SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Jasio poszedł z ojcem do cyrku. Podczas tresury słoni, pyta:
- Tato, co to jest to długie, co zwisa słoniowi pod brzuchem?
- To jest penis słonia, Jasiu.
- Dziwne. Gdy rok temu byłem tu z mamą powiedziała, że to nic.
- No cóż, synu, skoro mama ma takie wymagania...


Czym się różni wibrator od szefa?
- Szef to prawdziwy ch..!

Początkujący myśliwy tłumaczy swojemu sąsiadowi:
- Nie ma bardziej chytrych zwierząt od lisa. Wczoraj przez cały dzień tropiłem jednego lisa, a gdy w końcu go zastrzeliłem, okazało się, że to pies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz bylo, ale jestli tak to bardzo przepraszam.
Dowcip na czasie ;) :
Kaczyński przedstawia swój program w sejmie, kolejno wymienia postulaty:
"... chciałbym stworzyć 3 mln mieszkań, ograniczyć inflację, ale jednocześnie zwiększyć wydatki publiczne, wprowadzić nieodpłatne kształcenie dla wszystkich studentów, 2 krotnie zwiększyć emerytury i renty a jednocześnie ograniczyć dziurę budżetową ..."
Nagle wypowiedź przerywa głos z sali :
- Panie Kaczyński, tak to panu tylko w Erze dopasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robienie kanapki

Najbardziej z popularnych kanapek jest tradycyjna „Kanapka z serem”. Kanapkę taka wykonuje się następująco: bierzemy chlebek i kroimy dwie kromeczki o grubości ok. 8mm. Bardzo ważnym jest żeby to był chlebek bo jeśli weźmiemy bułkę to nie zrobimy „kanapki z serkiem” tylko „bułkę z serkiem”. Jeśli chelbek jest „krojony” to ta czynność w robieniu kanapki nie występuje. Przy krojeniu należy zachować ostrożność i jeśli jesteś młodym kucharzem to niech w tej czynności pomoże Ci ktoś dorosły. Gdy mamy już dwie ukrojone kromki jedna z nich smarujemy masełkiem. Ważne jest żeby masełko nie było zbytnio zmrożone bo wtedy nici ze smarowania a co za tym idzie nici z kanapki. I znowu jeśli jesteś młodym kucharzem niech kanapkę posmaruje ktoś dorosły. Po posmarowaniu pewnym jest ze chlebek z masełkiem nam upadnie masłem do dołu także na początku należy ukroić 3 kromki chleba żeby mieć nowa na posmarowanie masełkiem. Posmarowana kanapkę układamy na ozdobnym talerzyku i przechodzimy do krojenia sera. Ser powinien być żółty o nieprzyjemnym zapachu bo wiadomo ze im bardziej ser „śmierdzący” tym smaczniejszy. Jeśli chcemy aby koszt kanapki nie był zbyt duży można wziąć serek pachnący. Pachnący ser delikatnie kroimy na plastry zachowując prostopadłość ostrza noża krojącego w stosunku do blatu. Gdy nie masz zbyt siły lub jesteś młodym kucharzem niech i w tej czynności pomoże Ci dorosły. Ukrojony serek układamy na posmarowanej masełkiem kromeczce i przykrywamy druga, sucha od góry. I w ten sposób mamy gotowa „kanapkę z serkiem”. SMACZNEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dosytalem takiego sms-a:
"Ludu Pracujacy! Dla najlepszego przodownika SUZUKI GRAND VITARA a dla pozostalych .... [i tu cala litania]"

sms na pewno nie ma zadnego zwiazku z CDP ale uwazam, ze to ciekawy zbieg okolicznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 19:23, scooby01 napisał:

/.../
sms na pewno nie ma zadnego zwiazku z CDP ale uwazam, ze to ciekawy zbieg okolicznosci :)

Ciekawy, to byłby gdybyś wysła sms-a a dostał Suzuki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lodówka zrobila impreze. Nazapraszala samych znajomych. wszyscy bawia
sie niezle. Odkurzacz sie nawciagal, kaloryfer juz rozgrzany, kuchenka daje
ostro w palnik, pralka sie rozkreca, w lazience wiatrak dmucha suszarke,
impreza na calego.
Gospodyni chodzi po mieszkaniu i rozdaje zimne drinki. Patrzy, a pod sciana
stoi smutny Trabant. Podchodzi do niego i mówi:
- Ejm Trabant, a co Ty taki smutny stoisz i sie nie bawisz? Masz tu
seteczke. Walnij sobie, to sie od razu rozruszasz.
A Trabant na to:
- Nie moge. Jestem samochodem...


- Halo centrala? Połączcie mnie z moją żoną!
- Jaki numer?
- A co ja muzułmanin jestem żeby je numerować?


- Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzatko na swiecie ?
- Mezczyzna
- A wiesz czemu ?! Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydelek, jajka bez skorupek, no i worek bez pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakis odstrzal zrobic bo imo za duzo tych przodownikow... a robic ni ma komu :D

Przewodnik po Rzymie oprowadza po mieście bogatego amerykańskiego turystę.
- To jedyny w swoim rodzaju gmach...
- Też mi coś - przerywa Amerykanin. U nas w Ameryce, mamy takich gmachów tysiąc!
- Bardzo możliwe, bo to dom wariatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedzie facet na wielbłądzie przez pustynię. W trasie od kilku tygodni więc zachciało mu się kochać.
Stanął za wielbłądzicą rozpiął rozporek, ale nie dosięga. Pomyślał i usypał kopiec z piasku, stanął na nim a wielbłądzica kilka kroczków do przodu. Niezmordowany facet znów usypał kopiec, a wielbłądzica znów kilka kroczków, i tak pół dnia.
W końcu tak spacerując doszedł do pięknej, nieprzytomnej kobiety leżącej na piasku. Podał jej wody i przywrócił do życia.
Kobieta mówi:
- Za uratowanie mi życia możesz zrobić ze mną co tylko zechcesz.
Facet z szelmowskim uśmieszkiem:
- Potrzymaj tę cholerną wielbłądzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 20:53, WoWmen napisał:

> a to jest najzabawniejsze;]
:o to jest genialne ;) jak takie coś można zrobić?


Program do obróbki .gif i Paint :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 04:02, Sth`Devilish napisał:

> > a to jest najzabawniejsze;]
> :o to jest genialne ;) jak takie coś można zrobić?

Program do obróbki .gif
i Paint :]

Heh wiem ;) ale w jakim programie zrobić by tak się ruszało :P. Gifat stwarza same problemy a więc nie w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie blondynki jadą samochodem po drodze wśród pięknego pola pszenicy. Na polu zaś inna blondynki macha wiosłami w szalupie...
- Widzisz - mówi prowadząca samochód blondynka - Właśnie przez takie idiotki mamy zszarganą opinię.
- Zgadza się - mówi pasażerka - gdybym umiała pływać to bym wysiadła i francę utopiła...

Optymista to ten co idąc przez cmentarz wszędzie widzi plusy...

---

Cięzko jest przebrnąć przez te wszystkie rzeczy, więc powiedzcie mi czy kawał o dziadku pod Grunwaldem już był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 11:46, WoWmen napisał:

Heh wiem ;) ale w jakim programie zrobić by tak się ruszało :P. Gifat stwarza same problemy a więc nie w tym.


Narysować w Paincie ileś tam slajdów i potem je scalić w gifa w programie do tego stworzonym -_- To jest dokładnie to co napisałem wcześniej, tylko nieco prościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 13:52, SHADOW-XIII napisał:

już był


Może zamiast pisać nikomu potrzebne posty sam napisz jakiś kawał, a nie zwracasz komuś uwagę, przecież nie każdy odświeża ten temat co minutę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się