SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2010 o 12:11, Lucek napisał:

> Okrutny kawał ;)
> http://www.youtube.com/watch?v=-yVftOP5cTk

To nie był kawał tylko skrajny debilizm.

OMG.. wybacz, mogłem ostrzec, że film nie dla wrażliwych osób.. ;)

Dnia 25.11.2010 o 12:11, Lucek napisał:

Do tego nieprofesjonalny: przy upadku z wysokości krew się tak nie rozbryzguje.

nie ważne czy profesjonalny czy nie, ważne że zadziałał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 12:27, Transylvanian_Hunger napisał:

Ot całe rządy PO.

Chryste, może chociaż w tym temacie darowalibyście sobie jeden z drugim pierdolenie o polityce !?
Bo szczerze mówiąc ja mam jej już dosyć. Lodówki boję się otworzyć, żeby mi jakiś Komorowski, Tusk, Kaczyński czy inny Napieralski nie wyskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 12:27, Transylvanian_Hunger napisał:

Ot całe rządy PO.


Przeczytaj to co wklejasz zanim walniesz taką bzdurę. To gorzka prawda nie tylko o PO, ale też o PiSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 13:37, Mercuror napisał:

Przeczytaj to co wklejasz zanim walniesz taką bzdurę. To gorzka prawda nie tylko o PO, ale też o PiSie.

Następny uczulony. Może nie zauważyłeś, ale to wątek humorystyczny a nie typowo o polityce - więc tak, przyjmij to z przymrużeniem oka. Się sympatyk Donalda obraził.
P.S. jestem typowo na nie wobec PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 13:29, Transylvanian_Hunger napisał:

> Chryste, może chociaż w tym temacie darowalibyście sobie jeden z drugim pierdolenie
o polityce !?
To z polityki nie można żartować? Skoro widzisz Tuska, to po co tam zaglądałeś...

A możesz mi wskazać co tu jest śmiesznego ? Przecież to są jedynie suche fakty, nawet zdjęcie polityków na tym obrazku nie są śmieszne.
Ten plakat nadaje się do tematu o polityce, do podsumowania rządów PO. Ale na litość, nie tutaj. A to dlatego że naprawdę ciężko jest w nim znaleźć cokolwiek śmiesznego, bądź szokującego. Zwykłe narzędzie do walki z PO, a nie obrazek do pośmiania.

A ostatnie zdanie sugerujące że cały naród bez wyjątków jest zbiorowym frajem faktycznie nastraja optymistycznie. Boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka mam dwa zeszyty znajomych którym nie pisane było ze mną zadzierać, potrzebuje teraz jakąś 4chanowską dick-encyklopedie czy cuś, bo rysowanie zwykłych kutasów już mi się z deczka nudzi;p tak, że czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 14:55, nightfaler napisał:

...


Nawet nie chcę się pytać, ile masz lat. Swoją drogą, to delikatnym kwasem jest to, że na komunie dzieci dostają Neostradę - i proszę, nie zaprzeczaj i nie mów, że jesteś starszy, bo wtedy jeszcze bardziej zwątpię w inteligencję ludzką :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj ludu. Obejrzyj sobie Superbad (może znajdziesz jakieś fragmenty na YT), tam inspiracji znajdziesz mnóstwo (jeden z bohaterów ma manię rysowania w zeszytach męskiego przyrodzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 14:55, nightfaler napisał:

Sprawa jest taka mam dwa zeszyty znajomych którym nie pisane było ze mną zadzierać,
potrzebuje teraz jakąś 4chanowską dick-encyklopedie czy cuś, bo rysowanie zwykłych kutasów
już mi się z deczka nudzi;p tak, że czekam na propozycje.

YAMI WO KIRISAKU OH DESIRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mohair
Więc nie będę psuł Ci dnia, i powiem, że własnie założono mi neostradę na ósme urodziny.
LESZ3u
Ano patrz zapomniałem o supersamcu, nie wiem tylko czy będę mógł mu dorównać, tosz to geniusz sam w sobie.
Ostrowiak
Jakim złym człowiekiem musiałbym być, żeby robić coś tak nikczemnego?
Pablo_Querte
http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201007/1280505818_by_kolo510_500.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie jak mi komputer skopiował pliki, chyba najwyższy czas zrobić sobie formata.

I jeszcze jedno, komentarz znaleziony na demotywatorach " Czy jest PSP innej firmy niż sony?"

20101125182951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 14:55, nightfaler napisał:

Sprawa jest taka mam dwa zeszyty znajomych którym nie pisane było ze mną zadzierać,
potrzebuje teraz jakąś 4chanowską dick-encyklopedie czy cuś, bo rysowanie zwykłych kutasów
już mi się z deczka nudzi;p tak, że czekam na propozycje.


Zrób zdjęcia swojego i powklejaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 14:55, nightfaler napisał:

Sprawa jest taka mam dwa zeszyty znajomych którym nie pisane było ze mną zadzierać,
potrzebuje teraz jakąś 4chanowską dick-encyklopedie czy cuś, bo rysowanie zwykłych kutasów
już mi się z deczka nudzi;p tak, że czekam na propozycje.

Ukradnij im zeszyty oraz pamiętniki i na każdej stronie zrób z over 9000 DESU DESU DESU o różnych wielkościach i czcionkach.


.... lub pozostań przy penisach, do każdego tylko dopisz "lol".
Własna zemsta lepiej smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 4chanemu to najłatwiej byłoby napisać historię z perspektywy pięciolatka, pisaną czcionką na tyle wielką, by na stronę zmieściło się jakieś sześć słów. Skreślasz nazwę przedmiotu, zastępujesz ją tytułem 'powieści' i VOILA. Nie zapominajmy o trollface na ostatniej stronie.

I po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się