SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2014 o 14:40, Tyler_D napisał:

Trochę suche ale może ktoś tego nie zna.

Nie bardzo śmieszne. Z logiką też nie tego.
Jakby napisać
"Dlaczego Putin nie lubi Babek

Spoiler

(taka miejscowość)


Bo nie ma tam Krymu"

To już było "coś" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2014 o 21:01, zadymek napisał:

Może to nie zwykłe powietrze do oddychania tylko np słoik wyziewów po trawce...


Musisz jednak pamiętać, że to święty Kościoła Katolickiego i co kolwiek byś nie sądził, niektóre rzeczy powinno się zachowac dla siebie... Normalnie dałbym ostrzeżenie, ale kartoteka juz jest bogata, więc niestety degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 21:01, zadymek napisał:

Nie wiem co "lepsze": to, że ktoś to wystawił, czy że ktoś kupił ;)

Czyli słoik z powietrzem, którym poza wspomnianym Karolem Wojtyłą oddychali/oddychają wszyscy inni ludzie?
Faktycznie, unikat :D Taka katolicka hipokryzja i kultywacja przedmiotów. A można by pomyśleć, że bałwochwalstwo kłóci się z jednym z przykazań Dekalogu. Pewnie katolicy się lepiej na tym znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 16:32, Transylvanian_Hunger napisał:

> Nie wiem co "lepsze": to, że ktoś to wystawił, czy że ktoś kupił ;)
Czyli słoik z powietrzem, którym poza wspomnianym Karolem Wojtyłą oddychali/oddychają
wszyscy inni ludzie?
Faktycznie, unikat :D Taka katolicka hipokryzja i kultywacja przedmiotów. A można by
pomyśleć, że bałwochwalstwo kłóci się z jednym z przykazań Dekalogu. Pewnie katolicy
się lepiej na tym znają.


Po mojemu to chyba jakiś zatwardzieły antyklerykał nie mógł powstrzymać się przed pokusą. Już pewnie wyczenia jakie bezeceństwa z tą relikwią. Potępieniec jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie irytuje w komunikacji miejskiej:

- ludzie którzy mają ''swoje'' miejsca którzy MUSZĄ siedzieć z (_!_) na swoim bo inaczej zachowują się jak paranoicy
- ci sami ludzie którzy dodatkowo potrafią do swojego miejsca przejść cały autobus [ mijając wolne miejsca ] oraz ci sami ale z zaznaczeniem że muszą ''wysiedzieć'' na swoim miejscu cały 1/2/3 przystanki [ to po co siadali w ogóle? ]
- chamstwo wyżej wspomnianych gdy nie chce im się ustąpić i pokazuje się że obok jest od groma wolnych miejsc
- ludzie którzy BIEGNĄ do autobusu spod wiaty jakby to był pociąg który zatrzymuje się na 3 sekudny i od razu odjeżdża
- ludzie próbujący ''złapać'' miejsce zatrzymania się drzwi zanim autobus dojedzie do przystanku [!]
- wszelka dzieciarnia od podstawówki po studia drąca ryja i myśląca że autobus to ich melina
- palacze e-fajek którzy palą w autobusie
- ludzie nie potrafiący zrozumieć że żeby mogli wsiąść do autobusu to najpierw wypadałoby się przesunąć na bok by inni mogli z niego wyjść
- zdziwienie ludzi którzy orientują się że 1/2 września / października jest TROCHĘ więcej ludzi niż zwykle

Za to niezmiernie śmieszy mnie dwudniowa kolejka po bilety miesięczne na początku roku akademickiego. :D Nie ma to jak ogarnąć się z tematem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 16:01, Tyler_D napisał:

Za to niezmiernie śmieszy mnie dwudniowa kolejka po bilety miesięczne na początku roku
akademickiego. :D Nie ma to jak ogarnąć się z tematem. :D


Nic nie mów, dzisiaj w Gdańsku głównym chciałem doładować bilet miesięczny (pech trafił - koniec ważności 30.09), to już dawno się tak nie nastałem w kolejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 16:05, Tyler_D napisał:

Przepraszam ale co? Doładować?


Si, w Gdańsku funkcjonują karty miejskie (kawałek plastiku wielkości dowodu/prawa jazdy/whatever), które działają jak bilet miesięczny, tylko trzeba je właśnie doładować w określonych miejscach (automatach z biletami lub konkretnych punktach).
Inna sprawa, że akurat w Głównym samych tych automatów jest imo sporo... i w sumie sobie nie przypominam, żebym kiedykolwiek stał po to w kolejce.

Coby offtopu za bardzo nie było - skryto-koto-zabójcy: http://www.youtube.com/watch?v=jnk15Wf6xMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To ja mam dla Was kwasa obrazkowego. Ktoś parę godzin temu zrobił zdjęcie i już się roznosi po sieci. I ani trochę się nie dziwię, jest moc, nie? :P

20141001164247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 16:43, cedricek napisał:

To ja mam dla Was kwasa obrazkowego. Ktoś parę godzin temu zrobił zdjęcie i już się roznosi
po sieci. I ani trochę się nie dziwię, jest moc, nie? :P

Czyli reklama działa :o tylko chyba copyrighty łamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2014 o 18:00, qq_MoaR napisał:

Czyli reklama działa :o tylko chyba copyrighty łamie


Nie, no... wiesz, to nie Luke, ma przecież czerwony miecz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się