SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Znacie takiego gifa

Spoiler

(koleś wkłada sobie słoik w tyłek a ten słoik pęka)

Nie podam linku, bo jeszcze bana dostane. A poznałem ten filmik dzięki mojemu genialnemu koledze, z którym założyłem się o 10 zł, że obejrzę do końca bez jakiejkolwiek reakcji :F. Niestety przegrałem, bo filmik masakryczny... Jeszcze do dzisiaj mam czasem ten obraz przed oczyma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 14:38, franko113 napisał:

Znacie takiego gifa

Spoiler

(koleś wkłada sobie słoik w tyłek a ten słoik pęka)

Nie podam
linku, bo jeszcze bana dostane. A poznałem ten filmik dzięki mojemu genialnemu koledze,
z którym założyłem się o 10 zł, że obejrzę do końca bez jakiejkolwiek reakcji :F. Niestety
przegrałem, bo filmik masakryczny... Jeszcze do dzisiaj mam czasem ten obraz przed oczyma
:O


one man one jar, swojego czasu było o tym głośno ;] szkoda, że ja się nie zakładałem, bo miałem niezły polew jak to oglądałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 14:41, demigod93 napisał:

one man one jar, swojego czasu było o tym głośno ;] szkoda, że ja się nie zakładałem,
bo miałem niezły polew jak to oglądałem ;]



W sumie, gdy oglądałem to za 2 razem na spokojnie, to wydawało mi się, że on to zrobił specjalnie :p. Od tego czasu patrzę na to z przymrużeniem oko :].

Spoiler

Swoje zdanie o masochistach i idiotach chcących koniecznie zaistnieć w necie mam już wyrobione.




BTW: Wpiszcie sobie w google " ojciec mnie " O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ostatni raz byłem w szpitalu. Co się można głupich ludzi nasłuchać... Ale trafiła się i perełka ;]

Siedzę znudzony, aż tu przez hol wiozą stalowy boks w kształcie trumny. I komentarz dwóch starszych osobników
- No i wiozą do Zakopanego.
- Ferie...

PS U mnie już są ferie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 18:12, Rumcajsev napisał:

Jak tępym trzeba być żeby szukać pomocy na /b/ :D


W ogóle do pomocy z forum trzeba podchodzić ze sporym dystansem. Pamiętasz "lagi klawiatury"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 23:46, Budo napisał:

> > 3d gify widzieli?
> Teraz widzieli ;) Trzeci najciekawszy wg. mnie.

O, mam jeszcze taki, też niezły.


Skąd masz takie gify?

Dla osób nie rozeznanych - To co widzimy na tych gifach to efekt widzenia stereoskopowego wywołany nakładaniem się na siebie dwóch obrazów, które różnią się między sobą w niewielkim stopniu, tak jak w tym przypadku odchylenie kamery o 1 - 2 stopni. Daje to pozorny efekt 3D
Identyczny efekt stereoskopowy (prawdziwe 3D) uzyskujemy po prostu patrząc własnymi oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się