SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

A ja zawsze myślałem, że za byciem wybitnym w jakiejś kategorii stoją czyny i osiągnięcia - a nie stanowiska, które wynikały z koktajlu politycznego by stworzyć koalicję. (Bo był medialny, zabijasz mnie :D)
Gadanie, że A. Lepper był wykwintnym politykiem jest pieprzeniem trzy-po-trzy.
Zgadzam się z ogólnym poglądem, że o zmarłych nie powinno się mówić źle, ale po co koloryzować i robić z kogoś lepszym niż był. Teraz pewnie jeszcze dostanie jakiś medal pośmiertny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:06, Mercuror napisał:

Pisanie o zmarłym w superlatywach jest, um... powiedzmy... normalne?


Normalne? Ja bym powiedział, że głupie, naiwne i bezcelowe - ale co ja tam mogę wiedzieć o życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pośmiać się z czyjejś śmierci lub kalectwa :/
Masz czyste konto i tylko dlatego daję jedynie ostrzeżenie a nie degrada, proszę Cię abyś nie wstawiał więcej tego typu materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 14:20, Kendziezawy napisał:

Tia. Koleś mu skoczył na maskę, a ten może jeszcze miał go po główce pogłaskać? Dobrze zrobił.

Nie komentuję słuszności czy moralności działania kierowcy, wstawienie na forum filmu z sądownie zarządzonej egzekucji również zostałoby ocenzurowane. Powód? To nie jest forum zastrzeżone dla osób pełnoletnich, zaglądają tu również dzieci i proszę to mieć na uwadze przy ocenianiu treści jaką chcecie tu zamieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:12, Mercuror napisał:

Facet pełnił kluczowe funkcje państwowe i przez pewien okres czasu był postacią mocno
medialną, więc tak, można go zaliczyć do grona wybitnych polskich polityków.

Zajmowanie wysokiego stanowiska nie implikuje do bycia wybitną osobowością to pierwsze [ już nawet nie wspomnę o tym że on nic dobrego nie zrobił a jak zrobił to bardzo chętnie posłucham co takiego ]. Po drugie Doda czy inny M. Wiśniewski też był postacią medialną i co? Jest w jakikolwiek sposób wybitny lub godny tego by go podziwiać? No właśnie.

zerohunter
=> to coś już tu było kiedyś w kwasach i to nie jest fajne. Trzeba być kompletnym kretynem by zrobić to co ten kierowca. Nagroda całkowicie zasłużona ale do tej pory mnie dziwi jak bodaj Isildur cofnął degrady po tym jak ktoś tu wrzucił linka do wideo gdzie rozpędzony samochód wjeżdża w grupę rowerzystów ... a potem się dziwią że moderatorzy mają taką opinię a nie inną ...

Kendziezawy => no tak, kolejny inteligent który się śmieje z takich rzeczy. Fajnie.

20110807145347

20110807145402

20110807145421

20110807145439

20110807145450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 15:00, Tyler_D napisał:

zerohunter => to coś już tu było kiedyś w kwasach i to nie jest fajne. Trzeba
być kompletnym kretynem by zrobić to co ten kierowca.


Trzeba być kompletnym idiotą, żeby wskakiwać na samochód, w którym jest kierowca. Dostał karę na jaką zasłużył.

Dnia 07.08.2011 o 15:00, Tyler_D napisał:

do tej pory mnie dziwi jak bodaj Isildur cofnął degrady po tym jak ktoś tu wrzucił linka
do wideo gdzie rozpędzony samochód wjeżdża w grupę rowerzystów


Porównanie tych sytuacji jest trochę nie na miejscu. Rowerzyści nie wbijali się na maskę tamtego kolesia.

Dnia 07.08.2011 o 15:00, Tyler_D napisał:

Kendziezawy => no tak, kolejny inteligent który się śmieje z takich rzeczy.
Fajnie.


Jakoś bardzo mnie to nie rozśmieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 16:42, Kendziezawy napisał:

Trzeba być kompletnym idiotą, żeby wskakiwać na samochód, w którym jest kierowca. Dostał
karę na jaką zasłużył.

Za durny wygłup skończyć z połamanymi nogami, może zmiażdżoną miednicą i uszkodzonym kręgosłupem plus może jeszcze obrażenia wewnętrzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się