SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Zabójcze gry i konsole - odsłona kolejna.

http://www.tvn24.pl/-1,1717107,0,1,przez-playstation-trafil-do-szpitala,wiadomosc.html

Pytanie zasadnicze - co za kretyn zostawia 8latka przy PS na x godzin? Ja mając tyle lat nie pamiętam co robiłem ale z pewnością nie ciorałem w pegazusa / ps czy na innej Amisi ... Jacy ludzie takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2011 o 16:09, Tyler_D napisał:

Pytanie zasadnicze - co za kretyn zostawia 8latka przy PS na x godzin? Ja mając tyle
lat nie pamiętam co robiłem ale z pewnością nie ciorałem w pegazusa / ps czy na innej
Amisi ... Jacy ludzie takie problemy.


Te jednoznaczne tytuły przypominają mi rozmowę z rówieśniczką nt. gier komputerowych.
(K)oleżanka - gry powodują agresję. Dziecko, które gra nie relaksuje się tylko kiedy nic mu nie wychodzi jeszcze bardziej sie frustruje i próbuje to odreagować w realnym zyciu.
(J)a - Skoro wiesz, jakie emocje wywołują gry musisz dużo grać
(K) - nie, nie gram w gry
(J) - to skąd wiesz, jakie emocje towarzyszą graniu?
(K) - nie wiem, ale zakładam, że tak jest. Na pewno tak jest.

I tutaj jest podobnie. Przez playstation. To wina playstation, bo ta złowroga maszyna żyje i przykuła go kablami do fotela. Rodzice są niewinnymi ofiarami tego diabelskiego sprzętu. Ech, w takich momentach zastanawiam się gdzie jest ten dziennikarski obiektywizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:49, Marked_One napisał:


Mega zabawne .. :/

To fajnie, że Ci się nie podoba... Chłopaki przynajmniej mają zabawę, a nie marudzą siedząc przy komputerze. Poza tym czego oczekujesz? Brakuje cycków, martwych płodów czy wulgaryzmów to nie jest już śmiesznie? Gorzej jak do programu zacznie dzwonić karachan (taki polski 4chan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 22:11, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

> downloadx.ru/internet.zip
>
> Jak ktoś ma dobre łącze, to niech mi powie co jest w środku:D
To ja się tylko zapytam ile on/ona to uploadował/a :)

To bug powodujący że ściąga się losowe dane w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się