SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

To bardzo mocno widać na forum. Nie tylko w wątkach politycznych lub okołopolitycznych. Wiele osób widzi to mityczne ''lewactwo'' tam gdzie im to pasuje. W szkołach, nauczycielach, zakładach pracy, grupach społecznych, WOŚPie, Woodstocku i tak dalej i tak dalej. A obrazki są miodne. A o samym WOŚPie wspomniałem bo właśnie bardzo często ci prawicowcy / narodowcy czy inni tacy są BARDZO anty w stosunku do WOŚPu i / lub Owsiaka / Woodu. I to mnie ... irytuje. I tak w ogóle to już offtop więc kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 19:28, Tyler_D napisał:

To bardzo mocno widać na forum. Nie tylko w wątkach politycznych lub okołopolitycznych.

No, nawet tutaj. I to nawet nie trzeba być "prawakiem", aby rozsyłać tę zarazę (patrz polityka) dalej ;p

Dnia 25.04.2014 o 19:28, Tyler_D napisał:

Wiele osób widzi to mityczne ''lewactwo'' tam gdzie im to pasuje.

Nie ma czegoś takiego jak "mityczne". Te dwa terminy są skonstruowane na zasadzie kontrastu. Jak czarny i biały. Jak ludziki nie chwytają definicji, to się sprawa rozjeżdża.

Dnia 25.04.2014 o 19:28, Tyler_D napisał:

W szkołach, nauczycielach, zakładach pracy, grupach społecznych, WOŚPie,
Woodstocku i tak dalej i tak dalej.

Widocznie coś w tym jest.

Dnia 25.04.2014 o 19:28, Tyler_D napisał:

A obrazki są miodne.

______

Dnia 25.04.2014 o 19:28, Tyler_D napisał:

I to mnie ... irytuje. I tak w ogóle to już offtop więc kończę.

Widać. Widać. Też kończę ten bezcelowy wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 16:57, Tyler_D napisał:

A o co tak właściwie chodzi w trzecim obrazku? Bo nie wiem za bardzo czy to miało być
śmieszne czy jakie ...

Veni vidi vici
Przybyłem zobaczyłem zwyciężyłem
Veni - "I came" po angielsku = doszedłem

z_z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 16:57, Tyler_D napisał:

A o co tak właściwie chodzi w trzecim obrazku? Bo nie wiem za bardzo czy to miało być
śmieszne czy jakie ...

Tylko w trzecim? Toś szczęśliwy i nader inteligentny człowiek. Ja tam nic śmiesznego nie widzę... chociaż Diunę znam, mam i bardzo mi się podobała. Więcej, mam cały cykl o Diunie. Ale to mi nic nie pomogło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam przecież wspominałeś na forum nieraz że nie znasz języka angielskiego więc jestem w stanie zrozumieć że nie rozumiesz tych ''komiksowych'' obrazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 17:12, Tyler_D napisał:

Sam przecież wspominałeś na forum nieraz że nie znasz języka angielskiego więc jestem
w stanie zrozumieć że nie rozumiesz tych ''komiksowych'' obrazków.

Prawda. Ale Diunę przetłumaczono na język polski. Więcej, cały cykl powieści o Diunie przetłumaczono na język polski. Mimo to nic śmiesznego nie widzę. No trudno, przyjdzie mi się pogodzić z myślą, że jestem zbyt mało inteligentny, żeby się z tego śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 09:18, zerohunter napisał:

Bądź hetero stracisz stołek.


A co ma do tego bycie hetero?
Można być hetero i uznawać małżeństwa jednopłciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 10:17, Phobos_s napisał:

A co ma do tego bycie hetero?
Można być hetero i uznawać małżeństwa jednopłciowe...


No to pro hetero, pasuje teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 11:20, Thalanthas napisał:

W tej "Diunie" chodzi o to ze po dodaniu tych oczek, ten stwór przypomina z "twarzy"
ciasteczkowego potwora. :D Przynajmniej ja tak to widzę.

Pogodziłem się z myślą, że jestem zbyt mało inteligentny. Pogodzenie się z myślą, ze jestem zbyt mało oczytany przychodzi mi z niejakim trudem, bowiem jeśli chodzi o czytanie, to nie sądzę, żeby na TYM forum znalazło się choć z 5 osób, które przeczytały więcej niż ja książek. Może jedynie A-cis, ale nikt więcej. A "ciasteczkowego potwora" nie znam. Z tego miałoby wynikać, ze jestem mało oczytany? Jeśli chodzi o komiksy, to pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 12:35, zerohunter napisał:

No to pro hetero, pasuje teraz?

Dżdżownice są obojnakami (przynajmniej, o ile pamiętam). No to jakie są ICH "małżeństwa"? Na pewno nietrwałe. Ale co to jest z punktu widzenia homo- bądź heteroseksualistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 17:30, KrzysztofMarek napisał:

Pogodziłem się z myślą, że jestem zbyt mało inteligentny. Pogodzenie się z myślą, ze
jestem zbyt mało oczytany przychodzi mi z niejakim trudem, bowiem jeśli chodzi o czytanie,
to nie sądzę, żeby na TYM forum znalazło się choć z 5 osób, które przeczytały więcej
niż ja książek. Może jedynie A-cis, ale nikt więcej. A "ciasteczkowego potwora" nie
znam. Z tego miałoby wynikać, ze jestem mało oczytany? Jeśli chodzi o komiksy, to pewnie
tak...

Gdzie Ty widzisz jakieś twierdzenie o nieoczytaniu? Przecież nikt nawet czegoś takiego nie wspomniał w żadnym poście.
A Ciasteczkowy Potwór to jeden z bohaterów Ulicy Sezamkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się