SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

http://virtualpiano.net/ - wejdzcie sobie na stronke i sprobujcie poznac z jakich gier zapodaje wam tematy muzyczne.

Casual mode:
u y t y u e u y
t y u p o u t y

Easy mode:
l l h h g g z z
l l h h g g z z
Z Z z z v v c c
Z Z z z l l J J

Hard mode: (to co w nawiasach trzeba nacisnac z shiftem)
8 9 0 w t y u o s d f h l z x v m v x z l h f d s o u y t w 0 9
6 7 8 0 e r t u p a s f j k l x b x l k j f s a p u t r e 0 8 7
4 5 6 8 q w e t i o p s g h j l c l j h g s p o i t e w q 8 6 5
(5) 8 9 (9) (w) t y (y) (o) s d (d) (h) l z (z) (v) (z) z l (h) (d) d s (o) (y) y t (w) (9) 9 8
(6) 8 9 q (e) t y i (p) s d g ( j) l z c (b) c z l ( j) g d s (p) i y t (e) q 9 8
5 6 (6) 9 w e (e) y o p (p) d h j ( j) z v b (b) b v z ( j) j h d (p) p o y (e) e w 9 (6) 6 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem to wszystko chyba na pierdyliard sposobów i dalej nie poznaję, ych : (
A oczy Twojego awatara wciąż każą mi próbować, nieprzerwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz - zapewnic moge, ze wszystkie 3 muzyczki sa znane kazdemu kto pragnie tytulowac siebie graczem. :)
Dziwie sie, ze pierwszej nie rozpoznales - grajac jednostajnym rytmem pierwszy wers odpowiedz wrecz wskakuje na mysl.
Co do drugiego to lepiej to za grac w trybie poczatek -przerwa- 2 litery w krotkim odstepie -przerwa- itd. Wtedy latwiej zalapac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 15:46, Abomek napisał:

http://virtualpiano.net/ - wejdzcie sobie na stronke i sprobujcie poznac z jakich gier
zapodaje wam tematy muzyczne.

Ja twojego nie czaję ( może pora zmienić branżę:)
A pozna ktoś co to takiego?
yyy, yyY, ttt, ttEeE
yyy, yYytE, EwEte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest tam uproszczona wersja Morrowinda - dziś zacznę przekładać to na swój, nieco oryginalny sposób na pianino i gitarę. Dodam sporo od siebie, także powinno brzmieć fpyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, w sumie moge dac odpowiedzi - uzyje tylko spoilertagow. :)
#1 -

Spoiler

Metal Gear Solid


#2 -
Spoiler

Kingdom Hearts (muzyczka z menu)


#3 -
Spoiler

Final Fantasy (prelude)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 17:07, Abomek napisał:

Coz, w sumie moge dac odpowiedzi - uzyje tylko spoilertagow. :)
#1 -

Spoiler

Metal Gear Solid


A który konkretnie kawałek?

Dnia 06.09.2010 o 17:07, Abomek napisał:

#2 -

Spoiler

Kingdom Hearts (muzyczka z menu)


#3 -
Spoiler

Final Fantasy (prelude)


To wyjaśnia dlaczego ich nie znałem. Same "Nippony"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:50, Sob-styl napisał:

Cóż, wracam do Godspeed You! Black Emperor...


A myślałem, że tylko ja tu słucham dobrej muzyki O_O Ktoś jeszcze zna Godspeedów? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 23:11, DemoBytom napisał:

> Cóż, wracam do Godspeed You! Black Emperor...

A myślałem, że tylko ja tu słucham dobrej muzyki O_O Ktoś jeszcze zna Godspeedów? :>


Pytasz o takie bzdety, gdy samochód płonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co psioczą ateiści w czasie seksu?

http://img266.imageshack.us/img266/3986/29751142744361519415059.jpg :)

EDIT:
Wizja przyszłości :)

"Warszawa, rok 2020. Wycieczka szkolna uczniów szkoły podstawowej zwiedza stolicę.

- Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem – mówi pani nauczycielka.
- Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego!
- Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.
- Psze pani, a co to za budynek?
- To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły?
- Kogoś tu ukrzyżowali?
- Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie?
- Nie wiemy, psze pani.
- No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego.
- No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.
- Jak to młodzieńcze lata? A reszta?
- Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.
- Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.
- Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie?
- Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż.
- A ten mniejszy krzyż to skąd?
- Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża.
- Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu?
- Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.
- Psze pani, a co to jest fresk?
- Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej.
- Ja nie widziałem.
- Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu – misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego?
- Nie, bo byłem wtedy chory.
- A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?
- Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi.
- Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć.
- Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.
- Ooo, a co to są za tablice?
- To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.
- „Stacja 7 – Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi” – fajne!
- A patrzcie tu: „Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany”!
- No już starczy, musimy iść dalej – mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie.
- O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani?
- Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty.
- A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom?
- To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci.
- Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi!
- No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się