SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2010 o 19:33, DonSzabla napisał:

Europe in 2029:
http://www.youtube.com/watch?v=THrltK9cGo8&feature=player_embedded
PS: Bardzo ciekawy nie powiem.


Ksenofobiczny i rasistowski filmik. Byłem w kraju muzułmańskim na wakacjach, poznałem kilku z tych ludzi. Są tacy sami jak Europejczycy, tylko poprzez to, że żyją w państwie religijnym i presja na bycie religijnym ze strony rodziny/społeczeństwa jest jeszcze większa niż w Polsce, muszą częściowo to udawać. Muzułmanie, którzy wysadzają sie w powietrze, porywają samoloty etc. to jest mniejszość. Ta religia jest o ponad 600 lat młodsza od chrześcijaństwa. Co robili chrześcijanie od XI w. do Oświecenia? Ile muzułmanów zostało wymordowanych podczas zdobywania Jerozolimy przez "obrońców Chrystusa", ilu podczas rekonkwisty? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że to właśnie dzięki muzułmańskim uczonym znamy teksty starożytnych filozofów i poetów. To właśnie oni je przetłumaczyli i przechowali, bo w megatolerancyjnej i oświeconej Europie w średniowieczu te dzieła były palone i niszczone masowo.
Co do czarnoskórych - Czy to nie Francuzi, Anglicy i Hiszpanie wywieźli ich z dżungli i za paciorki kazali pracować na plantacjach bawełny przez kilkaset lat? Równouprawnienie funkcjonuje w USA dopiero od parudziesięciu lat. Potrzeba trochę czasu, zanim ci ludzie przystosują sie do społeczeństwa, w którym żyją.

No i ostatnia sprawa - z jakiej racji nacjonaliści w tym filmiku są pokazywani w pozytywnym świetle, a anarchiści i lewicowcy demonizowani? Czy to aby nie nacjonalistyczne ugrupowanie przyczyniło się do największych zbrodni w historii ludzkości? I uprzedzę ewentualną odpowiedź - nie, Stalin nie był lewicowcem. Stworzone przez niego państwo totalitarne posługiwało się tylko hasłami lewicowymi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje miało za zadanie hipnotyzować, nie śmieszyć.

Widzę, że opinie są podzielone. Trochę osób już mnie przeklęło, bo ''nie mogą przestać''.

Widać zależy od... nie wiem. Animofilii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 19:23, ww3pl napisał:

Moje miało za zadanie hipnotyzować, nie śmieszyć.

Ależ mnie Dear Sister hipnotyzuje, bo przyłapałem się raz, że oglądam to piąty raz pod rząd. A przy tym śmieszne.

Dnia 13.04.2010 o 19:23, ww3pl napisał:

Widać zależy od... nie wiem. Animofilii?

Może. Sam średnio lubię anime, może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 20:16, Bartex69 napisał:

Czyż to nie siostra zakonnica z Black Lagoon? Ma wybuchową broń :D

Ksiądz/Wikary walący z KMu był genialny, ale jak Starsza Badass Siostra wyskoczyła z Złotym Desert Eaglem to padłem XD

Hehe pamiętam tą scenkę XD Całkiem fajny film XD To Scary Movie, nie ?? Nie pamiętam dokładnie tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 20:25, Hubi_Koshi napisał:

Hehe pamiętam tą scenkę XD Całkiem fajny film XD To Scary Movie, nie ?? Nie pamiętam
dokładnie tytułu.

Taa :D Dzisiaj mi się przypomniała ta scena.Wassuuuuuuuuup! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się