SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2012 o 19:17, Mohair napisał:

Nie wiesz może czemu jego żołądek tak na to reagował? To znaczy, to przez to zmieszanie
kwasu z cukierków i papryk, aktywowanych mlekiem czy coś innego?
Zaciekawiło mnie to, aż chyba poszukam w sieci.


Powiem Ci, że dokładnie nie wiem, ale z tego co mi się zdaje to mleko użył do tego, że jak już będzie odruch wymiotny to chociaż wyleci wszystko.

1 - papryczki, 2 - warheads (takie jakby zozole tylko mocniejsze), a potem wiadomo mentosy+cola i cynamon (cinamon challenge zerknijcje na youtube, rzadko kto jest w stanie połknąć łyżkę). No i jest efekt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni to śmieszne, ni to żałosne. Kretyn jednym słowem, tylko co to robi w tym temacie ...? Jeżeli kogoś ''jara'' coś a''la jackass mając więcej niż lat naście to powinien się nad sobą zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 21:08, Tyler_D napisał:

Ni to śmieszne, ni to żałosne. Kretyn jednym słowem, tylko co to robi w tym temacie ...?
Jeżeli kogoś ''jara'' coś a''la jackass mając więcej niż lat naście to powinien się nad
sobą zastanowić.


Whatever, edytuję, żeby nie było napinki. Bez sensu.
-
Support Blizza:
http://i.imgur.com/AKZl3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 21:39, cezaq napisał:

Jedni wolą to, inni tamto.

No niewątpliwie. Tyle że trudno mi oglądanie rzygającego idioty podpiąć pod ''ciekawostkę''. Z tego typu rzeczy się wyrasta gdzieś najpóźniej w gimnazjum. Potem większość ludzi nabiera ''nieco'' więcej rozumu. Właśnie ... większość.
>Ja to traktuję jedynie jako ciekawostkę, a, że Ty tego nie

Dnia 09.02.2012 o 21:39, cezaq napisał:

widzisz tutaj to już Twój wybór.

Nie widzę czego? Ciekawostki? Patrz akapit wyżej. Czegoś innego? Bo tam nie ma nic innego.
>A co robi Twój wpis odnośnie tego linku? Filozofowanie

Dnia 09.02.2012 o 21:39, cezaq napisał:

na forach mając więcej niż naście lat.

A to już się wypowiedzieć - i w dodatku krytycznie nie można? Wow ... myślałem że od TEGO są fora właśnie ... Jeżeli to jest filozofowanie to ja nie mam nic więcej do powiedzenia padawanie ...

20120209214833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2012 o 22:59, Budo napisał:

Spróbuj wypić cztery litry mleka i powiedz jak poszło. Nie musisz wcinać papryczek, ani
popijać colą.


Ok, spróbuję. Poproszę jeszcze kogoś, żeby to nagrał i wrzucę, jako odpowiedź.

A tak serio: Najprostsze odpowiedzi chyba zawsze są najlepszymi, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 19:49, Transylvanian_Hunger napisał:

Rysio///

Szczerze??. W uj szerze. Nie wiem rwa o co chodzi z tym zdjęciem [Demotem ?] ^^ Nie wiem kto to jest ten cały Ryszard Lubicz XD tak samo jak nie wiem kto to ta śmieszna Hanka Mostowiak :)

@Temat
http://www.youtube.com/watch?v=j1wCULkwAtM&feature=related

PS: 50 Sekunda Miażdży ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 17:30, azure83 napisał:

Haha dobre. Niezły spontan. Podobny do tego co kiedyś z chłopakami zrobiliśmy na jednych z bardziej zatłoczonych ulicach w Szczecinie [skąd pochodzę ^^]. Gdzie postawiliśmy ławkę [podobną do tych szkolnych] + siedzenia. Wystawiliśmy na ladę litra vódki, kieliszki + nieśmiertelne ogórki "kiszonoszone" babci! Nie ma to jak oficjalnie walnąc sobie setę na mieście kulturalnie siedząc i pijąc z kieliszków :D przy okazji patrząc na reakcję statystów dookoła nie zważając nań..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nigdy nie czynią zła w tak szerokim zakresie i z takim zapałem jak wtedy, gdy robią to z przekonań religijnych.

20120212124848

20120212124900

20120212124917

20120212124933

20120212124953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się