SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 16:54, Shego napisał:

Panowie, AFROAMERYKANSKIE teledyski AFROAMERYKANSKIA muzyka, poprawnosc polityczna musi
byc!! (chyba ze chcecie byc nazywani rasistami)

Nie widzę potrzeby nazywania AFROAMERYKANINEM murzyna, który w życiu Afryki na oczy nie widział. AMERYKANINEM już prędzej, gdzie ew. dodatkowe określenie koloru skóry może pomóc w odróżnianiu osobnika w tłumie podobnie, jak kolor włosów, lub koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 17:41, Splocky napisał:

> Panowie, AFROAMERYKANSKIE teledyski AFROAMERYKANSKIA muzyka, poprawnosc polityczna
musi
> byc!! (chyba ze chcecie byc nazywani rasistami)
Nie widzę potrzeby nazywania AFROAMERYKANINEM murzyna, który w życiu Afryki na oczy nie
widział. AMERYKANINEM już prędzej, gdzie ew. dodatkowe określenie koloru skóry może pomóc
w odróżnianiu osobnika w tłumie podobnie, jak kolor włosów, lub koszuli.

Mnie to mowisz? Murzyn to murzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! już się zaczyna afera z murzynami.

Jeżeli nazwę osobę bardzo niską karłem, konusem lub małym, to nikt z tej specjalnej afery nie zrobi.
Jeżeli nazwę osobę otyłą grubasem, tłuściochem lub żywym czołgiem to nikt z tej specjalnej afery nie zrobi.
Ale jak nazwę osobę czarnoskórą murzynem, czarnuchem lub brudasem to już jestem nazwany rasistą.
Rozumiem że nie powinno się nad kimś znęcać ale to przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:41, Arti_101 napisał:

OMG! już się zaczyna afera z murzynami.


#1 napisał bzdurnego, ale mimo wszystko ironicznego posta posta, #2 wziął to na poważnie i wyskoczył z edukacją nieświadomych. Gdzie tu afera? Ba, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:41, Arti_101 napisał:

OMG! już się zaczyna afera z murzynami.

Jeżeli nazwę osobę bardzo niską karłem, konusem lub małym, to nikt z tej specjalnej afery
nie zrobi.
Jeżeli nazwę osobę otyłą grubasem, tłuściochem lub żywym czołgiem to nikt z tej specjalnej
afery nie zrobi.
Ale jak nazwę osobę czarnoskórą murzynem, czarnuchem lub brudasem to już jestem nazwany
rasistą.
Rozumiem że nie powinno się nad kimś znęcać ale to przesada...


Murzyn to normalne określenie, można to np. porównać do eskimosa albo indianina :P
W czarnuchu też nie ma nic złego, ale tylko jeśli mówi to drugi czarnuch!
Brudas, też ok masz jeśli masz na myśli murzyna który uje*** się keczupem albo błotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet korzystający z usług pewnego hotelu, ostatniego dnia swojego pobytu oddaje klucz recepcjonistce i mówi:
-Posłałem łóżko.
-O, dziękuję.
-Płoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:54, Shlafrok napisał:

> OMG! już się zaczyna afera z murzynami.

#1 napisał bzdurnego, ale mimo wszystko ironicznego posta posta, #2 wziął to na poważnie
i wyskoczył z edukacją nieświadomych. Gdzie tu afera? Ba, w czym problem?

Bzdurnego? A moze tak nie jest? Jak chcesz moge tu walnac tekst na 700 linijek o pojeciu rasizmu w obecnych czasach i poprawnosci politycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:03, Shego napisał:

> > OMG! już się zaczyna afera z murzynami.
>
> #1 napisał bzdurnego, ale mimo wszystko ironicznego posta posta, #2 wziął to na
poważnie
> i wyskoczył z edukacją nieświadomych. Gdzie tu afera? Ba, w czym problem?
Bzdurnego? A moze tak nie jest? Jak chcesz moge tu walnac tekst na 700 linijek o pojeciu
rasizmu w obecnych czasach i poprawnosci politycznej


To napisz ale najpierw sam to 10 razy przeczytaj, skoro słowo murzyn jest dla ciebie rasistowskie, lol.
Znasz chociaż jednego murzyna? Jak tak to zapytaj czy go to obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:41, Grodhar napisał:

> > > OMG! już się zaczyna afera z murzynami.
> >
> > #1 napisał bzdurnego, ale mimo wszystko ironicznego posta posta, #2 wziął to
na
> poważnie
> > i wyskoczył z edukacją nieświadomych. Gdzie tu afera? Ba, w czym problem?

> Bzdurnego? A moze tak nie jest? Jak chcesz moge tu walnac tekst na 700 linijek o
pojeciu
> rasizmu w obecnych czasach i poprawnosci politycznej

To napisz ale najpierw sam to 10 razy przeczytaj, skoro słowo murzyn jest dla ciebie
rasistowskie, lol.
Znasz chociaż jednego murzyna? Jak tak to zapytaj czy go to obraża.

lol. nie nie jest to rasistowskie, doinformuj sie.
Wlasnie o tym mowilem. Rzygam juz ta poprawnoscia polityczna. Ja mowie przy znajomych czarnuch/murzyn i co mi zrobicie? Przeziez t nie jest obraza, nie zyjemy w 20 wieku, czarni nic nam nie dali, przyszli na gotowe, to biali wybudowali ten swiat i takie sa fakty i co mam ich uwazac za wladcow i uwazac na kazde slowo jak o nich mowie? To sa normalni ludzie a nie bogowie do cholery. Dlaczeg mam wywyzszac czarnych Skoro maja na arenie miedznarodowej w tej chwili wieksze przywileje niz my? Murzyn nie to moze czarny człowiek albo człowiek ktory został przywieziony przez Amerykanow z Afryki ale nie Afrykanin bo to obraza. Afroamerykanin to tez obraza bo jak wiekszosc osob wie Afryka to nie najbogatszy kraj, pelno tam dzikich plemion i syfu wiec nie mozna w ten sposób obrazac tozsamosci człowieka przywiezionego z Afryki przez Amerykanow.
Wygoogluj czarny rasizm itp i sobie troche o tym [poczytaj to niedoinformowana japa opadnie.
Poza tm wrocmy do zycia (tzn do prawdziwego, pewnie znasz tylko ze slyszenia) białas= dobrze, czarnuch= więzienie. Może wybijmy wszsytkich indian za nazywanie nas bladymi twarzami? Ja sie czuje obrazony. Albo ich do paki albo od dzisiaj wolam na nich czerwone mordy.
Biedni murzyni. Nasi przodkowie wybudowali im swiat na ktorym teraz zyja, praktycznie uratowali ich od ich wlasnego kraju, (oni byli skazani na takie zycie a dzisiaj mają cywilizacje tylko dzieki NAM) maja teraz wszystko to co my ale nadal im malo. To tak jak z zydami. "ie lubie zydów"- "ty piepszony antysemito". Arabow mozna nie lubic (nawet jest to modne) mimo ze nikt tak naprawde nie ma pojecia o ich religii i kulturze. Zydzi i murzyni sa nietykalni. Moze zacznijmy ich czcic i prosic o przebaczenie za te pare lat niewolnictwa/holokaust?
Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:54, Shlafrok napisał:

> OMG! już się zaczyna afera z murzynami.

#1 napisał bzdurnego, ale mimo wszystko ironicznego posta posta, #2 wziął to na poważnie
i wyskoczył z edukacją nieświadomych. Gdzie tu afera? Ba, w czym problem?


Pytasz się gdzie afera, gdzie problem? Popatrz na kilka postów wyżej i masz odpowiedź. W tym momencie to nie temat o kwasach tylko o murzynach -_-"

Żeby nie spamić to dam suchar stulecia który każdy widział mln. razy...
http://www.youtube.com/watch?v=e2Th2QoHd2o&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie przy znajomych czarnuch/murzyn i co mi zrobicie?

Tak to sobie możesz gadać przy białasach na twoim poziomie. Wbijaj do gdańska i pogadaj z moimi czarnuchami, grzecznie ci wytłumaczą jak bardzo się mylisz.

Nie przyszli na gotowe, tylko zostali porwani, Afryka wtedy wcale nie był taki do tyłu jak dziś w porównaniu do reszty świata. Wiesz jak dzisiaj cywilizuje się zacofane plemiona? Wiesz co to humanitarność?

Poczytaj parę książek albo chociaż pomyśl a nie snujesz tutaj jakieś własne teorie kretynie.

Porównanie do żyda mnie rozwaliło, masz w ogóle jakieś pojęcie o historii? Rozróżniasz religię/narodość od rasy? Wiesz że murzyn może być żydem?

Jesteś w ogóle śmieszny i zacofany, pewnie żyjesz na jakiejś wsi a świat znasz jedynie z telewizji i internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2009 o 00:58, Grodhar napisał:

Tak to sobie możesz gadać przy białasach na twoim poziomie. Wbijaj do gdańska i pogadaj
z moimi czarnuchami, grzecznie ci wytłumaczą jak bardzo się mylisz.

Nazwałes mnie białasem, wiec jestes rasistą. Powinienes dostac w tym momencie bana za rasizm. Mi nic nie udowodnisz bo tak nikogo nie nazwałem:) Poza tym nie boje sie twoich "czarnuchów" bo podejrzewam ze mowimy tu o jakichs wiesniakach ze slumsow ktorzy poskladac zdania nie potrafia. Zreszta watpie zebys znal jakichs czarnych, ja znam tylko paru (i z zadnym sie nie kumpluje niestety, ale kolor skory tutaj nie ma nic do rzeczy) ale jak bylem w stanach to mi sie udało z kilkoma pogadac. Normalni ludzie nic do nich nie mam. Natomiast twoje "czarnuchy" to pewnie jacys smieciarze ubrudzeni smołą wiec ich tak nazywasz. Pełna gangsta po prostu, "wpadnij do Gdanska to moje czarnuchy ci pokaza" hahahah n1

Dnia 06.12.2009 o 00:58, Grodhar napisał:

Nie przyszli na gotowe, tylko zostali porwani, Afryka wtedy wcale nie był taki do tyłu
jak dziś w porównaniu do reszty świata. Wiesz jak dzisiaj cywilizuje się zacofane plemiona?
Wiesz co to humanitarność?

Nie nie była zacofana:D Kwitnął tam przemysl i gospodarka. Zyło tam wielu uczonych i zdobywców. Kontynent marzycieli i wynalazców. xD Czy nie napisałem ci wczesniej zebys sie doinformował?
Tak zostali porwani- na gotowe. Ale nie wrocili do domu mimo ze tak płakali ze wzięto ich siła. Zostali i zaludniali i Europe i Ameryke.

Dnia 06.12.2009 o 00:58, Grodhar napisał:

Poczytaj parę książek albo chociaż pomyśl a nie snujesz tutaj jakieś własne teorie kretynie.

Przeczytałem "pare książek" w swoim krotkim zyciu (napisz o jakie ksiazki ci chodzilo, moze przekartkuje. Tylko niecos w stylu "jak zostac czarnym gangsterem w 40 minut"), a teorie nie są moje. Mój pogląd jest po prostu zdrowy i poparty rozsądnymi argumentami a ty je odbijasz bo ci sie pomieszało od ilosci papki jaką słyszysz w mediach. Poprawnosc polityczna przede wszystkim

Dnia 06.12.2009 o 00:58, Grodhar napisał:

Porównanie do żyda mnie rozwaliło, masz w ogóle jakieś pojęcie o historii? Rozróżniasz
religię/narodość od rasy? Wiesz że murzyn może być żydem?

Gdybyś umiał mysleć to byś sie domyslił ze porównałem czarnych do zydów poniewaz i ci i ci sa uznawani za cierpiących, mają więcej przywilejów, są nietykalni poza tym tak jak sie rozrasta zydowskie lobby i ich wpływy w stanach tak sie rozrastaja wpływy murzynów. Co z tego że kolor skory i narodowosc skoro zydzi uznaja sie za lepszych od reszty a murzyni za poszkodowanych i mysla ze cały swiat ma przed nimi pasc na kolana bo Amerykanie przywiezli paru zacofancow i kazali im pracować. Nie ma tak lekko niestety

Dnia 06.12.2009 o 00:58, Grodhar napisał:

Jesteś w ogóle śmieszny i zacofany, pewnie żyjesz na jakiejś wsi a świat znasz jedynie
z telewizji i internetu.

Tu juz w ogole mam z ciebie polewke, znasz tylko moj nick i przeczytales 2 posty ale myslisz ze cos o mnie wiesz. Nie zyje na wsi a swiat znam jak widze lepiej od ciebie dziecko, po prostu powiedz ze jestes czarny jak smoła i poczules sie urazony prawdą ktora tu przedstawiłem, prosto z mostu, wtedy przynajmniej postaram sie ciebie zrozumiec. Jak na razie to dla mnie jakis bełkot niedoedukowanego ludzika z internetu, sorry, gangstera. Przez internet mozesz udawac kogo chcesz 50-cio groszówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się