SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2010 o 15:04, Daelor napisał:

> > SON, I AM DISAPPOINT powinno być :P
> Erhm... wszystko jest poprawnie. Nie podpowiadaj koledze - i to na dodatek źle!


widać, że nie znasz się na internetowych memach ;]



Wiem że taka jest kanoniczna wersja. Po prostu mi bardziej pasowało - rozczarowałeś mnie. Jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w Internecie :P

A little Native American boy asked his father, the big chief of the tribe:
"Papa, why is it that we always have long names, while the white men have shorter names - Bill, Tex or Sam, for example?"
His father replied ...
"Look, son, our names represent a symbol, a sign, or a poem for our culture. For example, your sister''s name is Small Romantic Moon Over The Lake, because on the night she was born, there was a beautiful moon reflected in the lake. Then there''s your brother, Big White Horse of the Prairies, because he was born on a day that the big white horse who gallops over the prairies of the world appeared near our camp. It''s very simple and easy to understand. Do you have any other questions, Little Broken Condom Made in China?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 21:22, kuba9876543210 napisał:

Little Broken Condom Made in China?


Haha, nie spodziewałem się takiego zakończenia, dzięki za rozbawienie : D
Co do grup na facebooku, bo widzę, że wyżej podano link już do jednej sensownej inaczej - tutaj coś odnośnie tematu, który rozbawił mnie i mojego brata przy kolacji, a dokładniej czegoś zwanego "Ruchem 10 kwietnia". Nazwa wymowna, wiec chyba wiecie gdzie wchodzicie. Brat, kiedy czytałem mu co lepsze urywki z artykułu Newsweeka na ten temat spytał się mnie w końcu "Maciek, a po co w ogóle taki ruch powstał?".
Pytanie jest celne. Szczerze, ja sam myślałem na początku, że to po prostu grupa ludzi, która spontanicznie przyszła oddać hołd Prezydentowi, a nie, że ktoś to wymyślił podczas spotkania w restauracji (jak za czasów okupacji, co zauważył mój braciszek), nadał nazwę Ruchu (jeszcze trochę, i mamy kolejną Solidarność, a za miesiąc okaże się, że wypowiemy Rosji wojnę i skończymy jako jej kolonia :) ) i tak dalej...
No ale co zrobić, rzeczywistość jest brutalna.
Do zupełnej konfuzji doprowadził mnie fakt, że na tej grupie są sprawy zupełnie niezwiązane - przynajmniej oficjalnie, bo jak się uzna, że to był spisek czy inny diabeł... No, ale mniejsza. Przykładem tego staje się list do Marszałka Sejmu, odnośnie oburzenia, że zaprosił on Jaruzelskiego na cmentarz w Katyniu. Zainteresowani sami znajdą wspomniany postulat, ale to chyba tylko kolejny dowód na to, że niedługo trzeba będzie zacząć wojować z Rosjanami, bo żądny krwi lud chce - jak za dawnych czasów - "bić Moskala" - nie ważne kiedy, nie ważne jak, nie ważne za co - ważne, że trzeba, w imię Ojczyzny!
...
Autentycznie, po dzisiejszej lekturze przebiegu powstań listopadowego i styczniowego oraz wydarzeń między nimi, a teraz jeszcze i po tym, zaczynam odczuwać wstyd - bo nie wiem jak to nazwać - że jestem członkiem narodu, w którym najważniejszą cechą ojczystą stało się wojowanie z kimkolwiek, nawet z samym sobą, byle by tylko wojować, bo przecież wszyscy wokół to nasi wrogowie, którzy urazili nasz honor. A jak jeszcze tego nie zrobili, to najpewniej to zrobią. Kiedyś.

Amen.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamskie i wulgarne. Nazywać szmatą starszą kobietę? Trzeba nie mieć żadnej godności.

A mnie się zerwało za fragment z Tenacious D :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo tego jakże miłego Pana swoją drogą, ale ta próba "wsunięcia" szyby przez starszą kobietę mnie rozbiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 20:16, Lfdracon napisał:

Chamskie i wulgarne. Nazywać szmatą starszą kobietę? Trzeba nie mieć żadnej godności.

I tak zachowywał się kulturalnie, wole nie myśleć co ja bym odpowiedział:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 20:16, Lfdracon napisał:

Chamskie i wulgarne. Nazywać szmatą starszą kobietę? Trzeba nie mieć żadnej godności.


A co miał powiedzieć, jak mu baba próbuje szybę w drzwi wsunąć? :D
Padłem na ryj, nie mogę z babci. I jeszcze mu mówi, że nie może korzystać z kamery... a ona może łapska do samochodu wkładać?! :p I wygrażać paluchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak się takie babsko przywala, próbuje ukraść Ci kamerę, uderzyć kijem, wyrwać szybę, zniszczyć samochód, dodatkowo wyzywa Ci od złodziei i w inny sposób Ci ubliża, to nie ma niczego złego w nazwaniu takiego stworzenia szm***. Sorry Winetou, babcie szacunek do innych też muszą mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się