SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 21:32, noobie napisał:

Spoiler

Zniknij z forum na jakiś czas, zapomną o Tobie i będzie git, a tak serio... nie reaguj...
już kiedyś radziłem :D



Spoko, będzie się dalej przyczepiał to zgłoszę komu trzeba i się dzieciaczek może kultury nauczy.

A tak coby spamu nie było: http://www.youtube.com/watch?v=ypEo7uCUXA8
Uwielbiam reklamy Intela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:35, Fumiko napisał:

Spoko, będzie się dalej przyczepiał to zgłoszę komu trzeba i się dzieciaczek może kultury
nauczy.


Believe in freedom in love and fortune
And all we need
Is a peace of heaven
Believe in freedom in love and fortune
And all we need
Is a peace of heaven

20091127214120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:35, Fumiko napisał:

>

Spoiler

Zniknij z forum na jakiś czas, zapomną o Tobie i będzie git, a tak serio... nie
reaguj...
> już kiedyś radziłem :D



Spoko, będzie się dalej przyczepiał to zgłoszę komu trzeba i się dzieciaczek może kultury
nauczy.

Sama sie naucz kultury. Poza tym napisalas mu ze szkoda ze nie umarl xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:42, Shego napisał:

Sama sie naucz kultury. Poza tym napisalas mu ze szkoda ze nie umarl xd


Ja się nie czepiam kogoś jak pijany płota wrzucając obraźliwe riposty na wszystkie możliwe posty. A zresztą, komu ja się właściwie tłumaczę - osobnikowi któremu już udowodniono podwójne standardy zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde... niestety musze przyznać racje mojemu koledze z tego forum

Spoiler

Markushowi

. Na forum troszkę syf się zrobił. Pozwolę sobie przytoczyć jego słowa (może nie w 100% dosłownie tak jak on) "Na forum ostatnio od jakiegoś półtora roku syf się zrobił, kultura na niskim poziomie, bałagan. Kiedys stopnie coś oznaczały, a teraz nawet niżsi stopniem od kogoś, zaczynają bluzgać na wyższe tytuły itd." :(, trochę taki kwas w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:55, noobie napisał:

kurde... niestety musze przyznać racje mojemu koledze z tego forum

Spoiler

Markushowi

.
Na forum troszkę syf się zrobił. Pozwolę sobie przytoczyć jego słowa (może nie w 100%
dosłownie tak jak on) "Na forum ostatnio od jakiegoś półtora roku syf się zrobił, kultura
na niskim poziomie, bałagan. Kiedys stopnie coś oznaczały, a teraz nawet niżsi stopniem
od kogoś, zaczynają bluzgać na wyższe tytuły itd." :(, trochę taki kwas w sumie...

Nieprawda bo tak nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:59, Baluk25 napisał:

Łoł, demot z pierwszego miejsca w top 10, nikt zapewne go nie widział :P.


Nie każdy śledzi demoty na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:55, noobie napisał:

kurde... niestety musze przyznać racje mojemu koledze z tego forum

Spoiler

Markushowi

.
Na forum troszkę syf się zrobił. Pozwolę sobie przytoczyć jego słowa (może nie w 100%
dosłownie tak jak on) "Na forum ostatnio od jakiegoś półtora roku syf się zrobił, kultura
na niskim poziomie, bałagan. Kiedys stopnie coś oznaczały, a teraz nawet niżsi stopniem
od kogoś, zaczynają bluzgać na wyższe tytuły itd." :(, trochę taki kwas w sumie...


Ej, ej ej Michałku. Z tymi tytułami to był sarkazm... Zawsze (no może nie zawsze) uważałem, że po randze nie powinno się oceniać człowieka który siedzi po "tej drugiej stronie internetu". Ale prawdą jest, że kiedyś ten wyższy tytuł to było coś.

A i drodzy ludzie, burdel tu teraz jest, nie pamiętam, żeby 2 lata, półtora roku temu tak tu było jak teraz. Teraz przyjdzie tutaj jakiś człowiek zacznie się pytać dlaczego mu blokują wszystkie duble, albo po prostu wejdzie ktoś zacznie bluzgać, spamować, trollować, kiedyś tak nie było, tzn. było, ale na zupełnie inną skalę. Może jest to też wina modków takich jak Wojman, bo najpierw da bana komuś, ten założy kilka innych kont, potem będzie zakładał nowe tematy o tym jaki to Wojman jest nie dobry. Owszem, moze troche czasem przesadza, ale taka już jego robota, próbuje jakoś zapanować nad tym śmietnikiem jako jedyny z moderatorów... Właśnie, moze to też kolejny powód tego syfu, że tylko Wojman coś tu robi.

Ta wypowiedź pewnie jest trochę bez sensu, nie ma polskich liter, przecinków, albo jakieś niepotrzebe litery, ale to wina tego, iż zaczynam przysypiać już tutaj. Teraz.

A ty Shego... jesteś na gramie od 27 dni, skąd wiesz jak tu było 2 lata temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się