SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2012 o 13:08, wojcio102 napisał:

W sumie kobieta się postrzeliła w kolano. Na Youtube przyznała się do kradzieży I zniszczenia cudzego mienia. A że jak coś do Internetu wpuścisz to małe szanse że z niego zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 21:21, Tyler_D napisał:

Natanek może jej stópki lizać. xD


Eee, a ten cały kanał to nie jest po prostu zabawna prowokacja? Bo mi to tak wygląda jakby ktoś pisał do tego scenariusz i wspiął się na wyżyny trollingu, podobnie bardzo groteskowo grająca odtwórczyni głównej roli. Zresztą i sama realizacja klipów na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, że ma wnuczka, który zarzucił pomysł "babciu, a może tak powiesz do kamery coś o s(z)atanistach". Babcia się zgodziła, chłopaczek to zmontował i teraz jej to wszystko reżyseruje. Wątpię, żeby tekst o "naciąganiu ptaka" nie miał drugiego dna ;]

Poza tym, kobieta trafiła na listę moich ulubionych trolli zaraz po Klocuchu12 :D

P.S.
Pierwszy kwas ode mnie, który został tak ciepło przyjęty. Dziękować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za lekki offtop, ale rzecz wydaje mi się zbyt błaha, żeby zakładać nowy temat a sprawa jest w pewnym sensie kwasem więc zaryzykuję.

Dzisiaj ok. 7:15 na TVP Info podczas prognozy pogody zamiast kolejnej planszy z mapą pogody pojawił się ekran, pochodzący najwyraźniej z jakiejś gry. Szkoda, że nie był bardziej spektakularny - Diablo 3 albo Skyrim to by było coś :) . Wyglądało to na jakiegoś tycoona lub może Sims. Rzut był izometryczny. W dolnym rogu była ściana z rzędem okien, w górnym rząd kolumn wyrzeźbionych na grecką modłę w męskie postacie podtrzymujące sklepienie. Resztę ekranu zajmował trawnik. Nie było żadnych postaci ani widocznego interfejsu.

Czy ktoś jeszcze widział tą wpadkę, czy ktoś wie co to była za gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 13:35, wojcio102 napisał:

Jestem zdania, że ma wnuczka, który zarzucił pomysł "babciu, a może tak powiesz do kamery
coś o s(z)atanistach".


Moim zdaniem to po prostu próba zrobienia czegoś na styl Baśki, skoro ona zyskała popularność, to czemu nam się nie uda? I ta pani (nie sądzę, że to jej prawdziwe nazwisko) dokładnie wie o co chodzi, specjalnie przerysowuje charakter, nie tylko przez słowa, ale ton i gesty. Ktoś kto przynajmniej raz widział "nawiedzoną" staruszkę od razu zorientuje się, że ta pani sobie z takich jaja robi (są i starsze osoby, które pomimo tego, że są katolikami, też się śmieją z dewotek toczących krucjaty przy kamerach telewizji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się