SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Ja jestem ogromnym fanem Wilqa (wystarczy spojrzeć na mój avek i sygnaturę na markolf.pl http://markolf.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=1512), kalendarz miałem już od początku roku. Ogólnie jeśli ktoś nie miał styczności z komiksami z serii to szczerze polecam, bo jest to niewyczerpana kopalnia kultowych tekstów i zabawnych sytuacji. Problem jest taki, że dzisiaj starsze odcinki są już trudno dostępne i osiągają na aukcjach niebotyczne ceny. Niedawno pojawiło się zbiorowe wydanie czterech pierwszych numerów. Dla mnie - fana - must have, nawet jeśli posiadałem już oryginalne wydania. Dla kogoś nie znającego Wilqa wydanie ponad 100zł na 130 stronnicowy komiks może wydawać się stratą pieniędzy, ale IMO naprawdę warto.

Strona pozwala już wczuć się w klimat:
http://www.wilq.pl/

Kucharz, kucharz, nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 20:04, MaccCry napisał:

Będę głosował na tego kolesia ^^ (w sumie zagłosuję na każdego, byle nie na Kaczyńskiego)


Taaa. On ma porąbane pomysły, ale bardzo fajne, a poza tym jest z mojego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 10:32, Phelela napisał:

Nie wiem czy widzieliście , dobra angielszczyzna w wykonaniu Mariusza :D

To jeszcze czekamy na niemiecki ;D Niezły ubaw od jakiegoś czasu serwuje nam Mario ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na Mariusza w wersji francuskiej albo, co bardziej prawdopodobne, w japońskiej (pono mają tam jakieś mistrzostwa dla strongmanów, na których Pudzian się czasem zjawia). Byłoby fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się