SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Już dawno nie widziałem tu mindfucków, a znalazłem kilka ciekawych na dysku, toteż się podzielę :)

------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------
Robię remont i co mnie kto spotka, to pyta: "Jak się posuwają roboty?". A skąd mam wiedzieć?! Życie seksualne sztucznych form życia nigdy mnie specjalnie nie interesowało.

20110823210527

20110823210535

20110823210540

20110823210551

20110823210601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 20:32, Piotrbov napisał:

> daje do myślenia
> http://zabijnude.com/fajne/interaktywny-billboard-na-zywo-super/

No nie wiem do końca. Gdyby zagrali taką scenę naprawdę, na ulicy itd. to wtedy by to
pokazywało naprawdę, czy ludzie nie zwracają na takie rzeczy uwagę, czy zwracają. No
bo przecież widzisz na billboardzie walkę, dajesz oczy niżej, i żadnej walki, karetki
nie widzisz, no to wiadomo, że wtedy można się tylko uśmiechnąć.


Właśnie po to stworzyli takie coś, ponieważ zazwyczaj ludzie nie reagują na przemoc na ulicach, a takie przedstawienie sytuacji na wielkiej interaktywnej reklamie powoduje u ludzi (masie ludzi) zwiększone zainteresowanie, co przekłada się na... no właśnie... Może ktoś się odważy zareagować, bo prawdę mówiąc łatwo powiedzieć, ze normalny człowiek by zareagował, ale w rzeczywistości gruba większość ludzi nie reaguje.
Słyszałem kiedyś z pierwszej ręki od dobrego kolegi jak widział w Wrocławiu na Świdnickiej (deptak we Wrocławiu), jak trzech osiłków okradało i biło człowieka na oczach wszystkich, niestety ani kolega ani nikt z kilku dziesięciu ludzi, którzy chodzili po ulicy nie reagowało. I tu się nasuwa pytanie, czy ty byś zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 01:18, Chaos napisał:

I tu się nasuwa pytanie, czy ty byś zareagował?


Na pewno, nie stałbym, przechodził, siedział bezczynnie, lecz to jest taka sytuacja, którą trzeba samemu przeżyć by wiedzieć jak się zachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OKej Panowie - wiem, ze to nieodpowiedni temat na takie pytania, ale szukam pewnego smiesznego filmiku i czuje, ze mi pomozecie - Byl to krotki filmik o (chyba) kolesiu do którego podchodzi kobieta i pyta czy umie mowic po angielsku ten odpowiada, że nie i wtedy obok przebiega inny mezczyzna do którego zagadał ten pierwszy z pytaniem czy umie mówic po angielski - ten tez odpowiadają (po angielsku), ze nie i cos tam jeszcze dyskutują (równiez po angielsku), potem kilka podobnych zdarzeń tylko w innych językach. Cięzko to wyjasnic dokładnie, ale moze akurat ktoś kojarzy ten filmik i mi pomoze. Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 18:53, Tyler_D napisał:


Heh, kolejny raz, gdy widzę nowe słowo jednego dnia ("raelizm", a konkretnie dzisiejszy poranek) a pojawia się ono wszędzie. Cóż, może wierzą w alienów, którzy stworzyli życie na ziemi, ale słyszałem, że są za tym, by chodzenie topless było legalne, zatem kibicuję im :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się