SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Wyobraź sobie miasto: nie ma korupcji, nie ma podatków, chuligani nie rządzą na ulicach, można spacerować spokojnie i w dzień, i w nocy, wszędzie zieleń, cisza, spokój....

Jest takie miasto.
Czernobyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:59, PsyhoSpider napisał:

Wyobraź sobie miasto: nie ma korupcji, nie ma podatków, chuligani nie rządzą na ulicach,
można spacerować spokojnie i w dzień, i w nocy, wszędzie zieleń, cisza, spokój....

Jest takie miasto.
Czernobyl.


Czernobyl to nie miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 13:33, Linux_M napisał:

Ktoś w komentarzach napisał, że TO się dzieje po podzieleniu przez zero. Cóż, bardzo
prawdopodobne...

http://www.youtube.com/watch?v=-0Xa4bHcJu8

A w podobnych najdłuższy filmik na YouTube jaki kiedykolwiek widziałem
http://www.youtube.com/watch?v=UYgExez7BUY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 19:31, Mateuszencjowaty napisał:


Przepraszam, a co jest złego w ściganiu ludzi okradających innych? Nie ważne czy z pieniędzy, czy ze zdobytego w grach ekwipunku?
Z tego co wiem zdobywanie czyichś loginów/haseł bez jego zgody już jest przestępstwem.
Gra w gry to nie tylko rozrywka dla dzieci. Człowiek poświęca na to czas, często pieniądze w różnych formach czy to zakupy sprzętu przez mikropłatności, czy sam abonament.
Równie dobrze można się śmiać z tego, że sąsiad nielegalnie podłącza się do twojego wifi w mieszkaniu - banalna sprawa szczerze mówiąc.. A raczej nie byłbyś zadowolony.
Równie bardzo gdyby ktoś z forum włamał się na twojego maila i podglądał o czym piszesz ze znajomymi?

Takie coś trzeba tępić a ludzi uświadomić - że kradzież w internecie jest nadal kradzieżą, nawet jeśli tylko chodzi o wirtualne przedmioty. Zwłaszcza gdy robią to dzieci a ich rodzice najwyraźniej nie rozumieją, że dopuścili się oni, mimo wszystko, przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta...Nie napisać o co chodzi, to od razu już krzyk <facepalm>. Chodziło mi o przypadek tego dzieciaka :> Że ukradł czyjeś konto w grze, bo to super elo i nic mu się nie stanie. Żenujące są tam tez komentarze pod tą rozmową telefoniczną typu "LOL?! JA BYM OD RAZÓ ROZŁONCZYŁ SIEM! S IDJOTAMI NIE GADAUBYM!"...Albo ta matka "To niech Pan nie gra". Nie chodziło mi o tego dorosłego człowieka, który został okradziony jak co. Dziwię mu się takiego spokoju. 1200 zł piechotą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 21:29, Mateuszencjowaty napisał:

Ta...Nie napisać o co chodzi, to od razu już krzyk <facepalm>.


Spoko, nie krzyczę, ale fakt w internecie lepiej nie liczyć, że czytelnik się domyśli xD

>Chodziło mi o przypadek tego dzieciaka : Że ukradł czyjeś konto w grze, bo to super elo i nic mu się nie stanie. Żenujące są tam tez komentarze pod tą rozmową telefoniczną typu "LOL?! JA BYM OD RAZÓ ROZŁONCZYŁ SIEM! S IDJOTAMI NIE GADAUBYM!"...Albo ta matka "To niech Pan nie gra". Nie chodziło mi o tego dorosłego człowieka, który został okradziony jak co. Dziwię mu się takiego spokoju. 1200 zł piechotą nie chodzi.

Niestety wielu ludzi nadal ma takie przekonanie - że przecież nic złego nie zrobilli. W końcu nie ukradli nic prawdziwego, prawda? Co innego jakby to było radio, albo 10 milionów dolarów.. Ale zbroję w grze <lol>..
Niestety są to mniej lub bardziej realne rzeczy - tylko w cyfrowej formie. I kradzież ich jest równa kradzieży czegokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 19:31, Mateuszencjowaty napisał:


Wyrwać tylko takie chwasty... Szczerze, to załamany jestem, co za chorzy ludzie, co za chory kraj... :|

Edit.
O, nice. Posiadanie cudzego numeru telefonu jest nielegalne, to co, ja rzucam swój na forum i widzimy się w sądzie, tak?... Co za patologia... I, że niby "pieniądze cały świat" facetowi przysłoniły, szczerze, takich ludzi powinno się izolować... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po kwestii czy posiadanie czyjegoś telefonu jest legalne...Wybuchłem śmiechem, po czym załamałem się. No ale widzimy wszyscy jak to jest, jak ktoś myśli "Internet, nic mi się nie stanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się