SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Jedna z lepszych rzeczy jakie ostatnio oglądałem :D "You kiddin'' me" + mina tego psa po prostu niszczy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:20, luq napisał:

Jedna z lepszych rzeczy jakie ostatnio oglądałem :D "You kiddin'' me" + mina tego psa
po prostu niszczy :>


Cieszę się, że się podobało ostatnio rzadko coś wrzucam, ale jak już to jest moc :D
You kiddin me wygrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniam kryteria ;(

no dobra, muszę przygotować na dzisiejszą czarną mszę dziewice i czarnego kota do przeprowadzenia na nich rytualnego mordu kamiennym nożem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 01:54, Grodhar napisał:

Sprawdź czy jesteś szatanistą


Kilka razy oglądałem i ciągle się zastanawiam - Co on do diabła ma do tego moro!!??

PS. Ale satanizm w muzyce techno mnie rozwalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 18:38, Henrar napisał:

IMO dla mnie to jest błąd. Niby dzielenie i odejmowanie jest stawiane na równi, ale dzielenie jest mnożeniem odwrotności więc pierwsze działanie (z linka którego ja podałem) jest raczej niepoprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 19:03, Fucio napisał:

> http://knowyourmeme.com/memes/48293
IMO dla mnie to jest błąd. Niby dzielenie i odejmowanie jest stawiane na równi, ale dzielenie
jest mnożeniem odwrotności więc pierwsze działanie (z linka którego ja podałem) jest
raczej niepoprawne.


Te działanie jest poprawne. Mnożenie i dzielenie jest równoważne więc wychodzi coś takiego: 6/2*3. W takim wypadku robimy działania od lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale wy macie problemy z tymi działaniami. Z kolejności wykonywania działań jak wół wychodzi 9 i 288, ale co z tego, jak zapis tych działań jest głupi i bezsensowny? Nikt juz nie używa znaków dzielenia. No moze prócz dzieci w pierwszej klasie podstawówki. W tym brakuje jednego nawiasu, żeby było to jednoznaczne. Tak to jest na swój sposób niepoprawne. Jak już wcześniej na forum pewien człowiek napisał, że matematyka nie jest taka ścisła jakby się wydawało.
Kropka

Dawał ktoś nową piosenkę Juliana Smitha?
http://www.youtube.com/watch?v=oD0xJ2PoD4I
Tekst jest tak bezsensowny i sama piosenka przy pierwszym wysłuchaniu jest beznadziejna, ale później odtwarza się ja 20 razy na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się