SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2010 o 19:02, DemoBytom napisał:

btw. pod względem muzycznym - utwór jest dość trudny.. Powodzeniu w dobrym i równym wyliczeniu
wszystkich pauz przez 4.33 min..


Ja się z tym nie zgadzam. Pauza to pauza. pełna pauza to to samo co 8 pauz ósemkowych, więc na jedno wychodzi. Widzi się pauzę to nie gra i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:21, Miklak napisał:

Takiej ignorancji się z Twojej strony nie spodziewałem. Masz pojęcie kto to jest John
Cage?


Jak Piłsudski miał głupie pomysły, to nie można tego powiedzieć? A Daelor wrzucił notkę o nim z wiki, można poczytać co to za wielki artysta. Nie temat o tym, eot z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 19:17, Budo napisał:

Jak Piłsudski miał głupie pomysły, to nie można tego powiedzieć? A Daelor wrzucił notkę
o nim z wiki, można poczytać co to za wielki artysta. Nie temat o tym, eot z mojej strony.

Chodzi mi tylko o to, że z tworzeniem internetowego śmietnika nie ma nic wspólnego. Sorry, ale odpowiedź do kompozycji z lat 50 brzmiąca "oto jak internet zamienia się w śmietnik" jest żenująca - tak jak sama kompozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 21:33, Ambroo napisał:

1000zł? Ja miałem w tym roku 2 razy operayjnie usuwane i każdy zabieg kosztował ok.100zł.


usuwałem prywatnie, nie chcąc ryzykować partactwa w zakładzie publicznym.
nie, nie jestem burżujem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją prośbę: Poszukuję filmiku, który - jak mi się wydaje - przewinął się wcześniej w tym temacie. Jakiś komik rozmawiał z amerykańskim politykiem i symulował wybuch bomby atomowej :P Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 21:53, Robhaal napisał:

Ponawiam swoją prośbę: Poszukuję filmiku, który - jak mi się wydaje - przewinął się wcześniej
w tym temacie. Jakiś komik rozmawiał z amerykańskim politykiem i symulował wybuch bomby
atomowej :P Pomoże ktoś?

Stephen Colbert: http://www.youtube.com/watch?v=4sc4Ftvu5Og&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 21:55, Dared00 napisał:

> Ponawiam swoją prośbę: Poszukuję filmiku, który - jak mi się wydaje - przewinął
się wcześniej
> w tym temacie. Jakiś komik rozmawiał z amerykańskim politykiem i symulował wybuch
bomby
> atomowej :P Pomoże ktoś?
Stephen Colbert: http://www.youtube.com/watch?v=4sc4Ftvu5Og&feature=related

Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 22:18, Ambroo napisał:

również prywatnie :)


więc twoje usuwanie operacyjne było różne od mojego ;] ale to nie temat o zębach :)
a dupa, skoro o tym gadamy to skończmy - u mnie 100 złotych kosztuje zwykłe usunięcie ósemki (wyrwanie) - ja miałem leżącą, więc konieczny był zabieg pod narkozą, w absolutnie sterylnych warunkach. operacja = operacja, rozcinanie tego tam w jamie ustnej i grzebanie tuż przy kości. dlatego tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 19:05, Piotrbov napisał:

Ja się z tym nie zgadzam. Pauza to pauza. pełna pauza to to samo co 8 pauz ósemkowych, więc na jedno wychodzi. Widzi się pauzę to nie gra i tyle.


Oczywiście. Nie gra się przez np. takt. A teraz wylicz to przez 218 taktów, 4 uderzenia na takt, zostając zgodnie z tempem..
Technicznie to jest całkiem trudna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem totalne znieczulenie szczęki, ale też miałem leżące ósemki (jak na zdjęciu). Z racji tego że kiedyś nosiłem aparat, żeby nie zepsuć pracy było trzeba jak najszybciej usunąć. Niestety nie byłem pod narkozą więc może nie czułem ale słyszałem jak lekarz rozcinał mi dziąsło, jedna ósemka wyszła w mairę spokojnie, w drugą uderzał metalowym pręcikiem i młoteczkiem potem wiercił wiertłem i rozłupał zęba na 3 części. Tak, miałem operację.

I tak, moje usuwanie było różne od Twojego ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się