SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2011 o 16:11, Szczep_NML napisał:

Spoiler

Aligatora??

Hmm...
Spoiler

Toć widać było że cały w śniegu czy tam lodzie.



Bo go może zasypało jak leżał martwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że bardzo daleko mi do bycia katolikiem [ że o byciu wojującym katolem nie wspomnę ] to ten kwas mnie raczej zażenował niż rozbawił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 16:37, Tyler_D napisał:

Mimo że bardzo daleko mi do bycia katolikiem [ że o byciu wojującym katolem nie wspomnę
] to ten kwas mnie raczej zażenował niż rozbawił ...


To oczywiste, że coś tego typu MUSI wywołać kontrowersję. Przynajmniej u niektórych osób. Choć chyba nie muszę przytaczać tu wielu innych dziwnych i niemoralnych rzeczy, z których mamy w zwyczaju się śmiać? Ty czujesz zażenowanie (co gorsza - bezpodstawne i nie oparte na żadnej argumentacji), kogoś innego może to rozbawić. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 16:40, In_The_End napisał:

Mi się podoba, genialne pokazuje jak kościół wykorzystuje ludzi.


Masz za sobą jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że trzeba będzie akurat to argumentować no ale skoro tak się domagasz to proszę bardzo. Pierwsze skojarzenie -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Dorota_Nieznalska#Instalacja_Pasja

Jako że nie chce mi się bardzo rozpisywać to postaram się wyrazić jak najbardziej lapidarnie. Gówno polane sokiem nadal jest gównem - coraz częściej pod przykrywką wszelakiej sztuki [ patrz link ] czy [ twórczości "humorystycznej" ] dostajemy zwyczajne badziewie. Tam gdzie kończy się tak sławiona przez wszystkich wolność, swoboda i wszelka sztuka zaczyna się chłam i prostackie barachło które w większości przypadków najlepiej niestety pozostawić bez komentarza i czekać aż samo pójdzie w zapomnienie. Eot.

20110228165717

20110228165731

20110228165748

20110228165820

20110228165829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie męskich genitaliów na krzyżu z ironicznym odniesieniem się do księży nie jest zbyt odpowiednie. Ja rozumiem, że są pewne granice jakkolwiek rozumianej przyzwoitości, ale nie patrz na to niczym fanatyczny wyznawca beznamiętnych idei. Idąc tym tokiem myślenia, to kawały o Żydach, blondynkach, grubasach również powinny wywoływać u Ciebie zniesmaczenie. Spróbuj się odnieść do tego obrazka, jak do swojego rodzaju kpiny z księży (a wiadomo, że wielu nie jest nimi z prawdziwego powołania), spotęgowanej niedokończonym tekstem wypowiadanym podczas przyjmowania Eucharystii. Trochę dystansu, a nawet takie coś może bawić.
EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 17:11, boduczek napisał:

Porównanie męskich genitaliów na krzyżu z ironicznym odniesieniem się do księży nie jest
zbyt odpowiednie.

Yeah right ... już nie wspomnę o tym że to nie było porównanie a moje [ subiektywne! ] skojarzenie.
>fanatyczny wyznawca beznamiętnych idei.
Długo myślałeś tym pustym frazesem?
>Idąc tym tokiem myślenia,

Dnia 28.02.2011 o 17:11, boduczek napisał:

to kawały o Żydach, blondynkach, grubasach również powinny wywoływać u Ciebie zniesmaczenie.

Zależy jakiego typu są to dowcipy ... jeden drugiemu nie jest równy. A skoro już zahaczyłeś o Żydów ... dobrych [ czytaj - nie jadących po stereotypach i zwyczajnie chamskich ] dowcipów o nich bardzo dawno nie słyszałem. Większość to jakiś rasistowsko - ksenofobiczny szmelc dla ubogich umysłowo nazioli i tym podobnych osobników. Zresztą ... na dobrą sprawę mogłem się spodziewać że z kim jak z kim ale z tobą nie ma po co zaczynać dyskusji - jak zwykle się nie zrozumieliśmy ... I hope this is the end.

20110228171940

20110228171951

20110228172002

20110228172011

20110228172025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 16:34, boduczek napisał:

Skromnie, bo tylko jeden obrazek :)


Ktoś z takim statusem na forum i to... Nie jestem katolikiem, ale... po co? Bawi was to?

Swoją drogą, większą stratą cennego czasu i życia od czczenia jakiejkolwiek religii, jest tylko walka z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 17:28, Tyler_D napisał:

o Żydów ... dobrych [ czytaj - nie jadących po stereotypach i zwyczajnie chamskich ]
dowcipów o nich bardzo dawno nie słyszałem.

Czy kawały o Żydach kiedykolwiek były nie chamskie, nie jadące po stereotypach i nie rasistowskie? Kheh! ^^
Taka jest istota tych oraz wiele innych żartów, które w kulturalnych kręgach uważa się za "grubiańskie". Takie są idealne do opowiadania w barze czy podczas spotkań z ludźmi, którzy mają dystans.
No, ale sam wywołałeś wilka z lasu...
-------- -------- ---------
Czym się różnią Żydzi od harcerzy?

Spoiler

Harcerze wracają z obozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 17:38, Grodhar napisał:

Ktoś z takim statusem na forum i to... Nie jestem katolikiem, ale... po co? Bawi was
to?

Widzę, że mój post niezwykle mocno ugodził wszystkich pseudo-katolików. Zatem spróbuje coś wyjaśnić. Ten obrazek pomimo swojego chamskiego wydźwięku jest zupełnie normalny. Dlaczego nikt nie próbuje stanąć w obronie wyśmiewanych Żydów, blondynek, grubasów? Bo potrafi spojrzeć na taki dowcip z DYSTANSEM. A właśnie tego wymaga teraz sytuacja. Ale jeżeli ktoś nie potrafi się oderwać od tych sztywnych schematów, cóż... Wasz wybór. I tak na marginesie - nigdy nie walczyłem z żadną religią. Nie zamierzam popadać w konflikty tego typu. Traktuje to jako zwyczajny dowcip z nieco ''podlejszego'' źródła. Ty też tak spróbuj.

Tyler_D

>Yeah right ... już nie wspomnę o tym że to nie było porównanie a moje [ subiektywne! ] skojarzenie.

Czy aby przypadkiem nie mieliśmy skończyć tej konwersacji? x.x Ano tak... zapomniałem, że masz tendencję do używania skrótów, których nie rozumiesz. Ale nieco ułatwię Ci zadanie - proszę : http://pl.wiktionary.org/wiki/EOT Teraz zapewne będziesz wiedział na czym polega sprzeczność Twojej osobowości. To się nazywa ambiwalencja. Ale już naprawdę kończąc tą bezcelową wymianę zdań - podaj mi parę dobrych dowcipów o Żydach (lub o popularnych ostatnio martwych płodach) składających się najlepiej z dwóch, trzech linijek, które nie zahaczają o rasizm, czarny humor czy stereotypy. To się wpisało w ich kanon. Kawały tego typu MUSZĄ być wulgarne i chamskie. Bo przedstawiają świat wykreowany przez stereotypy lub czyjąś propagandę.W ostateczności totalny idiotyzm, ale i do tego można podejść z pewnym dystansem. To ma nas prawo śmieszyć. Niemiecka nienawiść do Żydów zapoczątkowała ich masową eksterminację w obozach koncentracyjnych. Czyli czyjeś widzimisię dało ludziom pretekst, by później z tego kpić. Tyle ode mnie. Więcej dyskutować nie zamierzam.

___________________________________________

Wchodzi kowboj do baru i patrzy - siedzi tam cud kobieta.
- Cześć. Kim jesteś?
- Lesbijką...
- Eeeeee... To znaczy?
- Jak się budzę myślę o seksie z kobietą, jak jem śniadanie to myślę o seksie z kobietą, jak idę do pracy to myślę o seksie z kobietą, jak jem obiad, to myślę o seksie z kobietą, jak wracam do domu, to myślę o seksie z kobietą, jak zasypiam, to myślę o seksie z kobietą.
- A Ty, kim jesteś?
- Jak tu przyszedłem, to kur*a myślałem, że jestem kowbojem, ale teraz wiem, że jestem lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 18:08, Przedlack napisał:

Czy kawały o Żydach kiedykolwiek były nie chamskie, nie jadące po stereotypach i nie
rasistowskie?

Zdarzały się takowe ale nader rzadko.

Dnia 28.02.2011 o 18:08, Przedlack napisał:

Czym się różnią Żydzi od harcerzy?

Tak, panu już podziękujemy - teraz możesz zabrać swoje zabawki do innej piaskownicy.

boduczek
->

>Widzę, że mój post niezwykle mocno ugodził wszystkich pseudo-katolików.
Wskaż mi kogoś kto się oburzył na twój obrazek komu można przyczepić łatkę pseudo katolika. Ja stwierdziłem że daleko mi do katolika a Grodhar że nim nie jest więc do kogo to miało być? Do twojej wybujałej wyobraźni? Hello ... budzimy się panie boduczek i myślimy nad tym o czym piszemy.
>Dlaczego nikt nie próbuje stanąć w obronie wyśmiewanych Żydów, blondynek, grubasów?
Mój post widział i przeczytał ze zrozumieniem?
>Bo potrafi spojrzeć na taki dowcip z DYSTANSEM.
Dla chamstwa i buractwa nie ma czegoś takiego jak dystans. Chcesz się pławić w takich dowcipach - twoja sprawa ale ja patrząc na taki syf nie będę siedział cicho.
>Ano tak... zapomniałem, że masz tendencję do używania skrótów, których nie rozumiesz.
Heh ... jakże łatwo jest rzucać inwektywy prawda? Jakaż to yntelygentna zagrywka ... Dla twojej wiadomości - napisałem "eot" jeden raz - liczyłem że zrozumiesz co miałem na myśli i każdy z nas poprzestanie na swoim co wydawało się być względnym kompromisem ... no ale się przeliczyłem. Więc napisałem najprościej jak potrafiłem i nadal bez skutku ... whatever.
>podaj mi parę dobrych dowcipów o Żydach (lub o popularnych ostatnio martwych płodach) składających się >najlepiej z dwóch, trzech linijek, które nie zahaczają o rasizm, czarny humor czy stereotypy.
Znajdź sobie sam panie wszystkowiedzący. :-)
>Kawały tego typu MUSZĄ być wulgarne i chamskie.
Kwas dnia. :o
>Bo przedstawiają świat wykreowany przez stereotypy lub czyjąś propagandę.
Propagujmy stereotypy! Ksenofobię, rasizm i to że kobiety to tylko do garów i robienia dzieci. Będzie super, na pewno. Dowcipy jadące stereotypami z lewa i prawa rulz.
>Niemiecka nienawiść do Żydów zapoczątkowała ich masową eksterminację w obozach koncentracyjnych.
Odnośnie tematu ... śmieszą cię dowcipy "obozowe"?

20110228203706

20110228203737

20110228203750

20110228203819

20110228203843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się