SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2009 o 20:57, Gumisiek2 napisał:

Nie jest wyczynem mieć failblog w subskrypcjach na YT, ale ten filmik, a szczególnie
mina dziewczynki po "finałowym" zdarzeniu, mnie rozwalił. Żeby łatwiej było znaleźć,
podaję też tytuł.

Closet Door Fail

http://www.youtube.com/watch?v=t9OaYNHAN_I&feature=sub


http://www.youtube.com/watch?v=wUlq9yY42VM&feature=related

Wersja z pewnym, znajomym misiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 14:05, Talionis napisał:

Przychodzi baba do lekarza a to Madox :D

Mnie to rozwaliło

Patrząc na to obiektywnie... śmieszne, ale jak dla mnie od pewnego czasu nabijanie się z ludzi za wygląd/kulture do której należą jest żenujące ;) (poza emowcami :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 14:08, noobie napisał:

Patrząc na to obiektywnie... śmieszne, ale jak dla mnie od pewnego czasu nabijanie się
z ludzi za wygląd/kulture do której należą jest żenujące ;) (poza emowcami :D)

Twoja wypowiedź ma taki sam sens, jak zdanie: "Nie jestem rasistą- nic nie mam do czarnuchów" ;P No bo w końcu emo, to ponoć też jakaś-tam subkultura, więc nie powinno się z nich śmiać (w Twoim zamyśle, imho są oni dziwni i trzeba im to pokazać, w taki, bądź w bardziej wyrafinowany sposób).
A co do wyglądu- to nieśmieszne, owszem, ALE! jak tak człowiek się narodził. W końcu to nie jego wina, że się taki narodził. Co innego, jak sam siebie takiego zrobił o_O Do najbardziej tolerancyjnych nie należę, no ale bez jaj- trudno powstrzymać choćby wyszydzający i sarkastyczny uśmiech, widząc osobę TAK wyglądającą :/
Żeby nie było spamu- zapewne dosyć stary komiks, które mnie kładzie na podłogę, zawsze jak go widzę :D Co poradzić- dziwne poczucie humoru ;P

20091122141734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2009 o 14:19, plada napisał:

Twoja wypowiedź ma taki sam sens, jak zdanie: "Nie jestem rasistą- nic nie mam do czarnuchów"
;P No bo w końcu emo, to ponoć też jakaś-tam subkultura, więc nie powinno się z nich
śmiać (w Twoim zamyśle, imho są oni dziwni i trzeba im to pokazać, w taki, bądź w bardziej
wyrafinowany sposób).

Ale zauważ, że dodałem emotka xP. Pare miesięcy temu to kpiłem z innych subkultur itd. itp., ale od pewnego czasu wprowadziłem nową politykę :). Po prostu ''wbijam gwoździa'' w to co mnie irytuje. Skoro i tak tego nie zmienię, to po co mam coś/kogoś obrażać/kpić :P

Dnia 22.11.2009 o 14:19, plada napisał:

A co do wyglądu- to nie śmieszne, owszem, ALE! jak tak człowiek się narodził. W końcu
to nie jego wina, że się taki narodził. Co innego, jak sam siebie takiego zrobił o_O
Do najbardziej tolerancyjnych nie należę, no ale bez jaj- trudno powstrzymać choćby wyszydzający
i sarkastyczny uśmiech, widząc osobę TAK wyglądającą :/
Żeby nie było spamu- zapewne dosyć stary komiks, które mnie kładzie na podłogę, zawsze
jak go widzę :D Co poradzić- dziwne poczucie humoru ;P

Na początku oczywiście w głowie narodziło mi się skojarzenie... pedał, transik itd., ale jak były z nim wywiady, sprawił wrażenie sympatycznego normalnego człowieka, więc nie mam do niego zastżeń, tak jak i do jego wyglądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmianie się z EMO jest ok, z tych którzy się tną, albo wstawiają foty z wiadomej pozy na nk, ale Ci prawdziwi, a znam takich bardzo dużo, są naprawdę ok, i ja bym lepiej zaczął najeżdżać na JP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy tolerancyjni dla Emo, proponuje akcję charytatywną w której będziemy kupować im żyletki, a problemy (z) Emo same się rozwiążą. Rząd Rosji również zapowiedział międzynarodową akcję charytatywną. Wkrótce mają wysłać wolontariuszy, czyli 10 000 skinów, punków i metali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 18:27, Luk_Der_Ritter napisał:

Bądźmy tolerancyjni dla Emo, proponuje akcję charytatywną w której będziemy kupować im
żyletki, a problemy (z) Emo same się rozwiążą. Rząd Rosji również zapowiedział międzynarodową
akcję charytatywną. Wkrótce mają wysłać wolontariuszy, czyli 10 000 skinów, punków i
metali.



A tam. Wystarczy zatruć pewną partię żyletek - dla niektórych Emo będzie to już NAPRAWDĘ ostatnia próba samobójcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak były to warto przypomnieć, jak nie było to jeszcze lepiej :)

- Mam dla pani złą wiadomość. Pani mąż wyskoczył z okna.
- Co? Dlaczego? Przecież nie miał powodu.
Na to druga:
- Też tak pomyślałam, dopóki pani nie zobaczyłam.

- Dlaczego mężczyźni wybierają kobiety, które ciągle płaczą i potrzebują godzin, żeby się ubrać?
- Bo innych nie ma.

Szukasz kobiety? Lepiej poszukaj pieniędzy. Kobieta wtedy cię sama znajdzie.

Dlaczego kobieta ma mniejsze stopy od mężczyzn?
- Żeby stała bliżej zlewu.

20091122185321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się