SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2013 o 00:35, Budo napisał:


:))))
"every f#% game"

Od lat (LAT!) męczy mnie to pytanie - dlaczego wszystkie posty zaczynasz od pustej linijki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo treść pierwszej linijki ucina się przed tym paskiem 'opcji' związanych z postem, przynajmniej ja robię to z tego powodu (zakładając że piszę nowy post, a nie odpowiedź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 02:20, Sandro napisał:

Od lat (LAT!) męczy mnie to pytanie - dlaczego wszystkie posty zaczynasz od pustej linijki?



Tak już mam, jest przejrzyściej i estetyczniej to wygląda imo. Zacząłem tak robić na początku jak się dorwałem do internetów i zostało mi do teraz, nie jesteś pierwszą osobą, która o to pyta :D


edzia- nie, to zbyt banalne, czekaj... ee jest to tajny kod porozumiewania się pewnej grupy, która gdziekolwiek w internecie może się odnaleźć po sposobie w jaki piszą.
http://www.candicebohannon.com/assets_d/40221/portfolio_media/lwlm_cicada1-sm_8477.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 09:26, Budo napisał:

Tak już mam, jest przejrzyściej i estetyczniej to wygląda imo.

Jak tak się zastanowić to ja też mam podobne zboczenie. Kiedy oddzielam pustą linią dwa paragrafy, zawsze wstawiam w nią spację. Czemu? Bo mogę.

Dnia 10.12.2013 o 09:26, Budo napisał:

ee jest to tajny kod porozumiewania się pewnej grupy

ILLUMINATI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 00:35, Budo napisał:


:))))
"every f#% game"


Tak mnie interesuje. I mojego brata też. Do tego obrazka ktoś dodał napis level 1 MMO characters. Ale zbierając ten napis i zostawiając wersję oryginalną. O co w niej u diabła chodzi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy dyskusjach o dubbingu zawsze przypomina mi M&M7 i pochodzące z niej okrzyki w stylu "Pyyyyszna zuuupaaa!" albo "Witaamyy w giildiii ciaaałaaa". Niestety, jedyne co byłem w stanie wygrzebać na jutubie to intro do niej
https://www.youtube.com/watch?v=7PKai6fO9Lk
które jakkolwiek pogodnie pokraczne nie wzbudza tej samej wesołości co tłumaczenie Maksia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 16:50, Tyler_D napisał:

Ciekawym jestem jakim cudem można rajstopy oferować jako wynagrodzenie. W jaki sposób odprowadzić od tego podatek, albo napić w postaci cyfr ?

Jeszcze z 5 lat i wszystko to pierdolnie.

Państwo i wielka samozwańcza oligarchia doiło społeczeństwo ile się dało, aż w końcu doszli do stopnia w którym pracownik nie ma kasy na zakupy, więc gospodarka powoli stopuje.

Jak można było być takim kretynem by tego nie zauważyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się