SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Mnie za to bardziej dziwi jak można w takiej sytuacji nomen omen pieprzyć takie farmazony, że się nie wiedziało o ciąży ...

No ale tak to jest jak się jest jak się nie używa gumek, tabletek czy innych środków. Bycie księdzem czy tam zakonnicą nie powoduje natychmiastowej bezpłodności. Braku pociągu seksualnego też nie ...

Swoją drogą niezły byłby dym jeżeli czysto hipotetycznie okazałoby się, że ta ciąża jest z gwałtu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 23:51, Tyler_D napisał:

Mnie za to bardziej dziwi jak można w takiej sytuacji nomen omen pieprzyć takie farmazony,
że się nie wiedziało o ciąży ...

Cóż albo faktycznie nie wiedziała, co może się zdarzyć, albo ściemnia bo bała się reakcji przełożonej.

Dnia 18.01.2014 o 23:51, Tyler_D napisał:

No ale tak to jest jak się jest jak się nie używa gumek, tabletek czy innych środków.
Bycie księdzem czy tam zakonnicą nie powoduje natychmiastowej bezpłodności. Braku pociągu
seksualnego też nie ...

Cóż celibat to ogólnie pomysł głupi i nie ma nawet nic wspólnego z wiarą bo został wprowadzony przez Kościół ze względów praktyczno-dziedziczeniowych. Co do tabletek to nie wiem czy to dobry pomysł... majstrowanie przy hormonach to dość niebezpieczna zabawa.

Dnia 18.01.2014 o 23:51, Tyler_D napisał:

Swoją drogą niezły byłby dym jeżeli czysto hipotetycznie okazałoby się, że ta ciąża jest
z gwałtu. :o

Mnie ogólnie ciekawi czy wystąpi o jakieś alimenty od ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzeniu "nie wiedzieć" nadano w tym przypadku specyficzny sens, który odnosi się nie do samego faktu ciąży, a raczej do stosunku płciowego. Stąd całe zamieszanie, bo zazwyczaj bierze się raczej oba czynniki pod uwagę. Bez jednego z nich mamy piękny przykład specyficznego aktu mowy, charakteryscznego dla religijnych grup społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o kobietach, które nie wiedziały, że są w ciąży, ale zazwyczaj były to (nie ma co owijać w bawełnę) po prostu grubaski. Ot, brzuch nie wydawał się większy niż zwykle, a brak miesiączki był przypisywany zbyt dużej wadze...
No więc zastanawia mnie fakt, co ta zakonnica wie o własnym ciele, bo brak okresu już po 3 miesiącach powinien ją zanieść do szpitala... Zakładając oczywiście, że wierzy w to co mówi. Bo tak bezsensowny komentarz może też dowodzić po prostu temu, że całą sprawę starano sie wyciszyć, a media przypadkiem się o tym dowiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 12:18, Rick napisał:

Słyszałem o kobietach, które nie wiedziały, że są w ciąży, ale zazwyczaj były to (nie
ma co owijać w bawełnę) po prostu grubaski. Ot, brzuch nie wydawał się większy niż zwykle,
a brak miesiączki był przypisywany zbyt dużej wadze...

Tia, a objawy ciąży sprowadzają się wyłącznie do powiększonego brzucha i braku miesiączki. Temu stanowi towarzyszy cała grupa symptomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2014 o 15:09, Transylvanian_Hunger napisał:

Tia, a objawy ciąży sprowadzają się wyłącznie do powiększonego brzucha i braku miesiączki.
Temu stanowi towarzyszy cała grupa symptomów...

...które i tak były ich zdaniem hamowane przez otyłość. Serio był taki program. I to nie na jakimś MTV, tylko na którymś programie spod szyldu Discovery. Teraz to chyba jest TLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się