SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2013 o 13:14, Sandro napisał:

To tak na poważnie? Zamknąłbym się w domu, zbudował prowizoryczny miotacz ognia i nie
spał przez miesiąc :S Myślę, że nawet inwazję zombie przyjąłbym cieplej niż takie cholerstwo.

Kiedyś pokazałem podobny filmik koleżance z arachnofobią. Potem nie mogła ze strachu zasnąć w nocy, a koszmary miała jeszcze długi czas. W rejonach występowania tych zjawisk, mieć taką przypadłość musi być zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 13:39, Some_kind_of_Devil napisał:

W rejonach występowania tych zjawisk,
mieć taką przypadłość musi być zabawne :D


Musi być zabawnie - dla rodzin i znajomych osób z taką fobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni obrazek pochodzi z japońskiej komedii fantastycznej którą znaleźć można pod angielskim tytułem "The Hero Yoshihiko and the Demon King''s Castle". Gdybyście mieli okazję obejrzeć to polecam.

20130213162345

20130213162348

20130213162351

20130213162354

20130213162401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 15:33, Tyler_D napisał:

Masz arachnofobię? Próbowałeś to leczy? Serio pytam.

Tak naprawdę to nie wiem. Mógłbym się gapić całymi godzinami na jakąś tarantulę czy ptasznika w terrarium, ale jeżeli po ścianie przebiega niewielki pająk to tłukę go tak długo aż przebiję się do sąsiada. Jak tak się nad tym zastanowić to nie boję się pająków samych w sobie, ale tego że wejdą na mnie niepostrzeżenie. W sytuacji jak na powyższym filmiku z całą pewnością nie wychodziłbym z domu dopóki prezydent nie ogłosiłby, że wszystkie stwory zostały odesłane na swoją planetę. O miotaczu ognia też mówiłem całkiem serio... Zdaje się, że SciFun czy jakiś inny FPSRussia pokazał jak coś takiego skonstruować. Na pewno powróciłbym do tego nagrania i liczył w duchu, że mam pod ręką wszystkie niezbędne elementy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 18:11, Tyler_D napisał:

Nie jestem specjalistą ale wiem jedno - to się da leczyć. :-P I to z całkiem dobrymi
efektami.

Meh. Dopóki te bestie po mnie nie łażą, nie mam z nimi żadnego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 20:17, Thalanthas napisał:

Prawdopodobnie podczas leczenia mogą po tobie łazić. Taka terapia wstrząsowa. ;)

Ja też mam arachnofobię i powiem wam, że kiedyś to jak widziałem pająka na ścianie to biegłem po odkurzacz, rzucałem klapkami, itp. :P Wszystko zmieniło się kiedy pojechałem do mojej kuzynki do Londynu. Któregoś dnia kuzynka drze się na cały głos: "Raaaaadek! Pomóż!" Kiedy przybiegłem okazało się, że kuzynka ma nie mniejszą arachnofobię ode mnie, a jakoś trzeba sobie poradzić. Pająk, nie powiem spory. Nie nasze kosiarze, tylko całkiem duży. Sam odwłok, bez nóg wielkości kciuka dorosłego mężczyzny. Pode mną kolana się ugieły, więc kuzynka w płacz. No a kiepsko to wygląda jak kobieta płacze, więc zdecydowałem się pająka rozdeptać. W głowie oczywiście tysiąc myśli, że nie trafię, pająk wbiegnie mi po nodze, wejdzie do ucha i złoży jaja. :P Ale udało się. :) Ta akcja jakoś ośmieliła mnie przed pająkami do tego stopnia, że nie przeszkadza mi ich obecność w pokoju. :P I całe szczęście, że się tak stało, bo później jak pojechałem do Niemiec na zbiory jabłek to nieraz się trafiało na gniazdo pająków, które postanowiły zrobić sobie z niejednego jabłuszka domek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 18:07, Sandro napisał:

Jak tak się nad tym zastanowić to nie boję się pająków samych
w sobie, ale tego że wejdą na mnie niepostrzeżenie.

Hehe, bo to nie obecność pająka jest straszna, tylko jego nagłe zniknięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 11:08, Tyler_D napisał:


"Według resortu zwolnienie z podatku jest możliwe, gdyby zakup sfinansowano z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych" - Oh. GOD. O_o"

W sumie to nic mnie już nie zdziwi wchodząc na tvn24 czy gazeta.pl. Jest tam tyle takich ''kwasów'', że można by spamować tym tu codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się