SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2010 o 18:08, kuba9876543210 napisał:

* "There are 10 types of people: those who understand the binary - and those who don''t" :P


There are only 10 types of people in the world - those who understand ternary, those who don''t, and those who mistake it for binary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:48, DemoBytom napisał:

> * "There are 10 types of people: those who understand the binary - and those who
don''t" :P

There are only 10 types of people in the world - those who understand ternary, those
who don''t, and those who mistake it for binary

There are only 2 types of people in the world - those who fail and those who don''t ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 19:51, ja33no napisał:

There are only 2 types of people in the world - those who are too old (+13) and those
who are fuckable...

I see what you did there...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzuci ktoś jakieś bezsensowne kawały? Ja znam jeden z JM ;D

Pewnemu rolnikowi żona robiła niesamowicie dobre kanapki, kiedy szedł robić na pole. Kanapki ze świeżego chlebka, ze świeżutkim serkiem, wędlinką, sałatką i innymi bajerami. Najsłynniejsze kanapki w okolicy, których zazdrościło mu pół wioski. Rolnik pewnego razu poszedł robić w pole, kanapki zostawił na kamieniu jak zawsze... Po kilku godzinach pracy, zmęczony podchodzi do kamienia skonsumować kanapki...a tu ich nie ma! Następnego dnia żona znowu zrobiła mu pyszne, jak zawsze, kanapeczki, rolnik poszedł robić w pole, aby po kilku godzinach pracy zauważyć, że znowu mu ktoś zawinął kanapeczki! Wkurwił się rolnik i postanowił, że następnego dnia będzie patrzył zaczajony za drzewem, jak kto mu podwędza kanapki! Jak pomyślał - tak zrobił. Zaczaił się i patrzy - a tu wielki orzeł nadlatuje i porywa jego drugie śniadanie! Rolnik biegnie za nim. Biegnie, patrzy, że orzeł leci do lasu - rolnik za nim!

Spoiler

Orzeł siada miedzy drzewami, odpakowuje kanapki, wyciąga z nich zawartość, wyrzuca wędlinę, ser, sałatę i inne dodatki, bierze te dwie pajdki chleba, przykłada sobie do piersi i masując nimi swoją klatkę piersiową woła głośno:
- Kurwa! Jaki ja jestem pojebany!



Zaspoilerowałem puentę na końcu żeby nikt przez przypadek nie przeczytał ;)

UWAGA! 2 BLUZGI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 23:46, Gryczka napisał:

a widzieliście jakie owce mają w Argentynie?! ja padłem:
http://www.youtube.com/user/OfficialMissUniverse#p/c/E8769860CE4EEB9F/2/cqVF7T47jw4


O matko boska! Jaka pusta laska... Że niby Miss Universe? -_-

Żeby nie było spamu - mój ulubiony film o żabach :) http://www.youtube.com/watch?v=jiTrNO8mLkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się