo łapie się dłońmi za gardło, zaczyna charczeć i wybałuszać oczy. Pielęgniarka bez namysłu z całej siły wali go w głowę walizeczką z medykamentami, po czym wszystko się uspokaja. Student ze zdziwienia nie może wypowiedzieć słowa...... Po chwili sytuacja się powtarza: kurczowy chwyt za gardło, ochrypły głos, piana z ust, wychodzące z orbit oczy...... Znów w ruch idzie walizka i znów kierowca zachowuje się normalnie. Student nie wytrzymuje:
- Co się Panu stało!? Może jakoś mogę pomóc?
- Eeee....nie....ja tylko tak się z siostrą drażnię.....no bo wczoraj jej mąż się powiesił.....

\m/

Zwykły koleś pyta pedofila:
-ty chcesz mieć kiedyś dzieci?
-tak... twoje

xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem podobnie, dodalem w smutasna fotke, kiedy bylem rozgoryczony.. (i tez to podalem w opisie), ale komentarz "pieknie (:" mnie rozwalil totalnie.. ehh.. nie musze pisac, ze to byla dziewczyna, bo to oczywiste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się