SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2013 o 16:18, Tyler_D napisał:

Polskie prostactwo.


Prostactwo jak prostactwo, nie zna barier narodowych i politycznych. Przede wszystkim to są jakieś dzieci, więc czego się spodziewać? Rozwiniętego kręgosłupa moralnego? Ja nie widzę w tym szczególnie oburzającego. U nas prostactwo się rozpycha łokciami, a w USA dzieci strzelają do siebie nawzajem po szkołach. Wybieram polskie prostactwo. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 16:18, Tyler_D napisał:

Polskie prostactwo.

Ciekawe ilu z nich śmiało się niecały rok temu z chytrej baby z Radomia...

Anyway...
Są na sali jacyś Synowie?

20131020181537

20131020181542

20131020181546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 16:18, Tyler_D napisał:


Powiedz, nigdy nie byłeś w dzień wyprzedazy w ciuchlandzie (ew. ciucholandzie), prawda? :) Tutaj to są jeszcze dzieci, które potrafia się równie dobrze rzucić na paczkę chipsów. Tam są sami dorośli, a ty walczysz żeby nie zostać sratowanym. Dosłownie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przepychania się łokciami i tym podobnych akcji to ja nie widziałem w szmateksach. Jeno z opowieści znam takie akcje przy okazji otwierania Carrefoura czy innej Reala tudzież Wyprzedaży dla idiotów w MM. No i nie oszukujmy się - wśród tych co chapali te gry też byli dorośli. Albo prawie dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja widziałem jak ludzie bili się dosłownie o kawałek szmaty, a co mówić o elektronikę czy gry. Ba, studenci jak sie pchają jak wpuszczają na egzamin! :p Ludzie to swołocz. Jasne, szkoda że nie mamy wpojonego kulturowo dobrego zachowania, ale na to potrzeba kilku pokoleń. Jedyna nadzieja, że jak ktoś zobaczy, że został uchwycony na filmie i dotrze do niego jak się zachowywał, następnym razem pomyśli dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 18:54, Tyler_D napisał:

No przepychania się łokciami i tym podobnych akcji to ja nie widziałem w szmateksach.
Jeno z opowieści znam takie akcje przy okazji otwierania Carrefoura czy innej Reala tudzież
Wyprzedaży dla idiotów w MM. No i nie oszukujmy się - wśród tych co chapali te gry też
byli dorośli. Albo prawie dorośli.


http://joemonster.org/blog/esos/11703/
Dzisiejszy autentyk z głównej tak btw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2013 o 16:18, Tyler_D napisał:

Polskie prostactwo.


W sobotę faktycznie ludzie się prawie o gry zabijali, ale panowie z cdp.pl zamknęli wtedy stoisko. Trzeba było czekać do następnego dnia, gdzie panował już spokój - ustawiła się kolejka pilnowana przez ochroniarzy.

Wątpię, żeby ktoś wyniósł po 13-cie egzemplarzy tej samej gry. Zwykle można było zobaczyć ludzi z kilkoma tytułami, z czego góra dwa się powtarzały.

Jeszcze jedno: cdp.pl miało 120 000 gier i filmów. Nie było możliwości, żeby ktoś nie otrzymał swojego egzemplarza, więc dlaczego robić problem z tego, że ludzie biorą więcej dla siebie? Mówię oczywiście o sytuacji, gdzie nikt nikogo nie bije dla jednego pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się