SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2015 o 23:03, Pietro87 napisał:

Czytałem ostatnio, że odrzucili podpisy z poparciem dla tegoż jegomościa bo składający
owe podpisy zamiast numeru pesel podawali numer legitymacji szkolnej :)


Pierwszy raz jak to przeczytałem, to coś mi nie zagrało. Dopiero później skumałem, że to wałek. No ale każdy przecież wie, że PESEL otrzymujemy dopiero po 18stce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 23:49, Pietro87 napisał:

Tak dokładnie to.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 09:12, Rick napisał:

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone. ;)


Pamiętam, jak kiedyś wysłałem im tekst do opublikowania. Traktował on o planach zastąpienia pomnika Mikołaja Kopernika na toruńskiej Starówce, pomnikiem "Przyjaźni Toruńsko-Bydgoskiej". I w sumie był dobry, nie wiem czemu nie poszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet tego nie weryfikowałem, wyskoczyło mi w komórce na RSSie jako nagłówek [fakt faktem z innego portalu, ale news jeden i ten sam] =)
JKM interesuje mnie tyle co zeszłoroczny [i tegoroczny] śnieg, jego poparcie zawsze jest i będzie na tyle mizerne, że najwyżej sobie pośpi w parlamencie tak jak wali w kimę w eurokołchozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 13:39, Pietro87 napisał:

JKM interesuje mnie tyle co zeszłoroczny [i tegoroczny] śnieg, jego poparcie zawsze jest
i będzie na tyle mizerne, że najwyżej sobie pośpi w parlamencie tak jak wali w kimę w
eurokołchozie.


A co ma facet zrobić, skoro w Polsce nadal panuje kolesiostwo i komuna, której włodarze nie zamierzają zmieniać. Przynajmniej od 50 lat nie zmienia poglądów, jak niektóre chorągiewki i oportuniści. Jeśli chcesz kontynuować tę dysputę, to chętnie przeniosę się do odpowiedniego tematu. Jeśli nie, zrozumiem. Nie ma ciśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 09:12, Rick napisał:

> Tak dokładnie to.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone. ;)


Tylko patrzcie państwo, Gazeta Pomorska dała się nabrać, hahaha :D
http://aszdziennik.pl/114571,jak-news-aszdziennika-o-jkm-trafil-jako-powazne-zrodlo-do-analizy-wyborczej-w-powaznej-gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego newsa wziąłem "na poważnie" bo jak pisałem - wywalił mi na którymś informacyjnym rssie w komórce a nie mam tam newsów z portali typowo "jajecznych" tylko raczej jakieś ogólnopolskie, większe informacyjne, raczej nie oni jedni się dali wkręcić, co tylko dodaje uroku całej sprawie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dżołki:

W pewnym mieście obok siebie znajdowała się synagoga żydowska i kościół. W sobotę idzie rabin do synagogi patrzy a ksiądz myje mu samochód, no to się rabin ucieszył, ale i zastanowił... Następnego dnia czyli w niedziele idzie ksiądz na msze, patrzy a rabin odcina rurę wydechowa w jego samochodzie. - Rabin, co ty robisz z moim samochodem ? - krzyczy ksiądz. Na to rabin odpowiada: - Ty mi wczoraj ochrzciłeś samochód to ja Ci dzisiaj twój obrzezam.

Kupiłem sobie zestaw rakiet za 10zł, żeby odpalić je o północy i przywitać nowy rok.
Kumple powiedzieli, że jestem idiotą bo wydaję pieniądze na coś co odpalę, wystrzelę i pójdzie z dymem, a ja nic nie będę z tego miał.
Pośmiali się, po czym poszli na papierosa

Władimir Putin przybył z wizytą na lekcję do jednej z moskiewskich szkół. Były kwiaty i przemówienie, ale potem wstaje mały Sasza i mówi:
- Panie prezydencie , mam trzy pytania:
1. Dlaczego Rosja zajęła Krym?
2. Dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę?
3. Kto stoi za zabójstwem Niemcowa?
Zaskoczony Putin otworzył usta, ale w tym momencie rozległ się dzwonek na przerwę. Po przerwie wszyscy wracają na lekcję. Tym razem głos zabrał Wania:
- Panie prezydencie, mam pięć pytań:
1. Dlaczego Rosja zajęła Krym?
2. Dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę?
3. Kto stoi za zabójstwem Niemcowa?
4. Dlaczego dzwonek na przerwę był 20 min wcześniej?
5. I gdzie jest Sasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 19:21, simprez napisał:

dżołki:

Dnia 16.03.2015 o 19:21, simprez napisał:

Kupiłem sobie zestaw rakiet za 10zł, żeby odpalić je o północy i przywitać nowy rok.
Kumple powiedzieli, że jestem idiotą bo wydaję pieniądze na coś co odpalę, wystrzelę
i pójdzie z dymem, a ja nic nie będę z tego miał.
Pośmiali się, po czym poszli na papierosa

Mieli rację. On z tych rakiet nic poza zabawą mieć nie będę, a oni będą mieli uroczego raka płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 19:21, simprez napisał:

/.../

Wisz, za co Kain zabił Abla?
Za opowiadanie starych dowcipów.
W ramach rewanżu odpłacę Ci się jednym z najstarszych dowcipów, które znam:
Jak dzielą się ludzie?
Ludzie dzielą się na:
- ekshibicjonistów (JA Panu pokażę!);
- pedagogów (JA Pana nauczę!);
- architektów (JA Pana urządzę!);
- anonimów (pan nie wie, kim JA jestem!);
Na specjalne życzenie mogę służyć dwoma dowcipami, które faktycznie są najstarszymi dowcipami, które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morgan Freeman doesn''t have sex. When he smiles a baby simply appears in a field full of kittens...

Truth be told...

A co do naszego rodzimego Dexterewicza, to z przyjemnością bym to oglądał. Podejrzewam, że zagrzałoby dumne miejsce wśród TOP 5 polskich produkcji serialowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne przemyślenia.
Taki pracownik kryminalistyki w głębokim PRLu, usuwa morderców z Warszawskich "Szmulek" xD
Zrobione z jajem, naszym bogatym "słownictwem filmowym", to mogło by zarobić kupę forsy, trzeba się tylko dogadać co do licencji na Dextera i kręcić póki temat gorący ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 22:05, Zekzt napisał:

Miałem podobne przemyślenia.
Taki pracownik kryminalistyki w głębokim PRLu, usuwa morderców z Warszawskich "Szmulek"
xD
Zrobione z jajem, naszym bogatym "słownictwem filmowym", to mogło by zarobić kupę forsy,
trzeba się tylko dogadać co do licencji na Dextera i kręcić póki temat gorący ^^


Pozostają pytania: Kto zagrałby główną rolę? Kto wygląda "jak z tamtych czasów"? I tak dalej... Ale jakoś najbardziej Lesław Żurek mi się w tym widzi... Na pewno nie poszczędziłbym jakiejś roli dla Janusza Chabiora. Rola Mariana Bońki w Służbach - Vegi - mnie po prostu rozwaliła na łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się