SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dla mnie to jest naramiennik, ew. odpowiednik ukrytego ostrza z trucizną (zielona ciecz) z Assassin''s Creed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 20:44, wojcio102 napisał:

Dla mnie to jest naramiennik, ew. odpowiednik ukrytego ostrza z trucizną (zielona ciecz)
z Assassin''s Creed :D


Nie, nie, nie. Naramiennik. Zdecydowanie szklany naramiennik z Morrowinda/ Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 01:00, Lfdracon napisał:

Parę miesięcy temu ten obrazek krążył po sieci jako również wizualizacja konsoli next-gen,
ale od Sony :x


Przecież i tak nikt tu chyba nie uwierzył, że to autentycznie może być konsolą, chill ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 16:32, Lisun napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=DFLZjiYqZBs&list=FLIrhvcv8901QJxdWcWttlOg&index=2&feature=plpp_video
Z serii ciekawostki - odcinek Atomówek będący wielkim hołdem dla Beatelsów.
A ja do dziś pamiętam, jak nie przyznawałem się do oglądania Atomówek, bo bałem się,
że będą się ze mnie śmiać :P.


pełen osom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 16:32, Lisun napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=DFLZjiYqZBs&list=FLIrhvcv8901QJxdWcWttlOg&index=2&feature=plpp_video
Z serii ciekawostki - odcinek Atomówek będący wielkim hołdem dla Beatelsów.
A ja do dziś pamiętam, jak nie przyznawałem się do oglądania Atomówek, bo bałem się,
że będą się ze mnie śmiać :P.

Klasyka. A teraz tak samo jest z kucykami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzę na dosłownie żałosną konkurencję to sam bym na to głosował. Tym bardziej, że nawet fajne - wyobraźcie sobie cały stadion to śpiewający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koko koko Euro spoko?
Pomysł z przyśpiewką ludową zmieszaną z elektronicznym bitem jako hymnem Euro jest tak absurdalny, że nawet nie potrafię zdecydować, czy to dobrze czy źle. Chętnie zobaczę, jak to wyjdzie w pr... graniu.
No i przynajmniej hymn pasuje do loga Euro, o którym wszyscy mówili, że jest dla nas krzywdzące - bo pole, bo wieś, jakieś kwiatki i polsko-ukraińskie zadupie.

20120503095135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" bo pole, bo wieś, jakieś kwiatki i polsko-ukraińskie zadupie"

Naprawdę mi się ten hymn tak kojarzy, jakaś przyśpiewka KGW, jeszcze brakuje tylko tego zdjęcia rozmówki polsko niemieckie co stoi babka z koszykiem i dziadek z kosą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 00:58, Mohair napisał:

> hymn Euro 2012

...


Jestem oficjalnie zażenowany..


Ja również. Ciekawe kto na to głosował. Mocher Club?
Ale siara będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to jakoś specjalnie powalające ale ja sie przy tym zaczęłam uśmiechać :)
Szczoteczka piosenkarza J. Biebera, gdy naciszniesz guziczek zaczyna lecieć jego hit.
Chcielibyście myć zęby taką szczoteczką?

20120503103156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 00:00, Sakul01 napisał:

hymn Euro 2012

Kuźwa, a ja dzisiaj robiłem prezentację o Polsce przed Szkocką publicznością, w której zrywałem znane stereotypy o byciu wsią Europy i zacofaniu... Wszystko szlag trafi jak ten hit dotrze na Wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Amerykanie nie lubują się w country?
Trochę przesadzacie z najeżdżaniem na tą piosenką, miała wygrać lekka, zabawna i wpadająca w ucho piosenka więc co jest nie tak? Wiadomo, że to nie jest coś czym możemy się chwalić za granicą, ale czy do Polski dotarły co sobie puszczały inne reprezentacje przed swoimi meczami na poprzednich turniejach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się