SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

>Przecież jak ktoś ma wytatuowaną swastykę to nie musi być od razu

Dnia 22.09.2010 o 16:12, Markush napisał:

nazistą,

Oczywiście ... a członkowie MW zamawiali pięć piw a nie pokazywali gest "Sieg Heil". Zresztą nikt normalny nie tatuowałby sobie czegoś takiego w takich czasach no chyba że jest kompletnie zaślepionym idiotą który ma zielone pojęcie o świecie. Poza tym widziałeś u kogoś taki tatuaż kto nie miał zapędów neonazi / nazi? Bo ja nie.

I na tym skończę tę rozmówkę bo z lekka zbaczamy z właściwego toru tegoż tematu więc ...

Trzeci mnie rozwalił.

20100922164212

20100922164303

20100922164330

20100922164455

20100922164800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a utnę
Taa, swastyka jest staara, ale obecnie to symbolem nazizmu i chyba nie można go wykorzystwać (w Polsce). I jakby nie było każdy ma najpierw takie skojarzenie, nikt nie myśli o szczęściu i płodności.

Darkstar181

>Znaczy, pełno u nas murzynów ze swastyką ? :P
To wynika z mojej wypowiedzi? oO
Pamiętaj, że nie chodzi tylko o murzynów czy Żydów. Słowianie też mieli wymordowani. A Polacy zaliczają się do tej grupy, nie?
No i to już mój ostatni post dotyczący tej sprawy.

Żeby nie było całkiem nie na temat... Czytał może ktoś komiksy "Jeremy"? W Polsce Egmont wydał 4 tomy pasków o tym zabawnym nastolatku, a obecnie najwygodniej czyta to się na stronie: arcamax.com/zits
Nie wiem czy nadaje się to do kwasów, ale komiks jest fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:16, Baluk25 napisał:

Pierwszy obrazek trochę obsysa.

Straszne.

Dnia 22.09.2010 o 21:16, Baluk25 napisał:

Polecam genezę swastyki.

Polecam czytać wszystkie posty w wątku dotyczące danej sprawy zanim zaczniesz pleść swoje pseudofilozoficzne wywody, tyle w temacie swastyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Cieszy mnie, że wiecie jakie jest prawdziwe znaczenie swastyki, ale jakoś dziwnym trafem od kilkudziesięciu lat kojarzy się ona z bardzo niemiłym panem malarzem i jego chorymi zamysłami. Swastyka raczej nie powróci do dawnej świetności i nie ma co ludzi pouczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:16, Baluk25 napisał:

Pierwszy obrazek trochę obsysa.
Polecam genezę swastyki.

Polecam zobaczyć różnicę między hitlerowską swastyką a normalną swastyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są te wywody. Teraz zebrała się grupa doktorów habilitowanych, którzy będą przez sto postów [m-I] od rzeczy o swastyce i na czym to się oni znają... : ) cy@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 22:07, Adeq napisał:

Śmieszne są te wywody.

No cóż, przecież to temat z kwasami, więc panowie wczuwają się w rolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2010 o 22:10, Wrukos napisał:

No cóż, przecież to temat z kwasami, więc panowie wczuwają się w rolę :)

Lepszego ujęcia nie da rady wymyśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swastyka jest "be" wtedy, kiedy ramiona są skierowane w prawą stronę, a między nimi nie ma kropek. Chyba. O ile dobrze pamiętam, w Danii jest browar w którym produkują Carlsberg Elephant Beer, przed wejściem są takie ładne indyjskie słonie z tym właśnie symbolem po bokach. Tyle wiem jakoś z życia...
Pozdrawiam wszystkich speców którzy zerknęli na wikipedię albo coś i teraz są pro elo.

http://www.google.com/images?q=Carlsberg+Elephant+Beer&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=en&tab=wi&biw=1440&bih=683 O, tutaj macie. Tam nikt się o to nie sapie. Ogólnie kraj jest wspaniały, te rowery, kto był ten wie ;]

20100922225108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 22:07, Adeq napisał:

Śmieszne są te wywody. Teraz zebrała się grupa doktorów habilitowanych, którzy będą przez
sto postów [m-I] od rzeczy o swastyce i na czym to się oni znają... : ) cy@


Słownictwo wulgarne na tym forum nie jest mile widziane, byłeś już karany więc degrad -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już Rick wspomniał znaczenie swastyki zależy od kontekstu [ zresztą ja też o tym pisałem ale w nieco inny sposób ] no ale "mądrzejszym" nie przemówisz. Jak to szło? "Mów do głupca mądrze a nazwie cię idiotą". Poza tym by znać znaczenie tego znaku nie trzeba być żadnym specjalistą - wystarczy elementarna wiedza ale dla niektórych to jak widać zbyt duże osiągnięcie do zdobycia.

20100923163510

20100923163548

20100923163640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre te obrazki. Tylko mógłby mi ktoś wyjaśnić co ma UK wspólnego z mumią (?). A co ma RE do Bałkanów? Akcja gier się tam toczyła czy chodzi o Kocioł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 00:02, TheAbsurd napisał:

Dobre te obrazki. Tylko mógłby mi ktoś wyjaśnić co ma UK wspólnego z mumią (?). A co
ma RE do Bałkanów? Akcja gier się tam toczyła czy chodzi o Kocioł? :P


Nie grałem w Resident Evil, ale nie wydaje mi się żeby to sformułowanie miało związek z serią.

Mi się od razu skojarzyło z wojną z 1994 roku, z Milosevicem, z zamieszkami i ogólnie nie dokońca stabilną sytuacją tam, ale nie wiem czy też to miał na myśli autor. Sam bardziej bym się czepiał do innych podpisów :PP Jak dla mnie obrazki słabe, choć do słowa "kwasy" pasują jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, czarny humor !

Zasłyszane od kumpla :

Kiedy dzieci w Afryce nie biegają głodne ?

Spoiler

Kiedy nie mają nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 00:29, luq napisał:

Kiedy dzieci w Afryce nie biegają głodne ?

Spoiler

Kiedy nie mają nóg.


To było inaczej :D
- Co zrobić, żeby dzieci w Afryce nie biegały głodne?
-

Spoiler

Upier*olić im nogi.

''''


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się