SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:


> Tak to sobie możesz gadać przy białasach na twoim poziomie. Wbijaj do gdańska i
pogadaj
> z moimi czarnuchami, grzecznie ci wytłumaczą jak bardzo się mylisz.
Nazwałes mnie białasem, wiec jestes rasistą. Powinienes dostac w tym momencie bana za

Jesteś głupi czy nie umiesz czytać? A może ślepy?

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

rasizm. Mi nic nie udowodnisz bo tak nikogo nie nazwałem:) Poza tym nie boje sie twoich
"czarnuchów" bo podejrzewam ze mowimy tu o jakichs wiesniakach ze slumsow ktorzy poskladac

Nie podejrzewaj bo Ci to nie wychodzi. Kto ci się każe bać?
I kto przejawia rasizm? Ehh mógłbym to zresztą napisać pod każdą linijką tego co napisałeś.

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

zdania nie potrafia. Zreszta watpie zebys znal jakichs czarnych, ja znam tylko paru (i

No tak skoro ty ich nie znasz to ja na pewno. Mam pełno czarnych kumpli, część(bardzo mała) z nich podpada trochę pod stereotyp gangstera, część gra w kosza, a pozostali studiują. Mam czarnych w rodzinie, wujek ożenił się z murzynką, mam teraz fajną kuzynkę :) I wiesz co? Oni Ameryki na oczy nie widzieli. Mieszkają w Niemczech w willi z basenem :).

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

z zadnym sie nie kumpluje niestety, ale kolor skory tutaj nie ma nic do rzeczy) ale jak

Całe szczęście dla nich.

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

bylem w stanach to mi sie udało z kilkoma pogadac. Normalni ludzie nic do nich nie mam.

W stanach to ty byłeś chyba podgorączkowych.

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

Natomiast twoje "czarnuchy" to pewnie jacys smieciarze ubrudzeni smołą wiec ich tak nazywasz.

Nazywam ich tak, bo mogę. Zresztą to była ironia, wiesz, wbrew 'poprawności politycznej' której tak bardzo masz dość, hah.

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

Pełna gangsta po prostu, "wpadnij do Gdanska to moje czarnuchy ci pokaza" hahahah n1

Odwołanie do tego jak ty nazywasz murzynów i jeszcze się spinasz że nikt ci nic nie zrobi, a patrząc takiej osobie w oczy pewnie zesrałbyś się gdybyś miał tak choćby pomyśleć.

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

> Nie przyszli na gotowe, tylko zostali porwani, Afryka wtedy wcale nie był taki do
tyłu
> jak dziś w porównaniu do reszty świata. Wiesz jak dzisiaj cywilizuje się zacofane
plemiona?
> Wiesz co to humanitarność?
Nie nie była zacofana:D Kwitnął tam przemysl i gospodarka. Zyło tam wielu uczonych i
zdobywców. Kontynent marzycieli i wynalazców. xD Czy nie napisałem ci wczesniej zebys
sie doinformował?

I znowu popisałeś się wiedzą. Ci ludzie byli szczęśliwi, wiesz że to europejczycy przynieśli większość chorób?
To samo tyczy się np. indian których zdziesiątkowały nie tylko podboje europejskich pionierów ale właśnie choroby wirusowe.

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

Tak zostali porwani- na gotowe. Ale nie wrocili do domu mimo ze tak płakali ze wzięto
ich siła.

Bo jak mieli wrócić? Wpław?

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

Zostali i zaludniali i Europe i Ameryke.

Jak im pozwolono...

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

> Poczytaj parę książek albo chociaż pomyśl a nie snujesz tutaj jakieś własne teorie
kretynie.
Przeczytałem "pare książek" w swoim krotkim zyciu (napisz o jakie ksiazki ci chodzilo,
moze przekartkuje. Tylko niecos w stylu "jak zostac czarnym gangsterem w 40 minut"),
a teorie nie są moje. Mój pogląd jest po prostu zdrowy i poparty rozsądnymi argumentami

Argumentami. LOL!

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

a ty je odbijasz bo ci sie pomieszało od ilosci papki jaką słyszysz w mediach. Poprawnosc
polityczna przede wszystkim

Odbijam Twoje argumenty, och jakie to smutne, tylko się nie popłaćż albo co gorsza nie zapluj przed tym monitorem, bo z trudem czytam te twoje wypociny.

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

> Porównanie do żyda mnie rozwaliło, masz w ogóle jakieś pojęcie o historii? Rozróżniasz

> religię/narodość od rasy? Wiesz że murzyn może być żydem?
Gdybyś umiał mysleć to byś sie domyslił ze porównałem czarnych do zydów poniewaz i ci
i ci sa uznawani za cierpiących, mają więcej przywilejów, są nietykalni poza tym tak
jak sie rozrasta zydowskie lobby i ich wpływy w stanach tak sie rozrastaja wpływy murzynów.
Co z tego że kolor skory i narodowosc skoro zydzi uznaja sie za lepszych od reszty a
murzyni za poszkodowanych i mysla ze cały swiat ma przed nimi pasc na kolana bo Amerykanie
przywiezli paru zacofancow i kazali im pracować. Nie ma tak lekko niestety

Tak, masz całkowitą rację, bo każdy murzyn urodził się w Afryce, potem wywieźli go do Ameryki, a potem ewentualnie zbiegł w luku bagażowym jakiegoś boeninga do europy.

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

> Jesteś w ogóle śmieszny i zacofany, pewnie żyjesz na jakiejś wsi a świat znasz jedynie

> z telewizji i internetu.
Tu juz w ogole mam z ciebie polewke, znasz tylko moj nick i przeczytales 2 posty ale
myslisz ze cos o mnie wiesz. Nie zyje na wsi a swiat znam jak widze lepiej od ciebie
dziecko, po prostu powiedz ze jestes czarny jak smoła i poczules sie urazony prawdą ktora

Kolejny przykład braku argumentów, nazywasz mnie dzieckiem, a ja tu myślę że rozmawiam z dorosłym człowiekiem. Nie jestem czarny. A nawet gdyby, to co to ma do rzeczy?

Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

tu przedstawiłem, prosto z mostu, wtedy przynajmniej postaram sie ciebie zrozumiec. Jak
na razie to dla mnie jakis bełkot niedoedukowanego ludzika z internetu, sorry, gangstera.
Przez internet mozesz udawac kogo chcesz 50-cio groszówko

Bełkot? Przeczytaj co napisałeś, aż tak zaplułeś klawiaturę czy może piszesz łokciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 01:58, Shego napisał:

Tu juz w ogole mam z ciebie polewke, znasz tylko moj nick i przeczytales 2 posty ale
myslisz ze cos o mnie wiesz. Nie zyje na wsi a swiat znam jak widze lepiej od ciebie
dziecko, po prostu powiedz ze jestes czarny jak smoła i poczules sie urazony prawdą ktora
tu przedstawiłem, prosto z mostu, wtedy przynajmniej postaram sie ciebie zrozumiec. Jak
na razie to dla mnie jakis bełkot niedoedukowanego ludzika z internetu, sorry, gangstera.
Przez internet mozesz udawac kogo chcesz 50-cio groszówko

Urodziny:za 99 dni (15 marca 1993)
Z GS''a
No sorry, jesteś pewnie tak dorosły i dojrzały, przyćmiewasz mój intelekt i w ogóle to bez bicia dzisiaj ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Jesteś głupi czy nie umiesz czytać? A może ślepy?

Sorry jest troche pozno i znadinterpretowalem to zdanie o moich białasach. Nie chciało mi sie edytować jak sie zorientowałem

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Nie podejrzewaj bo Ci to nie wychodzi. Kto ci się każe bać?

Ty za to bardzo lubisz podejrzewac.

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

I kto przejawia rasizm? Ehh mógłbym to zresztą napisać pod każdą linijką tego co napisałeś.

To nie jest rasizm tylko zdrowe podejscie. Napisałem ze czarni to normalni ludzie wiec gdzie tu rasizm. To ze poruszam delikatny temat to nie znaczy od razu ze musze bc rasista. Nie podoba mi sie ze np czarny do lekarza wchodzi przed białym, mimo że biały jest w gorszym stanie. Nie podoba mi sie kiedy biały nie lubi konkretnego czarnego i sie z nim pokloci to czarny wyciera sobie morde białym rasizmem.

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

No tak skoro ty ich nie znasz to ja na pewno. Mam pełno czarnych kumpli, część(bardzo
mała) z nich podpada trochę pod stereotyp gangstera, część gra w kosza, a pozostali studiują.

To fajnie ale g*wno mnie to?

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Mam czarnych w rodzinie, wujek ożenił się z murzynką, mam teraz fajną kuzynkę :) I wiesz
co? Oni Ameryki na oczy nie widzieli. Mieszkają w Niemczech w willi z basenem :).

To zdanie o willi -smiech na sali. Czym chcesz mi zaimponowac, ze jakims tam murzynom sie udało? Maja wille z basenem, a nie to odwołuje wszystko, czarni to nadludzie a my biali to swinie i nieroby. Przeciez to normalni ludzie, czemu nie moga w takim razie uszanowac tego ze my ich uratowalismy i dalismy im swiat zamiast tego wola plakac nad swoim losem i wypominac niewolnictwo

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Całe szczęście dla nich.

Pewnie tak bo w przyplywie szalu zapalilbym krzyz w ich ogrodku. Masakra czlowieku nie da sie na prawde z toba noralnie pogadac? Znasz mnie czy co? Po ja sobie nie przypominam zeby ktos mnie ostatnio zaczepial o drobne.

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

> bylem w stanach to mi sie udało z kilkoma pogadac. Normalni ludzie nic do nich nie
mam.
W stanach to ty byłeś chyba podgorączkowych.

4 razy w stanach przed ostatnie 3 lata. Jesli dla ciebie to jakis wielki wyczyn to rzeczywiscie trzymaja cie krotko xd

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Nazywam ich tak, bo mogę. Zresztą to była ironia, wiesz, wbrew ''poprawności politycznej''
której tak bardzo masz dość, hah.

Nie, wszystko co piszesz broniac murzynow to wlasnie syndrom 21 wieku

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Odwołanie do tego jak ty nazywasz murzynów i jeszcze się spinasz że nikt ci nic nie zrobi,
a patrząc takiej osobie w oczy pewnie zesrałbyś się gdybyś miał tak choćby pomyśleć.

Skoncz z tymi tekstami co bym to nie zrobil kim ja jestem, gdzie ja mieszkam bo sie tylko blaznisz. Moge spokojnie cie nazywac nerdem bo probujesz mi zrobic profil psychologiczny na podstawie paru postow. Bez urazy ale typowe dziecko internetu. Nie posralbym sie bo czego mialbys sie niby przestraszyc? Jakiegos czarnego czlowieczka robiacego grozna mine? hehe dobre

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

I znowu popisałeś się wiedzą. Ci ludzie byli szczęśliwi, wiesz że to europejczycy przynieśli
większość chorób?

Byli zacofani, nie potrafili sobie radzic nawet z chorobami ktore mieli. Bili sie na dzidy i polowali na zwierzeta zeby miec co jesc (jedli tez samych siebie), i moze nie byli zacofani? Moze wtedy byli szczesliwsi niz sa teraz? Maja cieplutkie miejsce na najlepszych kontynentach, nie musza juz sie zabijac plemionami o terytoria. Fajnie im sie zylo w tej dziczy i zacofaniu, tak byli szczesliwi.

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

To samo tyczy się np. indian których zdziesiątkowały nie tylko podboje europejskich pionierów
ale właśnie choroby wirusowe.

To juz inna bajka i nie zacznaj tego tematu bo to bez sensu

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Bo jak mieli wrócić? Wpław?

Kiedy wzniesiono niewolnictwo jestem pewien ze gdyby chcieli, mogliby. Ale za to tylko naplywaly statki z nowymi czarnymi.

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Argumentami. LOL!

Tak podalem ''pare''

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Odbijam Twoje argumenty, och jakie to smutne, tylko się nie popłaćż albo co gorsza nie
zapluj przed tym monitorem, bo z trudem czytam te twoje wypociny.

no comment. I co masz z tym pluciem, jakies przezycia z dziecinstwa? Sliniaka ci nie kupili? To ty plujesz buzie nazywajac mnie kretynem wiesniakiem itepe, ja w ogole cie nie atakuje.

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Tak, masz całkowitą rację, bo każdy murzyn urodził się w Afryce, potem wywieźli go do
Ameryki, a potem ewentualnie zbiegł w luku bagażowym jakiegoś boeninga do europy.

A ja napisałem ze kazdy? Od tego sie zaczelo. Od przywieziena czarnych z Afryki.
Poza tym zedytowales- napisales czy mialoby to jakies znaczenie gdybys byl murzynem-
Bardzo wielkie. Gdybys byl czarny to bym zrozumial ze trafilem w czuly punkt i zaczynasz sapać. A tak nie wiem po co to wszystko. Przeciez to co napisałem to fakty, moze sie nie zgodzisz? Bo temat tego że czarn sa lepiej traktowani nie biali jakos specjalnie pomijasz. Odpowiadasz tylko na to co potrafisz czyli zaczepki z mojej strony

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Bełkot? Przeczytaj co napisałeś, aż tak zaplułeś klawiaturę czy może piszesz łokciem?

Kto tu sie pluje i rzuca epitetami dziecko? Bełkot ktory moge przeczytac na pierwszym lepszym forum dyskusyjnym, juz mnie to nudzi

Dnia 06.12.2009 o 02:40, Grodhar napisał:

Urodziny:za 99 dni (15 marca 1993)
Z GS''a
No sorry, jesteś pewnie tak dorosły i dojrzały, przyćmiewasz mój intelekt i w ogóle to bez bicia dzisiaj ok ?

I jak widac bardziej dojrzaly i swiadomy niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 22:57, Arti_101 napisał:

W tym momencie to nie temat o kwasach tylko o murzynach -_-"


Fakt. W tym momencie, nie w tamtym, gdzie aferą nazywasz całe dwa posty.

->Shego
Doinformuj się z zakresu mojego posta i pomyśl, że bzdurnego mogło oznaczać coś więcej niż "ojapierdziele ale głupoty napisał". Swoją drogą daj już sobie i nam świętym spokój i zapomnij o tym forum po raz x zanim zerwiesz za kolejną prowokację.

Dawno lolcatów nikt nie zapodawał.

20091206095503

20091206095508

20091206095512

20091206095518

20091206095529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 09:55, Shlafrok napisał:

> W tym momencie to nie temat o kwasach tylko o murzynach -_-"

Fakt. W tym momencie, nie w tamtym, gdzie aferą nazywasz całe dwa posty.


Ale napisałem przecież że "się zaczyna afera".
I jak widać miałem racje.
Ok, żeby już nie brać udziału w tej parodii, nie będe odpisywał na niczyje posty związane z murzynami. Basta!

20091206105017

20091206105022

20091206105027

20091206105031

20091206105036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 09:55, Shlafrok napisał:

> W tym momencie to nie temat o kwasach tylko o murzynach -_-"

Fakt. W tym momencie, nie w tamtym, gdzie aferą nazywasz całe dwa posty.

->Shego
Doinformuj się z zakresu mojego posta i pomyśl, że bzdurnego mogło oznaczać coś więcej
niż "ojapierdziele ale głupoty napisał". Swoją drogą daj już sobie i nam świętym spokój
i zapomnij o tym forum po raz x zanim zerwiesz za kolejną prowokację.

A co cie to obchodzi jesli mozna wiedziec? Jakim nam? To ze komus nie podoba sie to co pisze to nie znaczy ze musze dac sie przewalic i uciec z podkulonym ogonkiem. Chciec to ty sobie mozesz, nie masz monopolu na wypowiadanie sie na tym forum wiec ze tak nieładnie powiem odwal sie i zajmij sie wstawianiem swoich obrazkow z kotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synek, siądź na zadku i przestań wreszcie kozaczyć, to było zabawne 20 postów temu, teraz jest zwyczajnie nudne...

I coby spamu nie było: http://www.engrish.com/

Tylko z góry ostrzeżenie, że ludzie o słabej znajomości angielskiego nie załapią większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 12:19, Fumiko napisał:

Synek, siądź na zadku i przestań wreszcie kozaczyć, to było zabawne 20 postów temu, teraz
jest zwyczajnie nudne...

Przeciez nie kozaczylem tylko pisałem o rasizmie, jestes slepa?? twoje czepianie sie wszstkich i wszystkiego jest nudne, podczepilas sie pod szlafrok i myslisz ze im was wiece bedzie to bedziecie mieli wieksza racje i mnie stad wygonicie. I nie jestem twoim "synkiem", poza tym nie przyjmuje rozkazow od feministek
Odczepcie sie ode mnie skoro nie potraficie rzeczowo rozmawiac tylko wrzucacie jakies pierdoly zebym dal sobie spokoj.l Niech kazdy da sobie spokoj i niech wszyscy zyjemy jak pieprzone roboty, kazdy taki sam karmiony tym samym gownem w tv z tymi samymi przekonaniami i pogladami. Wystarczy ze ktos sie wynurzy to od razu znajduja sie robaki (czyli niz niz znaczace chlopki ktore giną w tłumie) i nawołują dopowrotu do rutyny. Jesli nie czytalas tamtej klotni to tym bardziej nie masz nic do powiedzenia, idz gdzies bronic praw kobiet (tak jak napisał Despair te ładne i tak z was polewają) czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Wikipedii:
Kapitan Jack Sparrow - postać fikcyjna, pirat, bohater filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły oraz jego dwóch kontynuacji - Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka i Piraci z Karaibów: Na krańcu świata. W postać Sparrowa we wszystkich trzech filmach wcielił się Johnny Depp. Wersja polska: Piotr Adamczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 12:38, Shego napisał:

te ładne i tak z was polewają

Dnia 06.12.2009 o 12:38, Shego napisał:

znasz tylko moj nick i przeczytales 2 posty ale myslisz ze cos o mnie wiesz


Tia, oczywiście. Po raz kolejny podwójne standardy. No, to Ci się udało, jeszcze parę takich a przestanie być nudno za to znów zacznie być śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:47, Fumiko napisał:

> te ładne i tak z was polewają

> znasz tylko moj nick i przeczytales 2 posty ale myslisz ze cos o mnie wiesz

Tia, oczywiście. Po raz kolejny podwójne standardy. No, to Ci się udało, jeszcze parę
takich a przestanie być nudno za to znów zacznie być śmiesznie.

Nie wiem o co teraz ci chodzi ale zajmij sie czyms zamiast mi zawracac glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na sprzątanie.

Shego - swoimi wypowiedziami nie wnosisz nic dobrego do forumowej społeczności. Udowodniłeś, że przywilej wypowiedzi Cię przerasta. BAN.

Grodhar - wdawanie się w długie pyskówki i obrażanie użytkowników nie przejdzie bez odzewu. Degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:15, Slaverox napisał:

xd, też chciałbym być tak ubezpieczony xd.


To autentyk? W sensie czy da się gdzieś takie naklejki kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 15:14, Jaki_Gahn napisał:

A istnieje coś na tym świecie, czego kupić się nie da? Allegro służy, takich naklejek
jest masa, naklejki, tablice metalowe, PCV, wszystko :D


Deski klozetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się