SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło nadjeżdżającego pociągu.
Maszynista widzi trzech kretynów na torach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastrzegam na początku, że to jest autentyk...

Technika mycia rąk opracowana przez prof. G. A. J. Ayliffe''a, zatwierdzona przez Europejski Komitet Normalizacyjny.

1. Pocieranie wewnętrznych części dłoni
2. Pocieranie wewnętrzną częścią prawej dłoni o grzbietową część lewej dłoni, a następnie w zmienionej kolejności - wewnętrzną częścią lewej dłoni o grzbietową - prawej
3. Pocieranie wewnętrznych części dłoni z przeplecionymi palcami, aż do zagłębienia między palcami
4. Pocieranie górnych części palców prawej dłoni o wewnętrzną część lewej dłoni z palcami złączonymi, a następnie odwrotnie
5. Obrotowe pocieranie kciuka prawej dłoni o wewnętrzną część zaciśniętej na niej lewej dłoni, a następnie odwrotnie
6. Obrotowe pocieranie wewnętrznej części prawej dłoni złączonymi palcami lewej dłoni, a następnie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:09, WoWmen napisał:

Dzisiaj w szkole poraz pierwszy nauczyciel się wymigiwał od prowadźenia lekcji :D. Najpierw szukał nas pod inną salą choć
wyraźnie pisało gdzie. A jak go to nam powiedział że już nie warto prowadzić lekcji i jestesmy wolni (a zostało jeszcz 35min
:D)


U nas nauczyciel zapomnial o lekcji i poszedl na piwo bo myslal ze ma okienko... eh LO rulez ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:59, DEViANCE napisał:

Znajdz różnice pomiędzy postaciami ukazanymi na ponizszych fotografiach.


po dlugim namysle i pomocy rodziny znalazlem odpowiedz, potwor po lewej ma krawat, a osoba po prawej ma muszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pare rzeczy w dziale uzywki sie spodobalo :D
http://www.gram.pl/sklep_uzywka.asp?id=135 (gra w NXK a tu za 50 zl wiem ze moze pudlowa wersja ale bez przesady :) )
http://www.gram.pl/sklep_uzywka.asp?id=137 (hmm tu chyba ewidentna pomylka nie zebym cos mial ale sie komus jedna jedynka dostawila :/)
http://www.gram.pl/sklep_uzywka.asp?id=139 (sasiedzi ktorzy sa dostapni w cenie 20 zl w kioksu)
http://www.gram.pl/sklep_uzywka.asp?id=148 ( i na koncu hit dnia czyli tribes ktorego mozna miec za 1 zl wystarczy miec paredzisiat wPLN''ow na koncie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet miał wielką ochotę pójść na polowanie. Za wszytkie pieniądze kupił sobie strój, strzelbę i amunicje. Idzie do lasu, a tam leśniczy i mówi:
-Żeby polowac trzeba mieć zezwolenie, które trzeba kupiś.
- A ile takie zezwolenie kosztuje?
- Sarenka - 500 zl
- Hm... nie ma tyle...
- Dzik - 50 zl
- Kurde, tyle tez nie mam....
- 25 zl - zając
- Kurr... tyle też nie mam.
- A ile Pan ma?
- No... mam 5 zl.
Lesniczy wertuje katalog.
- Za 5 zl mozna kupis pozwolenei na odstrzał Rumuna.
- No to biorę!
Uradowany idze przez las. Widzi sarne, nie ma pozwolenia. Dzik - też nie może strzelac. I tak parę jeszcze zwierzątek. Wraca do domu, a tu stoi przy smietniku Rumun. No to ten uradowany mierzy i zabija Rumuna. A tu nadjeżdża policja. Wysiadaja z radiowozu policjanci
- No to będzie trzeba zapłacić mandacik....
- Alez panowie, ja mam pozwolenie.. o proszę!
Policjanci oglądaja dokładnie i odpowiadają:
- No wszytko sie zgadza, ale Panie nie przy paśniku!
--------------------------------------------------------------
- Najtańsza dziwka w Polsce?

- Totolotek, za 1,20 zl masz 6 numerków i jedno ciągnięcie.

PS: Jak kumplowi na lekcji angielsko to opowiedziałem to i tamtem wybuchł smiechem to facet się zapytał czy my na pewno jestesmy normlani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:08, Archaon2 napisał:

UWAGA! TYLKO DLA OSOB POWYZEJ 18 LAT!



Podpisuję się pod Arkadiuszem. Wiesz ile lat mają tu niektórzy? A tak w ogóle to ma być śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się