SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2012 o 14:13, Henrar napisał:

[powieka mu zaczyna drgać] DRM... na myszkę... Are you ******* kidding me!? Co za chory na mózg człowiek wpadł na ten pomysł O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 14:17, Hubi_Koshi napisał:

[powieka mu zaczyna drgać] DRM... na myszkę... Are you ******* kidding me!? Co za chory na mózg człowiek wpadł na ten pomysł O_o


Pytanie powinno brzmieć.. Po co? Ludzie będą piracić myszki? WTF? o-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 14:13, Henrar napisał:

To sie w pale nie miesci. Pozostaje czekac na DRM do klawiatury, monitora, i innych komponentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 16:01, DemoBytom napisał:

> [powieka mu zaczyna drgać] DRM... na myszkę... Are you ******* kidding me!? Co za
chory na mózg człowiek wpadł na ten pomysł O_o

Pytanie powinno brzmieć.. Po co? Ludzie będą piracić myszki? WTF? o-O


Raczej zbieranie jakiejś tam części danych osobowych, prawdopodobnie w celach marketingowych. Dzisiaj baza klientów to niemalże podstawa dla gigantów. W tym przypadku chore, ale nic się na to nie poradzi.

Mam nadzieję, że Razer pójdzie po rozum do głowy... a inni nie pójdą w ich ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masa to masa - ona ma swoje prawa i rządzi się swoimi regułami, to po pierwsze, po drugie władze miasta i policja znały wcześniej trasę i ją zaakceptowały a po trzecie - za takie coś mandat od razu? I tylko jednej osobie? No dajcie spokój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 11:07, Tyler_D napisał:

Masa to masa - ona ma swoje prawa i rządzi się swoimi regułami, to po pierwsze, po drugie
władze miasta i policja znały wcześniej trasę i ją zaakceptowały a po trzecie - za takie
coś mandat od razu? I tylko jednej osobie? No dajcie spokój ...


No właśnie, masa to masa, a jak masa przejeżdża przez wiadukt, gdzie jest pełno przechodniów, to stwarza niebezpieczeństwo. Koleś świadomie nie zastosował się do zaleceń, więc popełnił wykroczenie, a wykroczenia są karalne. Ostatnio rowerzyści robią z siebie ofiary losu, a sami nie stosują się do przepisów, i tu jest ładny i ewidentny tego przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 11:11, Mysterum napisał:

No właśnie, masa to masa, a jak masa przejeżdża przez wiadukt, gdzie jest pełno przechodniów,
to stwarza niebezpieczeństwo.

Po części masz rację tyle tylko że tam wtedy nikogo nie było ... już pominę fakt że rowery w dużej grupie widać i słychać z daleka [ a ktoś TRASĘ Masy zaakceptował czyż nie, włączenie z policją? ].
>Koleś świadomie nie zastosował się do zaleceń, więc popełnił

Dnia 02.11.2012 o 11:11, Mysterum napisał:

wykroczenie, a wykroczenia są karalne.

W takim razie powinni dostać takowe kary wszyscy uczestnicy. To jest po prostu nadgorliwość. No i nie wiem jak to jest w innych miastach ale np: u nas Masę ZAWSZE zabezpiecza policja która kieruje ruchem ...
>Ostatnio rowerzyści robią z siebie ofiary losu,

Dnia 02.11.2012 o 11:11, Mysterum napisał:

a sami nie stosują się do przepisów, i tu jest ładny i ewidentny tego przykład.

Coś w tym jest ale może jednak skupmy się na konkretnym przypadku a nie ogólnikach bo to w zasadzie do niczego nie prowadzi.

Poza tym taka mała prywatna uwaga - w Masie jeżdżę już od jakiegoś czasu i w ciągu mojej bytności na takich zlotach widziałem JEDEN ''wypadek'' i to po pierwsze - na nocnej MASIE [ a wiadomo jak się jeździ wieczorami, zwłaszcza po miastach ], po drugie - tylko pomiędzy uczestnikami Masy a po trzecie całe zdarzenie polegało tylko na wpadnięciu na siebie, swoistym ''zczepieniu'' bodaj dwóch czy trzech małolat. Wstały, otrzepały się i pojechały dalej a żadnemu innemu uczestnikowi Masy nic się nie stało przez tę małą kolizję choćby z tego powodu że rowerzyści na Masie z zasady poruszają się wolno ... więc te gadki o tych niebezpiecznych rowerzystach którzy pędzą by ''wpaść'' na przechodniów na Masie są mocno przesadzone ...

20121102114617

20121102114626

20121102114643

20121102114654

20121102114719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 10:29, Michu94x napisał:


xD Jak czytałem coś i były takie słowa jak" wampir","ukryta prawda", to jakoś nie mogłem w to uwierzyć, a jednak...

Spoiler

"Nie mogę na zjazd wampirów, bo jest europejska trasa Biebera" WTF????



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się