SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 01:36, Mistrz Magii napisał:

Po pierwsze adres tej strony nie kończy się na tv tylko na com.
Po drugie to mnie wczale nie bawi. Ot zwykła strona ze strojami dla małych dzieci.

Sorry, ale strona z zakończeniem com to całkiem inna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac sam fakt tych... bledow... warte dodania jest to, ze koles ten sprzedaje... produkt, ktory spokojnie mozna sciagnac z sieci, gdyz jest OpenSource''owy! No coz - mozna i tak. Do tego warto dodac, ze pelna mapka swiata zajmuje jakies 12GB, wiec raczej za tych 5zl mu sie to nie zwroci ;)...

-->> http://www.flightgear.org/index.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gra + 3 DVD ze scenerią kosztuje 50$. To mnie taniej wyjdzie ściągnięcie tego. I jeszcze koszta przesyłki... I mówię tu o zakupach w ichnim sklepie, gdzie na 99% dostanę produkt pewny. Ten za 5 zł wygląda podejrzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 19:50, pawlo131 napisał:

Wyjechał rolnik kombajnem na pole, puknął się w głowe i mówi:
-Kurde zapomniałem zasiać!


Hehe teraz to raczej nie zapomniał zasiać ale mu wszystko wyschło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem zdjecia z wakacji i znalazłem takie coś. Troche dziwny ten znak. Zdjecie zrobiłem w Jarosławcu jak byłem tam jeden dzień z rodzinka(tak to byłem w Ustce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:48, Piotrek K. napisał:

Pomijajac sam fakt tych... bledow... warte dodania jest to, ze koles ten sprzedaje... produkt,
ktory spokojnie mozna sciagnac z sieci, gdyz jest OpenSource''owy!

Żeby on był jedynym, który tak robi - na Allegro ciągle można się natknąć na ludzi sprzedających np. Gleist''a, Widelands itd. Najlepsze jest to, że niektóre z tych tytułów są ciągle w fazie beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:07, Vasilli napisał:

Tak sobie przeglądałem zdjecia z wakacji i znalazłem takie coś. [...]

Niestety nie chcialo mi sie czekac do konca wczytywania obrazka, wiec nie wiem o czym mowisz. Nastepnym razem moze uda Ci sie zmniejszyc troche wielkosc - tak przynajmniej do 1024x768 pikseli :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:41, Piotrek K. napisał:

> Tak sobie przeglądałem zdjecia z wakacji i znalazłem takie coś. [...]
Niestety nie chcialo mi sie czekac do konca wczytywania obrazka, wiec nie wiem o czym mowisz.
Nastepnym razem moze uda Ci sie zmniejszyc troche wielkosc - tak przynajmniej do 1024x768 pikseli
:/...

Jak to zrobić??Bo nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:07, Vasilli napisał:

Tak sobie przeglądałem zdjecia z wakacji i znalazłem takie coś. Troche dziwny ten znak. Zdjecie
zrobiłem w Jarosławcu jak byłem tam jeden dzień z rodzinka(tak to byłem w Ustce:))

Obrazek jest ogromny :P
Przeskaluj następnym razem, albo chociaż wytnij sam znak w paincie albo innym programie graficznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:55, Monastor napisał:

> Tak sobie przeglądałem zdjecia z wakacji i znalazłem takie coś. Troche dziwny ten znak.
Zdjecie
> zrobiłem w Jarosławcu jak byłem tam jeden dzień z rodzinka(tak to byłem w Ustce:))
Obrazek jest ogromny :P
Przeskaluj następnym razem, albo chociaż wytnij sam znak w paincie albo innym programie graficznym
;)

ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się