SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2010 o 17:07, Piciambeer napisał:

Najnowszy Dem.

Efekt wirowania pralki naprawdę zaje**sty!! =D


Pralka u mnie w domu chodzi podobnie jak w komixie. (Momentami słychać jakby po domu jeździła ciężarówka O_o!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 20:05, Damianuss1 napisał:

Z taką reklamą najnowsze Halo Reach musi się dobrze sprzedać ;p - http:www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=23263629&postcount=92


Ta gra już nigdy nie będzie wyglądać dla mnie tak samo... D:!

A tu macie Polskiego żółwia znanego na skalę światową (było na failblog.org)

http://www.youtube.com/watch?v=1oxZKjO6Rsg
(Komentarze najlepsze :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autentyczny błąd na TVN24 z przed kilku lat:

Na TVN24, na dolnym pasku, poszczególne informacje są od siebie oddzielane znakiem stacji. I tak, któregoś pięknego dnia, pechowo jeden taki znaczek przewędrował sobie o jedno zdanie do przodu;) A był to czas wyborów jakiejś Miss (nie pamiętam, czego), jak również czas PŚ w skokach narciarskich. I wyszło tak:

".... , Szwedka zajęła drugie miejsce. Małysz piąty. @ W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata..... "

;))) Czy ktoś to widział? Jeśli udało się komuś znaleźć na YouTube, będę wdzięczny za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 13:17, Lfdracon napisał:

SPOILER ALERT - dwa pierwsze obrazki zawierają spoilery z Mass Effect 2.

A czwarty jest o DMC3, jakby się ktoś nie domyślił.


Nom, 4 mnie rozwala :D Tak można by było wytłumaczyć całego DMC zwykłym ludziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 17:54, Mr_Terrorist napisał:

> [...]
co za dziadzia ;D albo on jakiś tępy albo na złość to robił :D

Może to jeden z "obrońców krzyża", któremu krzyż się już znudził? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 19:53, SongoX napisał:

Potrzebuję jakiegoś bardzo mocnego kawału. Pamiętacie jakiś bardzo dobry, bo pilnie potrzebuje
:D


Spoiler

Pewna dziewczyna poszła sama na imprezę. Zauważyła tam super faceta, który świetnie tańczył. Podeszła do niego i mówi:
- Ale zajebiście tańczysz!
A facet na to:
- Spierdalaj!
Dziewczyna, trochę zbita z tropu, wycofała się. Facet dalej tańczył solo, i tak, że na wszystkich robił bardziej niż piorunujące wrażenie.
Dziewczyna znowu do niego podeszła i mówi:
- Ale zajebiście tańczysz!
A facet na to:
- Spierdalaj!
To już było trochę za dużo i dziewczyna mówi:
- Wiesz co? Jesteś cham i prostak!
A facet na to:
- No i chuj! Ale zajebiście tańczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 19:53, SongoX napisał:

Potrzebuję jakiegoś bardzo mocnego kawału. Pamiętacie jakiś bardzo dobry, bo pilnie potrzebuje
:D


Co oddziela ludzi od zwierząt?

Spoiler

Morze śródziemne !




Spoiler

Wcale nie był dobry a do tego rasistowski ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 19:53, SongoX napisał:

Potrzebuję jakiegoś bardzo mocnego kawału. Pamiętacie jakiś bardzo dobry, bo pilnie potrzebuje :D


Jaka jest niejadalna część warzywa?

Spoiler

Respirator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 19:53, SongoX napisał:

Potrzebuję jakiegoś bardzo mocnego kawału. Pamiętacie jakiś bardzo dobry, bo pilnie potrzebuje
:D


Mnie osobiście kawał rozwalił, zmielił, skopał, zmielił, rozgniótł i znów zmielił.

Wchodzi facet do sauny, a tam murzyn jara trawkę. Stwierdził, że też pociągnąłby sobie parę machów:
- Panie daj się sztachnąć.
- OK, 50 $ za 3 machy.
- No co pan, za tyle to moge mieć kilka gramów.
- Panie, to jest suuuupeer towar, 50 $, albo daj mi spokój.
Facet stwierdził, że skoro jest to suuuper towar, to spróbuje. Zapłacił, sztachnął się 3 razy i widzi, że murzyn wychodzi z sauny. Facet pomyślał sobie, że go pewnie oszukał, sprzedał słaby towar i chce zwiać, więc wyskoczył z sauny i goni murzyna.
Murzyn pod prysznic, facet za nim. Murzyn ubiera się, facet też. Murzyn wyskakuje z budynku i łapie taksówkę, facet za nim, łapie kolejną taksówkę i każe tksówkarzowi jechać za murzynem. Nabiera większej pewności, że gościu opchnął mu słaby towar.
Murzyn kluczy po mieście , dojeżdża na rogatki miasta na skraju lasu, wyskakuje z taksówki, a facet za nim. Murzyn wchodzi do lasu, facet za nim, murzyn kluczy po lesie, w lewo, w prawo facet za nim. No i zgubił murzyna. Wściekł się, że facet zrobił go w balona, sprzedał mu za 50 $ słaby towar. Pokręcił się w kółko no i zachciało mu się zrobić kupę.
Rozejrzał się dookoła, przykucnął, ściągnął spodnie i majtki, sprężył się ... aż tu nagle ktoś puka go w ramie:
- Panie ... panie ... w saunie się nie sra!!!
9
Podoba mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :D Codziennie z kumplem opowiadamy sobie kawały rano, gdy jedziemy jednym busem do szkoły, na necie są słabe. A ja potrzebowałem jakiegoś mocnego, żebyśmy się śmiali na cały autobus xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się