SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 22:44, Pawciu45 napisał:

Strasznie mnie to zaciekawiło, mógłbym widzieć gdzie to znalazłeś ?

Nie jest to niestety stronka naukowa XD Ot cała masa różnych memów, zdjęć kotów i innych ciekawostek.
http://imgur.com/

A tu szczegóły co do eksperymentu.
http://wiki.answers.com/Q/Did_the_monkey_banana_and_water_spray_experiment_ever_take_place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:40, Hubi_Koshi napisał:

Gdy Ku-Klux-Klan wydaje się bardziej rozsądną opcją coś jest POWAŻNIE nie tak...
http://imgur.com/gallery/3SVRn

Shit just got real, Ku-Klux-Klan jest głosem rozsądku :o

Btw. ci ludzie z Wesboro Babtist Church protestują wszystko. Kiedy zginie żołnierz na służbie protestują podczas jego pogrzebu(!) z transparentami "Thank God for fallen Soldiers". To samo dzieje się kiedy na służbie zginie np. policjant. Podczas pogrzebu basisty Slayera również ich nie zabrakło.

Do tematu: http://www.youtube.com/watch?v=JKj1mtah6Jk&noredirect=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:53, Rick napisał:

Shit just got real, Ku-Klux-Klan jest głosem rozsądku :o

Taaa ci z Westboro to świry pierwszej klasy.

Dnia 18.09.2013 o 13:53, Rick napisał:

Btw. ci ludzie z Wesboro Babtist Church protestują wszystko. Kiedy zginie żołnierz na
służbie protestują podczas jego pogrzebu(!) z transparentami "Thank God for fallen Soldiers".
To samo dzieje się kiedy na służbie zginie np. policjant. Podczas pogrzebu basisty Slayera
również ich nie zabrakło.

Nom wiem o motocyklistach i szczerze popieram, jak słucham CO ci ludzie oprotestowują to się dziwię że żałobnicy nie złapią jakichś ciężkich narzędzi i tej bandy nie opiorą. Heh w jednym cyklu książek który raz czytałem gdzie Piekło i Niebo zaatakowały Ziemię był wątek Westboro. Po okazaniu się że Bóg to dupek który wydał ludzkość Szatanowi Westboro dalej próbowało protestować pogrzeby. Żałobnicy ich tam zwyczajnie zlinczowali a ich przywódcę przywiązali do tyłu ciężarówki i przeciągnęli po mieście. Dostali potem mandat za rozrzucanie toksycznych odpadków XD Wiem wiem brutalne i w ogóle, ale naprawdę te świry na nic lepszego nie zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska wolność ma i swoje złe strony i chroni także takich postrzeleńców. Ciężko zignorować jak ktoś na pogrzebie twojego bliskiego wchodzi z transparentem, ale oni są jak terroryści - liczą tylko na uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 15:34, Rick napisał:

Amerykańska wolność ma i swoje złe strony i chroni także takich postrzeleńców. Ciężko
zignorować jak ktoś na pogrzebie twojego bliskiego wchodzi z transparentem, ale oni są
jak terroryści - liczą tylko na uwagę.

Szkoda że z muzułmanami nie zadzierają, zaraz by było po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:53, Rick napisał:

Podczas pogrzebu basisty Slayera również ich nie zabrakło.


Chryste, przecież Jeff Hanneman był jednym z dwóch gitarzystów prowadzących Slayera, a basista (który jest jednocześnie wokalistą) żyje i ma się dobrze.

BTW. Ostatecznie członkowie WBC nie pojawili się na pogrzebie Jeffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2013 o 16:04, Gumisiek2 napisał:

Chryste, przecież Jeff Hanneman był jednym z dwóch gitarzystów prowadzących Slayera,
a basista (który jest jednocześnie wokalistą) żyje i ma się dobrze.

BTW. Ostatecznie członkowie WBC nie pojawili się na pogrzebie Jeffa.

No tak, wyszedłem na ignoranta, nie sprawdziłem wcześniej faktów. ;) Anyway, dziękuje za naprostowanie informacji.

Hm, nie pojawili się? Mea culpa. Ale szum robili i to spory. Wszyskie moje fanpage huczały od tych informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 16:08, Rick napisał:

Hm, nie pojawili się? Mea culpa. Ale szum robili i to spory. Wszyskie moje fanpage huczały
od tych informacji ;)

Co do Westboro to słyszałem o jeszcze jednym ciekawym numerze. Gdy wybierają się na swoje "protesty" to zazwyczaj muszą jechać do innych stanów co oznacza że mają inne rejestracje od miejscowych. Często ludzie widząc ich rejestracje kojarzą co się dzieje i gdy przyłapią takiego na parkingu... zwyczajnie zastawiają mu drogę wyjazdu i do widzenia, z dojechania na miejsce protestu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 21:57, Hubi_Koshi napisał:


Normalka. Jeszcze trochę i to gracze będa musieli manifestować i żądać równych praw. :P

"...administracja Obamy ogłosiła, że przeznaczy 10 milionów dolarów na badania możliwych przyczyn występowania masowych strzelanin w USA - w kręgu najbardziej podejrzanych znalazły się także okryte złą sławą gry wideo"

Nie no, ja nie jestem ekspertem, ale za 100$ ja im mogę powiedzieć, że szeroki dostęp do broni palnej moze mieć z tym coś wspólnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:04, Rick napisał:

Nie no, ja nie jestem ekspertem, ale za 100$ ja im mogę powiedzieć, że szeroki dostęp
do broni palnej moze mieć z tym coś wspólnego. :P

To akurat nie do końca, dyskutowałem raz z kimś o sprawcach tych strzelanin i po odrobinie przeglądania materiałów wychodzi na to że większość z tych ludzi to albo psychopaci albo chorzy psychicznie i w tym należy upatrywać przyczyny, a nie w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się