SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Taak, myślę, że to będzie prawie odpowiedni temat...
Czy zna ktoś jakiś kompletnie beznadziejny/zabawny taniec, którego mógłbym naumieć się w 4 dni? Jestem człowiekiem kompletnie nieuzdolnionym artystycznie, dlatego jakiś prosty by był niezły.
Jakiś tutorial na youtubie, albo gdzieś by był.

Z góry dzięki.
Podkreślę, że ma to być beznadziejne/zabawne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 21:55, Markush napisał:

Taak, myślę, że to będzie prawie odpowiedni temat...
Czy zna ktoś jakiś kompletnie beznadziejny/zabawny taniec, którego mógłbym naumieć się
w 4 dni? Jestem człowiekiem kompletnie nieuzdolnionym artystycznie, dlatego jakiś prosty
by był niezły.
Jakiś tutorial na youtubie, albo gdzieś by był.


Lapdance xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 21:55, Markush napisał:

Czy zna ktoś jakiś kompletnie beznadziejny/zabawny taniec, którego mógłbym naumieć się
w 4 dni? Jestem człowiekiem kompletnie nieuzdolnionym artystycznie, dlatego jakiś prosty
by był niezły.


http://www.youtube.com/watch?v=cwlx7piBA00 - myślę, że numer 3 nie jest zbyt skomplikowany, ale reszta też jest dobra. ;P Ewentualnie można zmiksować. :P Ale to co zarzucił Daelor to też klasa jest. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2010 o 21:59, kulfonito napisał:

Lapdance xD


Nie mogę się z Tobą zgodzić Kamilu. Taniec, który zaproponowałeś z pewnością nie należy do ''łatwych'', wymaga też nieprzeciętnych zdolności fizycznych, chyba, że mówimy tutaj jedynie o marnym naśladownictwie, ale znając Twą artystyczną duszę wierzę, iż miałeś na myśli prawdziwą sztukę i piękno tego tańca, a nie jego nieudolną kopię, prawda?

Pozdrowienia.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 22:03, Mohair napisał:


> Lapdance xD

Nie mogę się z Tobą zgodzić Kamilu. Taniec, który zaproponowałeś z pewnością nie należy
do ''łatwych'', wymaga też nieprzeciętnych zdolności fizycznych, chyba, że mówimy tutaj
jedynie o marnym naśladownictwie, ale znając Twą artystyczną duszę wierzę, iż miałeś
na myśli prawdziwą sztukę i piękno tego tańca, a nie jego nieudolną kopię, prawda?

Pozdrowienia.
M.


Prawda, Prawda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym też właśnie myślałem, jakby połączyć to z moim nieudolnym księżycowym krokiem i tak samo słabym robot dancem...


@kulfonito ---> Nie chciałbym być w twojej głowie... :/
@ Adjatha ---> Dzięki, numer 5 wymiata.

Nie spodziewałem się aż takiego odzewu, dzięki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się