SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Witam. Jakiś czas temu widziałem filmik, gif. Jest na nim Władimir Putin i jest w otoczeniu dwóch,trzech Popów (Ksiądz w Cerkwii Prawosławnej). Jeden z Popów chce pocałować Putina w rękę, a ten się wścieka i obrzydza. Z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 09:31, Hubi_Koshi napisał:

Ta mi się właśnie dzisiaj przypomniało.

https://www.youtube.com/watch?v=5105gdBhV4k

I teraz nieważne jakby mnie prawica namawiała do głosowania na nią mogą spadać. Nie mam
zamiaru głosować na wroga.

Hihihihi...
Co z tym ma wspólnego prawica?
Fartuszki szkolne wprowadzono za głębokiej komuny.
Tarcze szkolne, z obowiązkiem noszenia również po lekcjach, wprowadzono za głębokiej komuny.
Czapki szkolne, wprowadzono za głębokiej komuny.
Nie wiem, co było przed wojną, ale co było po wojnie - to ja już pamiętam. To wszystko wprowadzono po to, żeby uczniowie nie czuli się dyskryminowani ze względu na ubiór (fartuszki, chłopaków nie dało się jednolicie umundurować). Tarcze i czapki - żeby "trójki klasowe" mogły szukać źle zachowujących się uczniów również w czasie wolnym. No i żeby wyłapać wagarowiczów.
I "najgorsze" co było za komuny - wtedy można było pozostawić durniów na drugi rok w tej samej klasie. Do liceum trzeba było zdawać egzamin, jak się nie zdało, to liceum odjeżdżało w siną dal (gimnazjów nie było). Na wyższe uczelnie też były egzaminy wstępne. Nie zdałeś - fora ze dwora! Teraz masz socjalizm: wyższe wykształcenie należy się każdemu, bez względu na umiejętności. Cała różnica (jeśli chodzi o nauczanie).
Masz rację. Wolność w szkole dla uczniów! Tylko po co w takiej szkole nauczyciele? Żeby uczniowie mieli chłopców do bicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 16:49, KrzysztofMarek napisał:

> Ta mi się właśnie dzisiaj przypomniało.
>
> https://www.youtube.com/watch?v=5105gdBhV4k
>
> I teraz nieważne jakby mnie prawica namawiała do głosowania na nią mogą spadać.
Nie mam
> zamiaru głosować na wroga.
Hihihihi...
Co z tym ma wspólnego prawica?

A tyle że tak właśnie identyfikuje "wrogów Polski i Polskości". No to przecież nie różne dresiki, kibole i łysi są problemem tylko punki i metale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 16:49, KrzysztofMarek napisał:

Masz rację. Wolność w szkole dla uczniów! Tylko po co w takiej szkole nauczyciele? Żeby
uczniowie mieli chłopców do bicia?

Tu raczej chodzi o wybiórczość w kwestiach światopoglądowych. W tej kwestii wciąż KK wprowadza jakieś dysproporcje. i generuje co wolno, czego nie. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze za moich czasów w sumie była kwestia jak uczeń ma się prezentować (wizualnie) - a czego mu nie wolno.
Robiło się różne wygłupy na lekcjach, ale zawsze jakaś granica istniała i nauczyciel jakiś respekt wzbudzał.
Co ma jednak do tego przynależność do jakiejś subkultury?
Większość "wychowania" wynosi się z domu, więc trudno powiedzieć że jeden młokos z drugim nagle w szkole stał ancymonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 20:59, simprez napisał:

Hehe! Tajowie więcej tego mają:
https://www.youtube.com/watch?v=lstgFVlb684
Ten siwy to jakby nie z tej sagi... ;)

Bogowie Tajska Telenowela XD
Jak jesteśmy przy azjatyckich reklamach, Japończycy mają jedną o kawie w puszce w której występuje Tommy Lee Jones.
https://www.youtube.com/watch?v=lWYtrF1z5mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 10:44, Prince_Miki napisał:

> > Już to wrzucałeś :D Równo 2 miesiące temu :)
Już sam ten fakt nadaje się do Kwasów. ;)

[przewraca oczami] Zebrali się łowcy sucharów jedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 10:45, Hubi_Koshi napisał:

[przewraca oczami] Zebrali się łowcy sucharów jedni.


Nie łowcy, nie łowcy.
Kolekcjonerzy jeśli już ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 10:45, Hubi_Koshi napisał:

[przewraca oczami] Zebrali się łowcy sucharów jedni.

Yyy... a od czego jest ten temat? :P Bo wydaje mi się, że właśnie do zamieszczania sucharów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się