SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

I nagle przypomina mi się komisja wojskowa, na której za astmę dostałem wesołe A.

Gear up boys, fight''s coming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ta babka to jedna wielka ściema. Przeczytaj sobie jej "proroctwa" to śmiech na sali. A 3 wojny żadnej nie ma, tylko sobie Korea z armatek pierdnęła. Jak zatopili okręt wojenny z południa to jakoś nikt z proroctwami nie wyjeżdżał, a zginęło wtedy 90 marynarzy (teraz zginęły 2 osoby). Ty śmierć dwóch osób nazywasz spełnieniem proroctwa? Śmiech na sali. Babcia Wanga kurde, dobre sobie...

ode mnie- dla korzystających z wikipedii :)

20101124152152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 15:21, Budo napisał:

Ty śmierć dwóch osób nazywasz spełnieniem proroctwa? Śmiech na sali.
Babcia Wanga kurde, dobre sobie...

Nigdzie nie napisałem że w to wierze, tym bardziej że "incydent" z okrętem wojennym pamiętam, ale zbieg okoliczności ciekawy.

Dnia 24.11.2010 o 15:21, Budo napisał:

ode mnie- dla korzystających z wikipedii :)

Hehe, ostatnio na głównej dosyć często widnieje link do dotacji :) Tak to już jest, facet sobie pewnie do tej pory pluje w brodę że projekt od początku nie był komercyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcje P.I.W.O. akurat trudno nazwać fejkiem, ale to śmierdzi na kilometr. Można zobaczyć nawet po charakterystycznej, "amatorskiej, ale wszystko widać" pracy kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co innego projekt P.I.W.O (o którym sam wspomniałem), a co innego filmik gdzie kolesie w kapturach włamują się do ehkm... centrum sterowania światłem(?) w budynku, i po odpaleniu obowiązkowej planszy na cały ekran z napisem LOADING czy coś w tym stylu grają sobie w ponga. Śmierdzi na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się