SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 23:53, Magwisienka napisał:

imho ściema


Też się pocieszam tym, że to może być zmyślone, ale w zasadzie to chyba złudna nadzieja ;)

Dnia 05.05.2012 o 23:53, Magwisienka napisał:

niby która komisja by do tego dopuściła? ;)


Zdziwiłabyś się, jak wiele rzeczy można zrobić podczas egzaminu maturalnego :) Mój znajomy, na przykład, po egzaminie pochwalił mi się tym, że wniósł na sale opracowania większości lektur z podstawy programowej - i nie został złapany. Nie będę pisał, w jaki sposób to zrobił, bo jeszcze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał to powtórzyć, a ja nie cierpię oszustwa i nie zamierzam tego nikomu ułatwiać :)
Co nie zmienia faktu, że i tak nie zdał matury, bo jest skończonym idiotą, ale to już co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mojemu kumplowi coś się posrało gdy pisaliśmy maturę dwa lata temu. Tyle razy pisaliśmy na polskim pracę i każdy wiedział, że 250 słów to minimum, a na maturze nagle mu się ubzdurało, że 250 to maksimum. Skończył pisać, dla pewności przeliczył słowa i wyszło mu grubo ponad te magiczne 250, więc zaczął pracę skracać. Po maturze pytał się, czy nie doczepią się, jeśli będzie miał trochę ponad 250 słów... Cóż, udało mu się zdać, bo debilem nie był, ale sytuacja ta pokazuje, co stres robi z człowiekiem. Swoją drogą jestem ciekaw jak pójdzie tegoroczna matura. Ponoć z roku na rok uczniowie są coraz głupsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVN meteo ma jeszcze gorszych komentujących niż Onet...

Chmury wyglądają przerażająco, serio. Nie dziwię się, że mieszkańcy są zaniepokojeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 19:47, Michu94x napisał:

Klocuch to stan umysłu. O.O


To jest jakiś cud, że jeszcze nikt go nie udusił za ten głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się