SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2013 o 23:10, Hubi_Koshi napisał:

To akurat nie do końca, dyskutowałem raz z kimś o sprawcach tych strzelanin i po odrobinie
przeglądania materiałów wychodzi na to że większość z tych ludzi to albo psychopaci albo
chorzy psychicznie i w tym należy upatrywać przyczyny, a nie w grach.

Ale w sumie nawet w książkach branżowych nie jest tak źle jak podają media. Przygotowywałem się do licencjatu z tego tematu, miałem na początku porównywac doniesienia o tych strzelaninach z mediów i z pism branżowych o grach. Później zmieniłem temat na woływ gier komputerowych na rozwój nowych mediów, ale zdążyłem już liznąć kilka książek. I w 4 na 5 książek psycholodzy wytykali błędy w myśleniu jakoby gry były bezpośrednim i głównym winowajcą. Nikt nie skupił się na wychowaniu czy sprawności psychicznej sprawców. Ale niestety takie informacje się nie sprzedają i nawet jako człowiek pracujący w telewizji mogę powiedzieć po prostu: "telewizja kłamie, a cierpnienie zawsze sprzedaje się najlepiej". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:25, Rick napisał:

Ale niestety takie informacje
się nie sprzedają i nawet jako człowiek pracujący w telewizji mogę powiedzieć po prostu:
"telewizja kłamie, a cierpnienie zawsze sprzedaje się najlepiej". :P

To mi przypomina jak jeden gość (chyba Morgan Freeman) wytykał mediom i ludziom że zbyt koncentrują się na zabójcach. Wszyscy wiedzą jak gość wygląda, co lubi, co jadł na śniadanie etc. a nikt nie zna nawet JEDNEJ ofiary. Mówił że powinniśmy się koncentrować na pamiętaniu ofiar, a nie zabójców którym nie dość że taka sława schlebia to na dodatek nakręca kolejnych świrów którzy chcą zostać sławni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry przeciesz ogłupiajom i zabijajom w luciach poczucie człowieczeństwa, to wszystko prawda - każdy ci to powie od Hitlera przez Stalina na Pol Pocie kończąc!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 15:49, Tyler_D napisał:

Gry przeciesz ogłupiajom i zabijajom w luciach poczucie człowieczeństwa, to wszystko
prawda - każdy ci to powie od Hitlera przez Stalina na Pol Pocie kończąc!!!111

Yup gry są tak złe że aż stworzyły Podróż w czasie by się rozprzestrzenić w czasach gdy komputery były wielkości tirów i pozwolić sobie na nie mogli tylko najbogatsi XD

=====>Perry_Cox

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://awruko.pl/work/6519/

Obrazek (a właściwie rozmowa na nim przedstawiona) mnie zniszczył.. :) Najśmieszniejsze jest to, że takowe sytuacje mają jak najbardziej miejsce w rzeczywistości! ;> // Swoją drogą bardzo polecam w/w serwis, według mnie trzyma wyższy poziom, niż Kwejk, nie zauważyłem, by był opanowany przez gimnazjalistów, warto od czasu do czasu zajrzeć :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się